Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 57

Θέμα: Ποιό είναι το αγαπημένο σας στάδιο?

Senior Member Το avatar του χρήστη DeMOlisher
    Περιοχή
    Chios-Thessaloniki

Ποιό είναι το αγαπημένο σας στάδιο?

Διάφορα ειπώθηκαν σήμερα για το στάδιο του Πύργου... Και θέτω λοιπόν το παρακάτω ερώτημα: Ποιο στάδιο είναι το αγαπημενο σας? Όσοι θέλουν ας γράψουν και για το χειρότερο στάδιο
    Θα προτιμούσα να αναφέρετε τα στάδια που έχουν καλό εξοπλισμό, ταρτάν, σκάματα κλπ κλπ και όχι αν σας ήταν γούρικο ή γρουσούζικο

Σε σχεση με τον εξοπλισμο,θα ελεγα το καυτατζογλειο (τι πρωτοτυπο!) γιατι σε συγκριση με καποια αλλα σταδια ειναι μια χαρα,εχει κ το κλειστο του ακριβως απο διπλα,το φυσιοθεραπευτηριο,τα γραφεια του σεγας κ.α!
    Το χειροτερο μου ειναι το σταδιο της Λαρισας..
    Ακομα ενα απο τα αγαπημενα μου ειναι των Σερρων!
    ..Η αποδοχή της ήττας σου,είναι ένας λόγος για να πάρεις τη ρεβάνς !

Περιοχή
    Chios-Thessaloniki
    ΟΑΚΑ δαγκωτό... Φοβερό ταρτάν για επιδόσεις... Τεράστιο γήπεδο... Απλά φανταστικό! Πολύ καλό θεωρώ και των Τρικάλων, αλλά έχει πολύ ζέστη...
    Όσο για το χειρότερο... Έχω τρέξει σε πολλά που δεν πληρούν καθόλου προδιαγραφές, σε άλλα που σε παίρνει ο άνεμος, σε άλλα που κολυμπάς με μια απλή βροχή κλπ κλπ

OAKA to kalutero kai xeirotero prwta tou purgou kai meta tis korinthou!!!!!genika i peloponisos den ta paei kala me ta gipeda!!!!!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geofarm200m Εμφάνιση μηνυμάτων
    OAKA to kalutero kai xeirotero prwta tou purgou kai meta tis korinthou!!!!!genika i peloponisos den ta paei kala me ta gipeda!!!!!
    Ναι για της Κορινθου εχεις δικιο!!!
    ..Η αποδοχή της ήττας σου,είναι ένας λόγος για να πάρεις τη ρεβάνς !

ασκηση βουγιουκου Το avatar του χρήστη boulis
    Περιοχή
    Ν.Σμυρνη(Νεμέα)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι για της Κορινθου εχεις δικιο!!!

αφηστε την κορινθο μια χαρα ταρταν προσπαθουμε να εχουμε barcaaaaaa barcaaaaaaaa σ' αγαπω

και τωρα σοβαρευω της καλαματας δεν σας αρεσει απο την πελλοπονισο?
    ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ Η ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΟΕΟ???

Πολυ καλο σταδιο ειναι και της Πατρας εκει που γινονται καθε χρονο τα Τοφαλεια. Εγω τουλαχιστον την περιοδο που αγωνιζομουν ειχα πετυχει αρκετες φορες ατομικο ρεκορ στο συγκεκριμενο σταδιο.

Περιοχή
    Chios-Thessaloniki
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφηστε την κορινθο μια χαρα ταρταν προσπαθουμε να εχουμε barcaaaaaa barcaaaaaaaa σ' αγαπω

και τωρα σοβαρευω της καλαματας δεν σας αρεσει απο την πελλοπονισο?
    πολύ αέρα έχει στην καλαμάτα.. και είναι και 6 διαδρομών

Το Καυτατζογλειο ειναι στολιδι,μακαρι να γινουν καποιοι Παναλληνιοι.Επισης μου αρεσουν πολυ των Τρικαλων και Κατερινης επειδη ειναι πιο φιλικα για μας τους επαρχιωτες και πολυ προσιτα σε αθλητες-προπονητες- παραγοντες-φιλαθλους.

Καλυτερο γηπεδο πιστευω ειναι το ΟΑΚΑ με διαφορα.Χειροτερο απο αυτα που εχω τρεξει μου φανηκε της Λαρισας λογο της στροφης.Το αγαπημενο μου και γουρικο γηπεδο ειναι του Λιτοχωρου.

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές