Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη 123456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 57 από 57

Θέμα: Ποιό είναι το αγαπημένο σας στάδιο?

400αρης Το avatar του χρήστη giorgiog13
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos96 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά...τα καλύτερα στάδια είναι το Παμπελοπονησιακό και το ΟΑΚΑ...κάτι ξέρω και έγω...κάθε 2 μέρες στο Παμπελοπονησιακό κάνω προπόνηση...
    Ολα τα σταδια που εγιναν με τους ολυμπιακους ειναι καλα.Πρωτο και καλυτερο φυσικα το ΟΑΚΑ, μετα το Καυταντζογλειο (εχεις τρεξει εκει Νικο?) και μετα το Παμπελοπονησιακο, το Παγκρητιο και το Πανθεσαλικο που ειναι το ιδιο καλα μεταξυ τους.Εγω εκτος το τελευταιο σε ολα τα αλλα εχω τρεξει.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nadia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω θα συμφωνισω με τον Θανο.Η πιστα του Ναυπλιου δεν ειναι αργη και αυτο το υποστηριζω λογω των πανελληνιων ρεκορ που εχουν γινει σε αυτο το σταδιο(στα 2000 στιπλ απο την Κοινη,στα 100 εμποδια απο την Πεσιριδου κοκ).Ακομα θα μπορουσε να συμπερανει κανεισ οτι ειναι καλο και για τισ ριψεις(μια υποθεση ειναι μονο,ειμαι ασχετη απο ριψεις)αφου πολλοι αθλητεσ επιασαν το οριο για το παγκοσμιο στο ναυπλιο!!!
    Το οτι εγιναν καποια ρεκορ δεν σημαινει οτι ειναι γρηγορη η πιστα.Πιθανα αν ετρεχαν ΟΑΚΑ πχ (που ειναι το πιο γρηγορο ταρταν) να εγραφαν μεγαλυτερα ρεκορ.Εξ'ορισμου τα μαλακα ταρταν ειναι αργα και τα σκληρα γρηγορα...και του Ναυπλιου ειναι μαλακο.Αυτο ειναι που λεω αλλα τελος παντων...οπως νομιζετε.

Thumbs down

makran to o.a.k.a.gouriko to litoxwro k xeirotero k grousouziko ths kalamatas

TO PANPELOPONISIAKO EINAI TO AGAPIMENO MOU STADIO KAI TO APO 8EMA EGADASTASEWN KAI APO 8EMA TUXIS...3ATOMIKA..EPISIS PARA POLU KALO GIA RIPSIS EINAI TOU NAUPLIOU...ME APNIA OMWS GT AN EXEI AERA XALAEI O AGWNAS..TO XEIROTERO EINAI STA GIANNENA(ekei pou paizei o pas) KAI TIS AMALIADAS(SORRY GIA TA GREEKLISH!!)
    "8a pe8noume oloi to 2012 reeeeeeee!!!"

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgiog13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολα τα σταδια που εγιναν με τους ολυμπιακους ειναι καλα.Πρωτο και καλυτερο φυσικα το ΟΑΚΑ, μετα το Καυταντζογλειο (εχεις τρεξει εκει Νικο?) και μετα το Παμπελοπονησιακο, το Παγκρητιο και το Πανθεσαλικο που ειναι το ιδιο καλα μεταξυ τους.Εγω εκτος το τελευταιο σε ολα τα αλλα εχω τρεξει.

Το οτι εγιναν καποια ρεκορ δεν σημαινει οτι ειναι γρηγορη η πιστα.Πιθανα αν ετρεχαν ΟΑΚΑ πχ (που ειναι το πιο γρηγορο ταρταν) να εγραφαν μεγαλυτερα ρεκορ.Εξ'ορισμου τα μαλακα ταρταν ειναι αργα και τα σκληρα γρηγορα...και του Ναυπλιου ειναι μαλακο.Αυτο ειναι που λεω αλλα τελος παντων...οπως νομιζετε.
    Ναι...έχω τρέξει...κάθε 2η μέρα εκεί πάω προπόνηση...και έχει από τα καλύτερα ταρτάν στην Ελλάδα...και τώρα σε λίγο εκεί θα πάω..(Παμπελοπονησσιακό)...

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos96 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι...έχω τρέξει...κάθε 2η μέρα εκεί πάω προπόνηση...και έχει από τα καλύτερα ταρτάν στην Ελλάδα...και τώρα σε λίγο εκεί θα πάω..(Παμπελοπονησσιακό)...
    βασικα νομιζω σε ρωταει για το καυταντζογλειο αν εχεις τρεξει κ οχι της πατρας... παντως οντως ειναι πολυ καλο κ το παμπελοπονησσιακο
    if you fail to plan,you plan to fail...

Το ΟΑΚΑ και εμενα ειναι απ τα αγαπημενα μου...Να ρωτησω κατι ασχετο,Θα παω σε λιγες μερες στο Λονδινο με ενα πακετο που εκλεισα με την WorldVentures αλλα επειδη εμεινα αρκετα εκτος προπονησεων σκεφτηκα μηπως μπορεσω να βολεψω λιγο καμια προπονησουλα εκει...Ξερετε τι κανονισμους εχουν τα σταδια τους?Αλλιως με βλεπω να τρεχω γυρω γυρω στο Hyde Park
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη paparouna : 14-09-17 στις 14:42

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη 123456

Δικαιώματα - Επιλογές