Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 1 από 1

Θέμα: Στρατιωτικό πρωτάθλημα

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.102
    Blog Entries
    5

    Στρατιωτικό πρωτάθλημα

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 16:30
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 267 ΛΣ 15.88 9
    2 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 266 ΛΣ 14.42 7
    3 ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 263 ΠΣ 14.28 6
    4 ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 257 ΑΣΑΕΦ 12.99 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΥ
    5 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 252 ΕΛ ΑΣ 12.92 5
    6 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 255 ΠΝ 11.99 4
    7 ΝΤΙΜΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 251 ΕΛ ΑΣ 10.44 3
    8 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 256 ΣΞ 8.40 2
    9 ΜΙΝΤΖΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 274 ΣΞ 5.77 1
    χ ΜΙΝΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 253 ΠΑ DNS
    χ ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 254 ΠΑ DNS

    ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16:45
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 164 ΛΣ 5.38 9
    2 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 278 ΕΛ ΑΣ 4.55 7
    3 ΕΔΕΝ ΜΑΡΙΑ-ΙΟΥΛΙΑ 288 ΛΣ 3.65 6


    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 18:00
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 273 ΕΛ ΑΣ 65.10 9
    2 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 254 ΠΑ 51.25 7
    3 ΠΕΙΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 272 ΕΛ ΑΣ 49.70 6
    4 ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΑΤΣΑΣΙΟΣ 271 ΛΣ 34.15 5
    5 ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 275 ΣΞ 33.15 4
    6 ΜΙΝΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 253 ΠΑ 26.45 3
    χ ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 269 ΠΣ DNS
    χ ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 256 ΣΞ DNS
    χ ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 270 ΛΣ DNS


    ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 18:00
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 263 ΣΞ 6.59 9
    2 ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 264 ΑΣΑΕΦ 6.54 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΥ
    3 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 258 ΕΛ ΑΣ 6.05 7
    4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 259 ΕΛ ΑΣ 6.03 6
    5 ΤΖΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 262 ΣΞ 5.89 5
    6 ΓΟΥΡΓΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 276 ΠΣ 5.70 4
    7 ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 261 ΠΝ 5.41 3
    8 ΛΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 260 ΠΑ 5.35 2
    χ ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 265 ΠΣ DNS



    100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18:00
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 222 ΕΛ ΑΣ 13.56 9
    2 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 219 ΠΣ 13.89 7
    3 ΠΛΑΤΙΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 221 ΛΣ 14.59 6
    4 ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 201 ΠΑ 16.08 5
    5 ΜΑΝΔΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 202 ΠΝ 17.30 4
    χ ΝΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 220 ΛΣ DNS


    100Μ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ ΣΕΙΡΑ 18:05
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΤΡΙΒΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 280 ΠΣ 11.30
    2 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 286 ΕΛ ΑΣ 11.44
    3 ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 287 ΠΝ 12.29
    4 ΝΤΟΥΡΑΚΟΣ ΤΖΕΙΣΟΝ 204 ΠΑ 12.52
    5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 281 ΛΣ 14.86

    100Μ. ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΣΕΙΡΑ 18:10
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 282 ΕΛ ΑΣ 11.65
    2 ΔΑΛΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 268 ΠΑ 11.67
    3 ΣΠΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 283 ΑΣΑΕΦ 12.08
    4 ΧΛΕΜΠΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 284 ΠΣ 12.33
    5 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 285 ΛΣ 13.16

    100Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΤΡΙΒΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 280 ΠΣ 11.30 9
    2 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 286 ΕΛ ΑΣ 11.44 7
    3 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 282 ΕΛ ΑΣ 11.65 6
    4 ΔΑΛΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 268 ΑΣΑΕΦ 11.67 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΥ
    5 ΣΠΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 283 ΑΣΑΕΦ 12.08 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΥ
    6 ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 287 ΠΝ 12.29 5
    7 ΧΛΕΜΠΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 284 ΠΣ 12.33 4
    8 ΝΤΟΥΡΑΚΟΣ ΤΖΕΙΣΟΝ 204 ΠΑ 12.52 3
    9 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 285 ΛΣ 13.16 2
    10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 281 ΛΣ 14.86 1


    1500Μ. ΑΝΔΡΩΝ 18:20
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 279 ΑΣΑΕΦ 4:10:02 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΥ
    2 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 278 ΣΞ 4:14:97 9
    3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 81 ΠΣ 4:19:21 7
    4 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 237 ΠΝ 4:25:02 6
    5 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 230 ΛΣ 4:34:70 5
    6 ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 233 ΕΛ ΑΣ 4:38:97 4
    7 ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 235 ΠΝ 4:42:58 3
    8 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 236 ΣΞ 4:45:57 2
    9 ΙΝΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 231 ΛΣ 4:46:00 1
    10 ΞΥΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 292 ΕΛ ΑΣ 4:52:89
    χ ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 234 ΠΑ DNS

    800Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18:30
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 218 ΠΝ 2:32:10 9
    2 ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ 228 ΕΛ ΑΣ 2:32:36 7
    3 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 219 ΠΣ 2:33:16 6
    4 ΤΣΙΟΜΠΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 216 ΠΑ 2:35:77 5
    5 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 217 ΠΑ 2:41:22 4
    6 ΔΟΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 227 ΕΛ ΑΣ 2:53:42 3
    χ ΜΑΝΔΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 202 ΠΝ DNS
    χ ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 215 ΠΣ DNS

    400Μ. ΑΝΔΡΩΝ 18:45
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 300 ΠΑ 50:40 9
    2 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 209 ΕΛ ΑΣ 51:72 7
    3 ΜΟΔΕΣΤΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛ 201 ΑΣΑΕΦ 52:19 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΥ
    4 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 203 ΕΛ ΑΣ 53:32 6
    5 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 202 ΣΞ 59:57 5
    χ ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 205 ΣΞ DNS

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18:45
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΜΩΙΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ 214 ΕΛ ΑΣ 14.56 9
    2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 211 ΛΣ 12.32 7
    3 ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 213 ΕΛ ΑΣ 9.72 6
    4 ΓΑΣΠΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 212 ΛΣ 9.25 5
    5 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΗ 210 ΠΣ 8.52 4

    5000Μ ΑΝΔΡΩΝ 19:10
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 69 ΑΣΑΕΦ 15:12:51 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΥ
    2 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 75 ΠΑ 15:12:90 9
    3 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 76 ΕΛ ΑΣ 15:14:06 7
    4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 72 ΣΞ 15:31:55 6
    5 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 78 ΛΣ 15:38:77 5
    6 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 70 ΑΣΑΕΦ 16:26:92 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΥ
    7 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 77 ΕΛ ΑΣ 16:52:31 4
    8 ΤΖΟΥΒΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 80 ΠΣ 17:20:38 3
    9 ΜΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 74 ΠΑ 17:20:92 2
    10 ΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 73 ΠΝ 17:25:12 1
    11 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 79 ΛΣ 18:12:79
    12 ΚΟΚΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 71 ΣΞ 19:14:92

    4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19:30
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ – ΔΟΝΤΑ – ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ - ΦΕΡΡΑ 222 ΕΛ ΑΣ 56:76 18
    2 ΝΑΚΟΥ – ΓΑΣΠΑΡΑΚΗ – ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ - ΣΑΡΙΔΑΚΗ 164 ΛΣ 57:00 14

    4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ 19:40
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ - ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ 282 ΕΛ ΑΣ 44:80 18
    2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΡΑΤΙΔΗΣ – ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΖΗΛΙΟΣ 262 ΣΞ 48:48 14
    χ ΓΚΑΒΕΛΑΣ – ΤΡΙΒΙΖΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΧΛΕΜΠΑΚΟΣ 280 ΠΣ DSQ

    4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ 19:50
    α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
    1 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ – ΧΑΤΖΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΚΑΣ - ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 203 ΕΛ ΑΣ 3:34:65 18
    2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΝΙΩΤΗΣ - ΔΡΟΣΟΣ 278 ΣΞ 3:50:57 14
    3 ΠΟΥΛΑΚΗΣ – ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ – ΤΡΙΒΙΖΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81 ΠΣ 3:57:73 12
    4 ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ – ΑΤΜΑΝΤΖΙΔΗΣ – ΓΙΟΒΑΣ- ΠΑΛΛΗΣ 73 ΠΝ 4:33:89 10


    [ΑΣΑΕΦ => εθνική φρουρά Κύπρου]
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 16-09-12 στις 23:53
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis