Nutrition Planet

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 69

Θέμα: Σχολικοί αγώνες στίβου Α' φάση

  1. #31
    mporei kaneis na anebasei ta apotelesmata apo to sxoliko prwta8lima stivou lukeiwn pou egine sta Trikala x8es??euxaristw!

  2. #32
    Junior Member
    Εγγραφή
    22-03-2008
    Περιοχή
    thessaloniki
    Μηνύματα
    84
    Και κάποιος της Β' Αθήνας αν μπορεί

  3. #33
    Junior Member
    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περιοχή
    ISTHMIAKORINTHIAS
    Μηνύματα
    1

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Ν.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Α ΦΑΣΗ

    ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΑΣΙΩΝ
    1000Μ. ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3.16.00
    150Μ.ΝΤΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 20.20
    2000Μ. ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΜΘΙΩΝ 6.51.00
    ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
    80Μ.ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 9.80
    ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    100Μ.ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 12.40
    ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    400Μ.ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 52.80
    200Μ.ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 22.80

  4. #34
    Στον νομο αρκαδιας οι αγωνες εγιναν την παρασκευη 12/3
    Τα παιδια που επιασαν τα ορια ειναι τα εξης(επιδοσεις γραφω για οσους θυμαμαι και θα μαθω και για τους υπολοιπους και θα σας ενημερωσω).
    Λυκεια
    δισκοβολια
    Ιασονας θανοπουλος 47.80
    Τσιωλης Ιωαννης 46.25

    μηκος
    Θανοπουλος Κων/νος 6.63

    Βασιλικη Κουτσουμπου 5.40
    Αγγελικη Λυμπεροπουλου 5.30

    3000
    Κατερινα Μπερδουση

    800
    Φανη Λαμπροπουλου 2.23.00
    Γιαννα Γιοβα 2.27.00

    σφυροβολια
    Βασιλης Σιακουλης 69.00
    Ηλιας Σταυροπουλος 51.43

    υψος
    Ανδριαννα Χριστοφιλη 1.55

    110εμπ
    Βαγγελης Εξαρχος 15.40

    επι κοντω
    Νεραιδα Γκοτζαι 3.40
    Ωρενα Γκοτζαι 3.30

    ακοντιο
    Κατσουλα Χριστινα

    100
    Μπιλίση Χαρά


  5. #35
    Λύκεια Δυτ.Αττικής

    100Μ Κ
    1 ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 14.46
    2 ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 14.57
    3 ΜΕΓΓΑ ΝΤΑΝΙΕΛΛΑ Α’ ΛΙΟΣΙΩΝ 14.59

    100Μ Α
    1 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΕΡΥΘΡΩΝ 11.95
    2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α’ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ 12.69
    3 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ Α’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 12.72

    200Μ Κ
    1 ΡΟΔΙΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ ΦΥΛΗΣ 34.01
    2 ΣΤΑΡΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 37.00

    200Μ Α
    1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 25.78
    2 ΜΠΡΕΜΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α΄ ΦΥΛΗΣ 25.98
    3 ΚΟΥΖΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 27.87

    400Μ Α
    1 ΚΥΝΣΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΛ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ 62.06
    2 ΤΣΑΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 65.85
    3, ΤΣΒΕΤΩΦ ΜΠΟΜΙΤΙΡ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 66.22

    800 Μ Α
    1 ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Β’ ΜΕΓΑΡΩΝ 2.25.93
    2 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΑΛ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ 2.58.20

    1500Μ Κ
    1 ΜΠΡΑΧΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 6.35.33
    2 ΤΣΙΤΣΙΛΙΔΗ ΚΑΛΙΟΠΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 6.48.90

    1500Μ Α
    1 ΚΥΡΟΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α΄ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 4.28.95
    2 ΜΠΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α΄ ΑΝ.ΛΙΟΣΙΩΝ 4.97.75
    3 ΣΚΟΥΝΤΕΡ ΦΡΑΝΤΖΗΣ Α΄ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 5.01.63

    2000Μ Κ
    1 ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α΄ ΛΙΟΣΙΩΝ 2.35.91
    2 ΚΟΥΡΝΕΔΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3.19.20
    3 ΝΤΕΝΤΕΡΙΑΝ ΕΛΕΝΗ Β’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3.26.93

    3000Μ Α
    1 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ’ ΛΙΟΣΙΩΝ 15.53.30
    2 ΣΟΛΕΜΕΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α’ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 17.07.66


    ΤΡΙΠΛΟΥΝ Κ
    1 ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Β’ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.95

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α
    1 ΜΠΟΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΠΑΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 12,94


    ΜΗΚΟΣ Α
    1 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β’ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.13
    2 ΥΛΛΙ ΕΡΝΕΣΤ Α’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 4.92
    3 ΚΑΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β’ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.89


    ΜΗΚΟΣ Κ
    1 ΚΟΥΣΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Β’ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.24
    2 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΣΙΛΙΒΑΝΑ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 3.90
    3 ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΛΕΝΗ Β’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3.52

    ΥΨΟΣ Κ
    1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1,35

    ΔΙΣΚΟΣ Α
    1 ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 33.95

    ΑΚΟΝΤΙΟ Α
    1 ΦΛΥΤΖΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 37.55
    2 ΖΕΡΒΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 29.60
    3 ΤΣΑΚΑΛΩΦ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 19.90

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ
    1 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 6.86

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α
    1 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Γ’ Α.ΛΙΟΣΙΩΝ 12.20
    2 ΛΙΒΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΑΛ ΑΣΠ/ΓΟΥ 10.27
    3 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 10.20
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thpapag : 22-03-10 στις 19:45

  6. #36
    Αποτελέσματα Αγώνων Στίβου Γ/σίων, Λυκείων & ΕΠΑ.Λ. Ν. Άρτας σχολ. έτους 2009-2010

    ΓΥΜΝΑΣΙΑ
    1. ΚΟΡΙΤΣΙΑ

    ΔΡΟΜΟΣ 80 μέτρων:
    1η : Τρίμπου Αγγελική του 2ου Γ/σίου Άρτας
    2η: Σιόγκα Ζωή του Γ/σίου Πέτα
    3η: Τσιακούμη Ουρανία του Γ/σίου Κομποτίου
    ΔΡΟΜΟΣ 150 μέτρων:
    1η : Τζαλοκώστα Ελένη του 5ου Γ/σίου Άρτας
    2η: Μπαγιώργα Μαρία του 2ου Γ/σίου Άρτας
    3η: Ρούμπου Χριστίνα του Γ/σίου Ανέζας
    ΔΡΟΜΟΣ 300 μέτρων :
    1η : Γρούμπα Δωροθέα του 1ου Γ/σίου Άρτας
    2η: Βαγγέλη Έλενα του Γ/σίου Πέτα
    3η :Αθανασίου Μπιάνκα του 1ου Γ/σίου Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 600 μέτρων:
    1η : Τσάκα Δήμητρα του 3ου Γ/σίου Άρτας
    2η : Μπαλάφα Ελένη του 1ου Γ/σίου Άρτας
    3η : Γκαβάγια Ευαγγελία του Γ/σίου Πέτα
    ΔΡΟΜΟΣ 1000 μέτρων:
    1η : Μπούρα Βασιλική του Γ/σίου Κομποτίου
    2η : Γούσια Ελένη του 2ου Γ/σίου Άρτας
    3η : Βαγγέλη Βασιλική του Γ/σίου Πέτα
    ΔΡΟΜΟΣ 2000 μέτρων:
    1η: Νταλιάνη Γεωργία του Γ/σίου Κομποτίου
    2η: Κοντογιάννη Αικατερίνη του 5ου Γ/σίου Άρτας
    3η: Τζουβάρα Αικατερίνη του 2ου Γ/σίου Άρτας
    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ:
    1η : Βέργου Αικατερίνη του Γ/σίου Γραμμενίτσας
    2η : Χαλκιά Αικατερίνη του Γ/σίου Νεοχωρίου
    3η : Αναστασοπούλου Αναστασία του 5ου Γ/σίου Άρτας
    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ:
    1η : Χρήστου Μίρκα του 3ου Γ/σίου Άρτας
    2η : Μάκου Παναγιώτα του Γ/σίου Νεοχωρίου
    3η :Χυμπόβσκα Κλαούντια των ΤΑΔ του 4ου Γ/σίου Άρτας
    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ:
    1η: Ρεβίθη Θεοδώρα των ΤΑΔ του Γ/σίου Κομποτίου
    2η : Μπορμπότσαλου Αλεξάνδρα των ΤΑΔ του Γ/σίου Κομποτίου
    3η : Τσακαγιάννη Ηλιάννα του 4ου Γ/σίου Άρτας
    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ:
    1η : Δήμου Μαρία του Γ/σίου Νεοχωρίου
    2η : Τάτση Σωτηρία του Γ/σίου Ανέζας
    3η: Κατσίμπρα Αλεξάνδρα του Γ/σίου Ανέζας
    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ:
    1η : Οικονόμου Σταυρούλα των ΤΑΔ του Γ/σίου Κομποτίου
    2η : Σπύρου Πηνελόπη του 2ου Γ/σίου Άρτας
    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ::
    1η : Νίκου Κλεονίκη του Γ/σίου Ανέζας
    2η: Μουσαβερέ Αγγελική του 5ου Γ/σίου Άρτας
    3η: Τσάκα Θεοδώρα του Γ/σίου Κωστακιών


    2. ΑΓΟΡΙΑ

    ΔΡΟΜΟΣ 80 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος :Λέτσης Ιωάννης του 4ου Γ/σίου Άρτας
    2ος: Καραμπίκας Ευστάθιος του 2ου Γ/σίου Άρτας
    3ος: Μπάφας Δημήτριος του Γ/σίου Ανέζας
    ΔΡΟΜΟΣ 150 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος: Βανάκας Γαβριήλ του Γ/σίου Κομποτίου
    2ος: Χούσος Κων/νος του 2ου Γ/σίου Άρτας
    3ος: Κουτσός Κων/νος του 2ου Γ/σίου Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 300 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος: Μασσαλής Κων/νος του 3ου Γ/σίου Άρτας
    2ος : Καρπέτης Σπύρος του 2ου Γ/σίου Άρτας
    3ος: Νικολάου Άγγελος του 3ου Γ/σίου Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 600 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος: Στέργιος Κων/νος των ΤΑΔ του 4ου Γ/σίου Άρτας
    Σάλα Ντενάρντ των ΤΑΔ του 4ου Γ/σίου Άρτας
    2ος: Μπατσώνας Σπυρίδων του Γ/σίου Αγίου Σπυρίδωνος
    3ος: Μάλλιος Ελευθέριος του 1ου Γ/σίου Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 1000 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος :Γαλήνας Κων/νος του Γ/σίου Κωστακιών
    2ος :Γεωργούλας Χρυσοβαλάντης του 5ου Γ/σίου Άρτας
    3ος :Κολιούλης Βασίλειος του 2ου Γ/σίου Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 3000 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος : Γούσιας Ιωάννης του Γ/σίου Πέτα
    2ος : Τασούλας Λεωνίδας του 1ου Γ/σίου Άρτας
    3ος : Τζιελίλη Λεωνίδα των ΤΑΔ του 4ου Γ/σίου Άρτας
    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ:
    1ος : Τραγουδάρας Σταύρος του 2ου Γ/σίου Άρτας
    2ος: Αλέξης Παναγιώτης του Γ/σίου Πέτα
    3ος :Τσιγαρίδας Κων/νος του Γ/σίου Παναγιάς Διασέλλου
    ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ:
    1ος:Μαραγγιανός Ιωάννης του 4ου Γ/σίου Άρτας
    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ:
    1ος: Γεωργούλας Θωμάς του Γ/σίου Κομποτίου
    2ος: Γούλας Αιμίλιος του 1ου Γ/σίου Άρτας
    3ος:Κοσμάς Νικόλαος του Γ/σίου Νεοχωρίου
    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ:
    1ος : Βασιλάκης Δημήτριος του 3ου Γ/σίου Άρτας
    2ος :Σίμος Γεώργιος του 2ου Γ/σίου Άρτας
    3ος: Ρούμπος Μιχαήλ του Γ/σίου Ανέζας
    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ:
    1ος :Χουλιάρας Απόστολος του Γ/σίου Ανέζας
    2ος: Ρώσσιος Άγγελος του Γ/σίου Ανέζας
    3ος: Μαλισιόβας Τρύφων του Γ/σίου Παναγιάς Διασέλλου
    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ:
    1ος:Μιμιγιάννης Γεράσιμος του Γ/σίου Γραμμενίτσας
    2ος: Δραγατάκης Γεώργιος του 4ου Γ/σίου Άρτας
    3ος: Νταλάκας Γεώργιος του Γ/σίου Γραμμενίτσας
    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ:
    1ος :Μητρογιάννης Παναγιώτης των ΤΑΔ του 4ου Γ/σίου Άρτας
    2ος: Σιώζος Ευστάθιος του Γ/σίου Ανέζας
    3ος: Κούτας Λάμπρος του Γ/σίου Ανέζας


    ΛΥΚΕΙΑ
    1. ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

    ΔΡΟΜΟΣ 100 μέτρων:
    1η :Ζάχου Ειρήνη του 2ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2η :Τσιρώνη Βάσω του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    3η :Μάνου Θεοφανία του Γεν. Λυκείου Παν.Διασέλλου
    ΔΡΟΜΟΣ 200 μέτρων:
    1η :Σιαπλαούρα Μάγδα του 4ου ΓΕΛ Άρτας
    2η: Χήτα Αλεξάνδρα του Γεν. Λυκείου Παν. Διασέλλου
    3η:Κώστα Ευφροσύνη του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    ΔΡΟΜΟΣ 400 μέτρων:
    1η:Ζορμπά Παρασκευή του 4ου ΓΕΛ Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 800 μέτρων :
    1η : Μπακαγιάννη Χριστίνα του Γεν. Λυκείου Κομποτίου
    2η: Ζώη Αναστασία του 2ου ΓΕΛ Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 1500 μέτρων:
    1η :Οικονόμου Ευθαλία του Γεν. Λυκείου Κομποτίου
    ΔΡΟΜΟΣ 3000 ΜΕΤΡΩΝ:
    1η:Γκορόγια Παναγιώτα του 4ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ:
    1η :Τσάκαλου Λαμπρίνα του 1ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2η: Ευθυμίου Βαλεντίνη του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    3η: Παππά Νικολέτα του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ:
    1η :Κραψίτη Μαρία του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2η: Καρδάμη Αποστολία του 1ου ΓΕΛ Άρτας
    ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ:
    1η : Αραβανή Βασιλική του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2η: Δήμου Φωτεινή του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    3η: Παπανάτσιου Γεωργία του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ:
    1η : Καραδήμα Ευαγγελία του Γεν. Λυκείου Κομποτίου
    2η : Αυγέρη Θεά του Γεν. Λυκείου Παν. Διασέλλου
    3η:Νικολάου Σοφία του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ:
    1η : Μαντέλου Άννα Μαρία του 1ου ΕΠΑΛ Άρτας
    2η: Σένια Μαρένα του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    3η: Χαλκιά Χριστίνα του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ:
    1η : Γυφτοκώστα Θεοδώρα του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ:
    1η: Μπέκιου Νίκη του Γεν.Λυκείου Νεοχωρίου

    2. ΑΓΟΡΙΑ:

    ΔΡΟΜΟΣ 100 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος : Παππάς Κων/νος του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2ος :Νίκου Ιωάννης του Γεν. Λυκείου Ανέζας
    3ος :Παπασωτηρίου Χρήστος του 2ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 200 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος: Μπάφας Σπυρίδων του 1ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2ος :ΣφήκαςΔημήτριος του 1ου ΓΕΛ Άρτας
    3ος: Μιχάλης Μάριος του Γεν. Λυκείου Ανέζας
    ΔΡΟΜΟΣ 400 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος: Τσάκαλος Κων/νος του 1ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2ος : Σιαπάτης Σταύρος του 4ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    3ος: Σιούτης Σπυρίδων του 2ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 800 ΜΕΤΡΩΝ :
    1ος : Κόρδας Αντώνιος του Γεν. Λυκείου Κομποτίου
    2ος : Σαγάνης Γεώργιος του 1ου ΕΠΑ.Λ. Άρτας
    3ος : Αβράμης Κων/νος του 2ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 1500 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος: Παπακίτσιος Αλέξανδρος του 2ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2ος:Τσουπράς Ερμής του Γεν. Λυκείου Κομποτίου
    3ος: Καρκαμπούνας Παύλος του 1ου ΕΠΑ.Λ. Άρτας
    ΔΡΟΜΟΣ 3000 ΜΕΤΡΩΝ:
    1ος : Τυρολόγος Αλέξανδρος του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2ος: Βέλιος Νικόλαος του 2ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    3ος: Σπύρου Γεώργιος του 4ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ:
    1ος: Δημητρίου Λάμπρος του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2ος: Πάνου Ευάγγελος του 1ου Γεν.Λυκείου Άρτας
    3ος: Βάνας Γρηγόρης του 1ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ:
    1ος: Κώστας Λάμπρος του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    2ος: Ζουγλής Αθανάσιος του 1ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    3ος: Μαλτέζος Ιωάννης του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ:
    1ος : Κεφάλας Ιωάννης του 1ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2ος : Κατσέλης Γεώργιος του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    3ος: Σκαμνέλος Παντελής του 3ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ:
    1ος: Λιόντος Χρήστος του 1ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    2ος: Ρόκομος Θωμάς του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    3ος:Πανταζής Λάμπρος του 2ου Γεν. Λυκείου Άρτας
    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ:
    1ος: Νίκου Νεοπτόλεμος του Γεν. Λυκείου Ανέζας
    2ος: Ανδρεάς Αριστοτέλης του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    3ος: Κατσίμπρας Βλάσιος του Γεν. Λυκείου Ανέζας
    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ:
    1ος :Κολιοκώτσης Λάμπρος του Γεν. Λυκείου Ανέζας
    2ος: Ματσίρας Παντελεήμων του Γεν. Λυκείου Νεοχωρίου
    3ος: Μπούρας Γεώργιος του 3ου Γεν. Λυκείου
    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ:
    1ος: Μιχαηλίδης Αναστάσιος του 1ου ΕΠΑ.Λ. Άρτας
    2ος:Παπανίκου Νικόλαος του 1ου ΕΠΑΛ Άρτας
    3ος:Ζώης Αλέξανδρος του Γεν. Λυκείου Ανέζας

  7. #37
    ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ:
    ΣΤΙΒΟΣ ΛΥΚΕΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2009-2010
    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 19/03/2010 ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100μ. ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 11,30
    2 2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 4ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 11,60
    3 3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΤΑΔ ΠΟΜΠΙΑΣ 1994 11,90

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 110μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 7ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1992 15,30
    2 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΥΠΡ ΓΛ ΓΑΖΙΟΥ 1993 16,30

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200μ. ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΕΠΑΛ 1994 25,70
    2 2 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΛ ΜΟΙΡΩΝ 1994 25,90
    3 3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 11ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 27,00

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400μ. ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 ΣΥΜΙΣΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΤΑΔ 7ου ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1992 ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΛΟΓΩ ΤΡΑΥΜ
    2 1 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 5ο ΕΠΑΛ 1992 57.90
    3 2 ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 11ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 60.06

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 4ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 59.80

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 2.12.70
    2 2 ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 6ο ΕΠΑΛ 1994 2.47.60
    3 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΤΑΔ 7ου ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1992 ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΛΟΓΩ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1500μ. ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΕΠΑΛ 1993 5.11.70
    2 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 6ο ΕΠΑΛ 1994 ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
    3 2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 6.03.60

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000μ. ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΛΑΜΙ ΜΠΑΚΙ 6ο ΕΠΑΛ 1993 11,20
    2 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 11,50
    3 3 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 12,30
    4 4 ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 15,10

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 ΣΦΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1992 Δεν ηρθε
    2 1 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΛ ΓΑΖΙΟΥ 1994 6,47

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΤΖΑΡΤΖΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 5ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 1,35

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΡΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 6ο ΕΠΑΛ 1993 4,20

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ 1993 41,95
    2 2 ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 37,36
    3 3 ΜΠΑΡΚΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΠΑΛ 1994 35,95

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    2 1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΛ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 1994 12,70
    3 2 ΠΕΔΙΑΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΤΑΔ 7ου ΓΛ ΗΡΑΚΛ 1994 12,58
    4 3 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΕΠΑΛ 1993 12,37

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΛ ΓΟΥΒΩΝ 1994 34,72
    2 2 ΚΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 29,16

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 56,85

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 8ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 12,80
    2 2 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ ΕΤΑΔ ΠΟΜΠΙΑΣ 1992 14,10
    3 3 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΕΤΑΔ ΠΟΜΠΙΑΣ 1993 15,00

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 4ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 26,70

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 1.05.30
    2 2 ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 7ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 1.06.01
    3 3 ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ.Λ. ΓΟΥΒΩΝ 1993 1.31.12

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 8ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 2.19.90
    2 2 ΣΠΑΓΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 11ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 2.57.90

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 5000μ. ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.Λ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 1993 35,60

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΠΑΧΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 4ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 1,35
    2 2 ΚΑΡΓΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ.Λ. ΜΟΙΡΩΝ 1994 1,35

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 7ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 4,34
    2 2 ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 10ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 4,17

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 10ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 33,10
    2 2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Λ. ΜΟΙΡΩΝ 1993 32,00

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    2 1 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 44,54
    3 2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 37,38

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 48,19
    2 2 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Λ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1994 45,47

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
    1 1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ Γ.Λ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 1994 14,00
    2 2 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.Λ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 1994 10,88
    3 3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1992 8,50

    ΣΤΙΒΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2009-2010
    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 18/03/2010 ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 80μ. ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΤΖΑΦΚΑ (ΧΗΑΓΚΑ) ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΛΙΩΝ 1995 9,06
    2 2 ΒΡΕΝΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΔ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 9,10
    3 3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 9,70

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1996 19,70
    2 2 ΛΙΚΑ ΝΤΙΟΝΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΙΩΝ 1996 20,10

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 150μ. ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΛΙΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1995 18,40
    2 2 ΣΥΡΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ 1996 19,00
    3 3 ΑΝΕΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 19,10

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ. ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 42,70
    2 2 ΜΟΥΧΑΜΕΤΑΪ ΑΟΥΓΚΛΕΝ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 45,80
    3 3 ΒΟΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 45,90

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 600μ. ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 1.50.00
    2 2 ΛΑΤΣΑΪ ΡΟΒΑΛ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 1.50.80
    3 3 ΦΟΥΡΦΟΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ 1996 1.52.11

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ. ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    12 1 ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 1995 3.08.50
    13 2 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 3.19.00
    14 3 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1997 3.20.47

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000μ. ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΣΤΕΦΑ ΑΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 12΄ 29΄΄ 79
    2 2 ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 13΄ 12΄΄ 70
    3 3 ΨΥΧΟΓΙΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 14΄ 28΄΄ 43

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    4 1 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 5,14
    5 2 ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1997 5,10
    6 3 ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΑΔ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 5,06

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 1995 1,80
    2 2 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ 1997 1,36

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1997 1,90

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    4 1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 14,32
    5 2 ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 12,16
    6 3 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 11,74

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 45,55
    2 2 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 41,45
    3 3 ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 37,86

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΒΑΝΒΟΥΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ 1996 40,09
    2 2 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 32,90

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 39,27
    2 2 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ 1996 38,14
    3 3 ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ 1996 36,68

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 80μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΜΑΡΜΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10,60
    2 2 ΒΙΤΩΡΟΥ ΧΑΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 10,90
    3 3 ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 11,20

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 150μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 20,70
    2 2 ΤΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ 1995 20,80
    3 3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 1997 21,30

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 80μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 13,10
    2 2 ΤΑΤΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 13,30
    3 3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ 1996 17,70

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 48,30
    2 2 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ 1996 48,50
    3 3 ΧΑΤΖΗΑΔΑΜ ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 48,60

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 600μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    5 1 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ 1997 1΄ 57΄΄ 00΄΄΄
    6 2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1997 2΄ 03΄΄ 47΄΄΄
    7 3 ΤΕΛΧΑΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1997 2΄ 17΄΄ 20΄΄΄

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΑΓΑΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1997 3.28.00
    2 2 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 3.31.20
    3 3 ΚΕΦΙΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 3.38.20

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 2000μ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ 1997 8.01.30
    2 2 ΚΟΤΣΗ ΣΙΛΒΑΝΑ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 8.15.90
    3 3 ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 8.46.90

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΠΑΧΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1997 4,97
    2 2 ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 4,81
    3 3 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ 1997 4,47

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΚΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 1,48
    2 2 ΑΡΑΒΙΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1997 1,42
    3 3 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ 1997 1,36
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    3 1 ΜΙΖΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 45,57
    4 2 ΒΛΑΤΑΚΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 39,43
    5 3 ΧΑΤΖΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1996 37,03

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΙΩΝ 1996 19,84

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    2 1 ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1995 13,75
    3 2 ΔΡΙΤΣΕΛΗ ΟΛΓΑ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 10,42
    4 3 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΠΛΟΥΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ 1997 9,07

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
    1 1 ΠΑΣΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΤΑΔ 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1997 14,20
    2 2 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 10,78

  8. #38
    ΕΥΒΟΙΑΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΑ

    ΔΡΟΜΟΣ 80 μέτρων:
    ΓΚΟΤΣΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ 10.40

    ΔΡΟΜΟΣ 80 μέτρων εμπ.
    ΜΙΧΑΗΛ ΛΙΑ 12.70

    ΔΡΟΜΟΣ 150 μέτρων:
    ΔΟΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 20.29

    ΔΡΟΜΟΣ 300 μέτρων εμπ:
    ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 50.20

    ΔΡΟΜΟΣ 1000 μέτρων:
    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 3.16.32

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
    ΤΟΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 28.56

    ΜΗΚΟΣ:
    ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 4.97

    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ:
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ

    ΕΞΑΘΛΟ
    ΤΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΔΡΟΜΟΣ 80 μέτρων:
    ΡΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10.03

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ.
    ΝΤΟΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 49.28

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
    ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 51.90

    ΥΨΟΣ
    ΤΑΨΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1,70

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ:
    ΜΠΑΡΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10.70

    ΛΥΚΕΙΑ

    100 ΕΜΠ
    ΝΤΕΛΕΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16.17

    400 ΕΜΠ
    ΨΩΜΑ ΗΛΙΑΝΑ 71.97

    800
    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2.22.52

    ΥΨΟΣ
    ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1.60

    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
    ΕΥΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

    5000 ΒΑΔΗΝ
    ΛΑΜΚΑ ΕΡΙΩΝΑ 29.21.65

    ΕΠΤΑΘΛΟ
    ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

    100
    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11.05

    400 ΕΜΠ
    ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 57.83

  9. #39
    ΑΙΤ-ΝΙΑΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΑ

    2000
    ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 7.04.3

    600
    ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1.43.7

    300
    ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 43.4

    150
    ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 20.1

    3000 ΒΑΔΗΝ
    ΚΟΤΟΧΙΑΝΟΥ ΧΑΙΔΩ 15.36

    80
    ΑΓΓΕΛΟΚΟΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ 10.06

    ΜΗΚΟΣ
    ΜΠΙΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 5.04

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
    ΖΑΛΟΚΩΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 9.57

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
    ΚΡΑΜΠΟΚΟΥΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 27.12

    ΛΥΚΕΙΑ

    100 ΕΜΠ
    ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 16.00

    1500
    ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5.05.0

    5000 ΒΑΔΗΝ
    ΓΑΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 25.32

  10. #40
    ΛΕΥΚΑΔΑ

    Την Δευτέρα 15 Μαρτίου και ώρα 10:00 π.μ. διεξήχθησαν στο Δημοτικό Στάδιο «ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΓΛΗΓΟΡΗΣ» οι αγώνες Στίβου Α΄ Φάσης Γυμνασίων – Λυκείων ΛΕΥΚΑΔΑΣ.
    Πρόκριση για την επόμενη φάση των αγώνων στίβου που θα διεξαχθούν στην Ιεράπετρα της Κρήτης από τις 19-22 Απριλίου 2010 πήραν οι κάτωθι μαθητές:

    1. Πολίτη Κορίνα στα 150 μ. με επίδοση 19,23

    2. Κοψιδά Θεανώ στην δισκοβολία με επίδοση 34,10μ

    3. Σταύρακας Παναγιώτης στα 80μ. με επίδοση 9,76

    4. Μπρατζουκάκης Κωνσταντίνος στα 200 μ. με επίδοση 22,77.

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234567 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis