Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: Διασυλλογικοί Π/Κ - 14 όμιλοι - α' μέρος

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    15.059
    Blog Entries
    5

    Διασυλλογικοί Π/Κ - 14 όμιλοι - α' μέρος

    -> Αποτελέσματα (από ΣΕΓΑΣ)

    α' μέρος
    14ος όμιλος - Κρήτη (Ηράκλειο) 31/3
    6ος όμιλος - περιφ.Πελοποννήσου (Τρίπολη) 31/3
    9ος όμιλος - Θεσσαλία - Ανατ.Στερεά (Τρίκαλα) 31/3
    3ος όμιλος - Δυτ. Μακεδονία - Ηπειρος - Κέρκυρα (Άργος Ορεστικό) 31/3
    β' μέρος
    2ος όμιλος - Κεντρ.Μακεδονία (Κατερίνη) 2/4
    7ος όμιλος - Ανατ.Αττική - Βοιωτία, Εύβοια (Αγιος Κοσμάς) 2/4
    8ος όμιλος - Αθήνα - Πειραιάς, ΝΔ Αττική (Άγιος Κοσμάς) 3/4
    4ος όμιλος - Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη) 3/4
    5ος όμιλος - Β. Πελοπόννησος (Πάτρα) 3/4
    γ' μέρος
    10ος όμιλος - Λέσβος (Μυτιλήνη) 12-13/4
    1ος όμιλος - Αν. Μακεδονία - Θράκη (Σέρρες) 14/4
    11ος όμιλος - Χίος/Σάμος (Χίος) 14-15/4
    13ος όμιλος - Δωδεκάνησα (Κως) 14-15/4
    12ος όμιλος - Κυκλάδες (Νάξος) 21-22/4
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 04-04-18 στις 13:08
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  2. #2
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    15.059
    Blog Entries
    5

    14ος όμιλος (Ηράκλειο) 31/3

    ΠΑΙΔΕΣ

    100μ ΠΑΙΔΩΝ
    1Σ2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.47
    2Σ2 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.59
    3Σ2 ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.72
    1Σ1 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.82
    4Σ2 ΚΙΟΣΕΣ-ΧΑΒΑΤΖΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.82
    2Σ1 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.90
    5Σ2 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.91
    6Σ2 ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.02
    3Σ1 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.05
    4Σ1 ΑΜΠΝΤΟΥΛΑΧ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.12
    5Σ1 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΟΛ 12.32
    1Σ3 ΒΑΒΟΥΛΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.36
    7Σ2 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΠΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 12.45
    2Σ3 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.49
    8Σ2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.60
    6Σ1 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.71
    3Σ3 ΚΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.82
    4Σ3 ΜΑΤΟΣΣΙ ΚΛΕΝΤΙΑΝ 2001 ΝΕΑΡΧΟΣ 12.83
    5Σ3 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.91
    6Σ3 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 13.56
    - ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΔΜΤ

    200μ ΠΑΙΔΩΝ
    1Σ2 ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 23.64
    2Σ2 ΚΙΟΣΕΣ-ΧΑΒΑΤΖΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 23.79
    3Σ2 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.00
    4Σ2 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΛ 24.05
    5Σ2 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.42
    6Σ2 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 24.50
    1Σ1 ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24.58
    2Σ1 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24.75
    7Σ2 ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 24.84
    1Σ3 ΓΙΑΧΑΙ ΜΑΤΕΟ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 25.67
    3Σ1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 25.68
    2Σ3 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 25.98
    4Σ1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26.11
    3Σ3 ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 26.12
    5Σ1 ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26.21
    4Σ3 ΜΑΤΟΣΣΙ ΚΛΕΝΤΙΑΝ 2001 ΝΕΑΡΧΟΣ 26.58
    5Σ3 ΣΥΝΝΕΦΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 26.72
    6Σ3 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 27.48

    400μ ΠΑΙΔΩΝ
    1Σ2 ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 52.85
    2Σ2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 53.25
    3Σ2 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 53.38
    4Σ2 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ - ΚΟΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 2001 Σ.Μ.Κ. 53.85
    5Σ2 ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.39
    1Σ1 ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 55.16
    2Σ1 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 55.61
    6Σ2 ΛΕΣΙ ΣΚΕΛΖΕΝ 2001 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 55.70
    3Σ1 ΚΑΡΑΜΕΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 55.98
    4Σ1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΠΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 56.16
    5Σ1 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 56.52
    1Σ3 ΚΡΟΜΜΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 56.60
    2Σ3 ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.25
    3Σ3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΡΤΡΑΣ 57.32
    6Σ1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.28
    4Σ3 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 58.43
    5Σ3 ΓΙΑΧΑΪ ΜΑΤΕΟ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 59.33
    6Σ3 ΣΥΝΝΕΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 60.72
    7Σ3 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 60.91

    800Μ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΛΕΣΙ ΣΚΕΛΖΕΝ 2001 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 2.09.46
    2 ΜΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.10.30
    3 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2.17.31
    4 ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 Γ.Σ. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2.19.34
    5 ΤΟΡΡΕ ΑΡΜΑΝΤΟ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2.20.15
    6 ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.25.94
    7 ΠΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΛΟΣ ΤΙΤΟΣ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.28.27
    8 ΣΩΜΑΘΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2.30.21
    9 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2.30.66
    10 ΒΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.41.38
    11 ΓΙΑΧΑΙ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2.46.53
    12 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2.54.25

    1500μ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΑΟΛ 4.25.01
    2 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.26.57
    3 ΜΕΓΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.26.73
    4 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.32.52
    5 ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.34.11
    6 ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.47.86
    - ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ DNF

    3000μ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.15.93
    2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.20.01
    3 ΜΗΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.36.95

    110μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ : -0.10
    1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΛ 16.79
    2 ΚΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 19.82

    400μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΛΙΒΥΚΟΣ 1.00.06
    2 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.00.07
    3 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.00.58

    2000μ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΑΟΛ 6.38.43
    2 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.42.98

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.80
    2 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.72
    3 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.68
    - ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ NM

    ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 2003 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.70
    2 ΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.40

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.33
    2 ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 6.11
    3 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.91
    4 ΜΠΙΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞ- ΜΑΡ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.58
    5 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2001 Α.Ο.Λ. 5.57
    6 ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 5.55
    7 ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 5.23
    8 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 Γ.Σ.Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 5.11
    9 ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ 2004 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.83
    10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.74

    ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.70
    2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.65
    3 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.51
    4 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 2003 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.95
    - ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΥΡ

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (5κιλα)
    1 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.64
    2 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.54
    3 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.48
    4 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.27
    5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 13.19
    6 ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.00
    7 ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.17
    8 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.85
    9 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.40
    10 ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.40
    11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟΛ 10.62

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (1.5κιλ)
    1 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.09
    2 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 47.13
    3 ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.10
    4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 44.57
    5 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.56
    6 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΛΙΟΣ 2001 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.38
    7 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36.08
    8 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 35.62
    9 ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.16
    10 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΥΛΟΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.19
    11 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29.38
    - ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΚΥΡ

    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (5κιλ)
    1 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 68.88
    2 ΤΟΥΣΙΣΒΙΛΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.96
    3 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.18

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (700γρ)
    1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 59.23
    2 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΥΛΟΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.96
    3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟΛ 48.22
    4 ΚΙΟΣΣΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 43.55
    5 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35.84

    4χ100μ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ (ΒΑΒΟΥΛΕΣ Δ. - ΑΜΠΝΤΟΥΛΑΧ Ν. - ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν. - ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ Ν.) 47.05
    2 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ Β. - ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ Μ. - ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ Γ. - ΚΟΥΜΑΡ ΜΠ.) 47.13

    4Χ400μ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Γ.ΛΙΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ Ι. - ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ Α. - ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Α.) 3.38.09
    2 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ (ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ Ν. - ΚΡΟΜΥΔΑΚΗΣ Γ. - ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ε. - ΣΕΡΒΙΝΑΣ Δ.) 3.39.83
    3 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ (ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ Ι. - ΜΕΓΑΣ Γ. - ΜΕΓΑΣ ΣΤ. - ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ Η.) 3.49.33
    4 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΧΙΝΤΕΣΑ ΕΡ. - ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ Β. - ΠΡΩΤΟΣΥΓΓΕΛΟΣ Τ. - ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Γ.) 4.02.45
    - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ Ι. - ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ Ν. - ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ Π. - ΨΥΧΟΥΛΑΣ Κ.) ΑΚΥΡΗ

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

    100μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1Σ2 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.37
    2Σ2 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦΗ 12.87
    3Σ2 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.98
    4Σ2 ΠΛΕΡΩΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2004 Σ.Μ.Κ. 13.00
    5Σ2 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.18
    6Σ2 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.22
    7Σ2 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.41
    1Σ4 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.45
    1Σ3 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.60
    1Σ5 ΛΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.60
    2Σ4 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.64
    1Σ1 ΤΑΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.65
    2Σ1 ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.75
    8Σ2 ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2004 Σ.Μ.Κ. 13.76
    3Σ4 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 13.86
    2Σ5 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΊΝΑ 2004 ΝΕΑΡΧΟΣ 13.86
    3Σ1 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13.96
    4Σ4 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.05
    3Σ5 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 14.09
    2Σ3 ΜΙΛΙΤΣ ΙΒΑΝΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.12
    4Σ5 ΣΟΥΡΑΝΑΚΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 14.12
    5Σ5 ΓΑΝΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.16
    6Σ5 ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14.27
    4Σ1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 14.35
    5Σ1 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΛΙΒΥΚΟΣ 14.44
    3Σ3 ΤΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 Σ.Μ.Κ. 14.45
    6Σ1 ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΆΝΤΗ 2004 ΓΕΗ 14.55
    4Σ3 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 14.67
    5Σ4 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14.67
    6Σ4 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ 2001 ΝΕΑΡΧΟΣ 14.78
    5Σ3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 14.96
    6Σ3 ΣΤΑΘΟΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 14.98
    7Σ4 ΚΛΩΣΤΡΑΚΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 15.09
    7Σ5 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΝΙΚΌΛ 2001 ΝΕΑΡΧΟΣ 15.52

    200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1Σ2 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.03
    2Σ2 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΟΦΗ 27.44
    1Σ4 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.68
    3Σ2 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.86
    4Σ2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΟΦΗ 27.87
    1Σ1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.88
    5Σ2 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.60
    2Σ1 ΚΟΥΚΙΑ ΕΡΙΣΑ 2003 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 28.98
    3Σ1 ΜΠΛΑΒΟΓΙΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 29.00
    1Σ3 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 29.13
    2Σ3 ΣΟΥΡΑΝΑΚΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 29.32
    6Σ2 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΟΦΗ 29.42
    3Σ3 ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ.Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 29.52
    4Σ3 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝ 2004 ΛΙΒΥΚΟΣ 29.56
    2Σ4 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.68
    4Σ1 ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΟΦΗ 29.69
    5Σ1 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.06
    5Σ3 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΟΦΗ 30.28
    6Σ1 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 30.30
    3Σ4 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΟΦΗ 30.42
    7Σ2 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΕΗ 30.80
    4Σ4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.97
    7Σ1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΟΥΣΩ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 31.27
    5Σ4 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 32.74
    6Σ3 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 32.85
    6Σ4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 34.38

    400Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1Σ1 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 0.59.30
    2Σ1 ΜΠΙΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Σ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.01.28
    3Σ1 ΣΠΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Γ.Σ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.03.94
    4Σ1 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1.04.28
    1Σ2 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΟΦΗ 1.05.10
    2Σ2 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΟΛ 1.07.42
    3Σ2 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1.09.71
    4Σ2 ΡΑΣΕΝΤ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΓΕΗ 1.10.26
    5Σ2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 1.12.34

    800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2003 ΑΟΛ 2.27.88
    2 ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2.30.44
    3 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2.32.48
    4 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Γ.Σ.Β, ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2.43.31

    1500μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ 2003 Γ.Σ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.18.14
    2 ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 5.32.04
    3 ΑΡΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2003 Γ.Σ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.37.64
    4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 6.16.70

    3000μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 14.12.78

    100μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΣ : -0.50
    1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΛΙΒΥΚΟΣ 16.58
    2 ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦΗ 18.33

    400μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 1.06.05
    2 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦΗ 1.08.70
    3 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.09.88
    4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΛΙΒΥΚΟΣ 1.10.57
    5 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΟΦΗ 1.11.34
    6 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΟΛ 1.13.43

    2000μ ΦΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 08.29.20
    2 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 Γ.Σ.Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 10.01.05

    5000μ ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣ)
    1 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.22.80
    2 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2004 Γ.Σ.Β ΚΟΡΝΑΡΟΣ 31.53.08

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.53
    2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.50
    3 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.50
    4 ΤΣΑΚΩΝΙΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2002 ΟΦΗ 1.46
    5 ΒΑΒΟΥΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.46
    6 ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003 ΟΦΗ 1.42
    7 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.38
    8 ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.38
    8 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.38
    10 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.38
    10 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦΗ 1.38
    12 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.28
    13 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΟΦΗ 1.28

    ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.50
    2 ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.30
    3 ΣΠΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.00
    4 ΦΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.60
    5 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.60
    6 ΜΑΣΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΟΦΗ 2.30

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 5.56
    2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦΗ 5.20
    3 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 5.10
    4 ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ 2001 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.99
    5 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦΗ 4.93
    6 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.93
    7 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 4.91
    8 ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.87
    9 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.77
    10 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.70
    11 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4.69
    12 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.65
    13 ΓΑΝΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.51
    14 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝ 2004 ΛΙΒΥΚΟΣ 4.51
    15 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΛΙΒΥΚΟΣ 4.42
    116 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.33
    17 ΧΑΤΖΙΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.25
    18 ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ.Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.23
    19 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΟΦΗ 4.12
    - ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
    - ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 11.44
    2 ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ Ε ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.07
    3 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 10.59
    4 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2002 Σ.Μ.Κ. 10.52
    5 ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ 2001 ΓΣ Ε ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.92
    6 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ Ε ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.59
    7 ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦΗ 09.56
    8 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ Ε ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.46

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3κιλ)
    1 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.21
    2 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.60
    3 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.32
    4 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 2001 Γ.Σ.Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 12.30
    5 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΟΦΗ 10.64
    6 ΓΚΙΝΗ ΤΖΟΒΑΝΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.61
    7 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 09.51
    8 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΕΗ 09.08
    9 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 08.97
    10 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 08.35
    11 ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦΗ 08.32
    12 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΣΜΚ 08.19
    13 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 07.71
    14 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 ΟΦΗ 07.66
    15 ΒΙΔΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2003 ΟΦΗ 07.51
    16 ΤΟΨΗ ΚΛΕΙΩ 2001 ΟΦΗ 07.24
    17 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΡΓΙΑ 2004 ΓΕΗ 07.13
    - ΜΑΣΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΟΦΗ ΔΜΤ

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.95
    2 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 41.89
    3 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Σ.Μ.Κ. 32.67
    4 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.45
    5 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26.15
    6 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΕΗ 25.99
    7 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΡΓΙΑ 2004 ΓΕΗ 19.02
    8 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 17.07
    9 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 14.90

    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3κιλ)
    1 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.07
    2 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΥΣΡΙΝΗ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 47.40
    3 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 Σ.Μ.Κ. 45.59
    4 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Σ.Μ.Κ. 45.07
    5 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.58
    6 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 40.89
    7 ΜΠΟΥΝΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39.96
    8 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2002 ΓΕΗ 31.14
    9 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.63

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (500γρ)
    1 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΟΦΗ 41.69
    2 ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦΗ 33.23
    3 ΜΑΣΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΟΦΗ 31.05
    4 ΕΥΘΥΜΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 30.23
    5 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 29.37
    6 ΒΙΔΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2003 ΟΦΗ 29.14
    7 ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 26.00

    4Χ100μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ε. - ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ Σ. - ΣΚΟΥΛΑ Κ. - ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Μ.) 51.33
    2 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ (ΤΑΠΟΥ Ε. - ΜΑΡΑΚΗ ΑΝ. - ΓΟΥΕΛΣ Μ. - ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡ.) 51.43
    3 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ Μ. - ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ Μ. - ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ Β. - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ Ν.) 51.76
    4 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ (ΚΛΩΣΤΡΑΚΗ Ι. - ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ Ε. - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ Ε. - ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ Μ.) 55.37

    4Χ400μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ Ν. - ΣΠΑΡΑΚΗ Α. - ΚΑΤΣΟΥΛΗ Ε. - ΜΠΙΡΙΚΟΥ Μ.) 4.17.96
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  3. #3
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    15.059
    Blog Entries
    5

    6ος όμιλος (Τρίπολη) 31/3

    ΠΑΙΔΕΣ

    100Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 11.37 11
    2 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 11.55 9
    3 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΣ.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 12.09 8
    4 ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 12.45 7
    5 ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ 12.58 6
    6 ΦΕΡΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 12.80 5
    7 ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002 Α.Σ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 13.01 4
    8 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.02 3
    9 ΒΛΑΧΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 12.05 2
    10 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ 12.28 1
    11 ΓΡΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 12.51 1
    12 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 12.65 1
    13 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 13.07 1
    14 ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 Α.Ο ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 13.58 1
    15 ΤΖΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 14.19 1
    16 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 2002 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 14.24 1
    17 ΑΡΓΥΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 2001 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.69 1
    18 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ 11.91 1
    19 ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Φ.Γ.Σ 12.60 1
    20 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 12.64 1
    21 ΚΑΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 12.92 0
    22 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 12.96 0
    23 ΝΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 13.21 0
    24 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 14.55 0

    200Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 23.64 11
    2 ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 23.98 7
    3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΛΑΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 24.33 6
    4 ΝΤΟΜΠΡΕΑΝΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ 2001 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 24.37 5
    5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 2001 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 25.24 4
    6 ΚΑΡΑΜΒΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 25.44 3
    7 ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 25.77 2
    8 ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 25.96 1
    9 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 26.35 0
    10 ΚΟΥΤΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 26.38 0
    11 ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ 26.47 0
    12 ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΚΩΝ 2001 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 26.56 0
    13 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 Α.Σ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 26.78 0
    14 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 26.78 0
    15 ΒΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ ΑΚΡΙΤΑΣ 26.82 0
    16 ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΘΕΟΔ. 2002 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 26.84 0
    17 ΣΙΜΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 26.90 0
    18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 27.44 0
    19 ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 27.49 0
    20 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 Γ.Σ ΑΚΡΙΤΑΣ 27.93 0
    21 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2003 Α.Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 28.55 0
    22 ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 2001 Γ.Σ ΑΚΡΙΤΑΣ 29.57 0
    23 ΚΟΣΥΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ 29.88 0
    24 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 2002 ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ 30.12 0

    400 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 52.17 11
    2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 56.04 5
    3 ΧΑΝΤΑΡΙ ΜΑΤΕΟ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 56.80 4
    4 ΚΟΜΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Α.Σ. ΣΚΑΛΑΣ 58.04 3
    5 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 58.79 2
    6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 58.91 1
    7 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 60.82 0

    800 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΟΚΥΠ/ΣΙΑΣ 2.05.25 7
    2 ΛΕΚΑ ΡΙΓΚΕΡ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2.05.27 5
    3 ΠΙΤΕΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2002 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2.07.05 4
    4 ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 ΑΟΚΥΠ/ΣΙΑΣ 2.07.19 3
    5 ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 2.11.80 2
    6 ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 ΑΠΟΕΛ 2.14.09 1
    7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΟΚΥΠ/ΣΙΑΣ 2.34.90 0

    1.500 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 4.22.07 11
    2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 4.39.00 2
    3 ΔΗΜΗΤΡAΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 4.48.73 1
    4 ΦΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5.10.62 0

    3.000Μ. ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 Σ.Δ.Υ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9.44.82 2
    2 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 10.44.38 0
    3 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 11.31.27 0
    4 ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΠΟΕΛ 12.42.01 0

    400 ΕΜΠ. ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 1.05.60 2

    ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.75 11
    2 ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΙΩΝΑΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.64 1
    3 ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1.60 0

    ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΜΕΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 Α.Ο.ΜΕΓ/ΛΗΣ 4.30 11

    ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 6.69 11
    2 ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΜΕΣΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 6.63 9
    3 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΓΣ 6.35 8
    4 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΜΕΣΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 6.25 5
    5 ΒΛΑΧΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.97 4
    6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α.Ο ΚΥΠΑΡΙΣΙΑΣ 5.90 3
    7 ΔΡΙΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5.66 2
    8 ΜΕΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 Α.Ο ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 5.58 1
    9 ΝΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 5.30 0
    10 ΔΕΔΕΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 5.28 0
    11 ΜΠΟΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 2002 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.20 0
    12 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 2001 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.12 0
    13 ΑΓΓΙΣΤΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 5.10 0
    14 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 4.98 0
    15 ΚΟΥΤΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΡΟΜΕΟ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 4.91 0
    16 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.80 0
    17 ΔΑΛΑΧΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004 Α.Ο ΑΚΡΙΤΑΣ 4.31 0

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.70 3
    2 ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 11.60 1

    ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 16.73 11
    2 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΔ 14.29 9
    3 ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 13.85 5
    4 ΜΑΤΟΥΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 13.76 4
    5 ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.59 3
    6 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.50 2
    7 ΑΓΓΙΣΤΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 10.93 1
    8 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 10.01 0
    9 ΑΤΣΙΔΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΠΟΕΛ 9.32 0
    10 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 8.93 0
    11 ΑΤΣΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΠΟΕΛ 8.86 0
    12 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 7.68 0
    13 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Α.Ο.ΜΕΓ/ΛΗΣ 7.56 0

    ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 41.30 7
    2 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 38.80 5
    3 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΔ 38.40 4
    4 ΜΑΤΟΥΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 37.50 3
    5 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 34.30 2
    6 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 33.90 1
    7 ΑΓΓΙΣΤΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 28.10 0
    8 ΑΤΣΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΠΟΕΛ 22.90 0

    ΣΦΥΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 39.40 3
    2 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 34.10 1

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 61.09 11
    2 ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 53.63 9
    3 ΑΤΣΙΔΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΠΟΕΛ 42.17 2
    4 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 34.23 1
    5 ΚΟΤΣΟΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2003 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 33.70 0
    6 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 31.20 0
    7 ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 30.04 0
    8 ΔΡΙΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ 2003 Σ.Δ.Υ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 28.59 0

    4 Χ 100 ΠΑΙΔΩΝ

    1 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 49.92 6
    ΦΕΡΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΧΑΝΤΑΡΙ ΜΑΤΕΟ 2001 ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΙΩΝΑΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ 2002 ΚΑΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
    2 ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 50.10 2
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2003
    3 ΓΣΑΚΡΙΤΑΣ2016 51.78 0
    ΒΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 2004 ΓΣΑΚΡΙΤΑΣ2016
    4 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. DNF 0
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2003 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΣΙΜΙ ΝΙΚΟΛΑΣ 2001 ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

    4 Χ 400 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 3.47.43
    ΝΤΟΜΠΡΕΑΝΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ 2001 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΚΑΡΑΜΒΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

    100Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2001 ΜΕΣΗΝΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 12.99 11
    2 ΤΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ. 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 13.12 9
    3 ΛΟΝΤΟ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 13.12 8
    4 ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ 13.15 7
    5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13.19 6
    6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ.ΧΡ. 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13.38 5
    7 ΤΣΑΚΟΓΙΩΡΓΑ ΕΛ. ΜΑΡ. 2004 Γ.Σ.Μ ΛΥΚΑΙΑ 13.45 4
    8 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 Γ.Ε ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13.59 3
    9 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΒΑΣ. ΑΝΤ. 2002 Γ.Σ ΛΥΚΑΙΑ 13.61 2
    10 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 13.66 1
    11 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 13.91 1
    12 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 13.95 1
    13 ΦΑΡΑΓΚΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 14.05 1
    14 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 14.12 1
    15 ΓΟΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Γ.Σ ΛΥΚΑΙΑ 14.12 1
    16 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 14.15 1
    17 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2003 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ 14.15 1
    18 ΓΕΩΡΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΠΟΕΛ 14.19 1
    19 ΜΑΧΑΙΡΑ ΘΕΟΔ. ΝΙΚΟΛ. 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 14.31 1
    20 ΜΠΟΛΕΤΗ ΤΖ. ΑΙΚΑΤ. 2002 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 14.33 1
    21 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 14.34 1
    22 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Σ.Φ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 14.38 1
    23 ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 14.40 1
    24 ΤΣΟΥΛΙΑ ΜΥΡΤΩ 2003 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 14.54 1
    25 ΜΗΤΡΟΣΥΛΗ ΦΕΝΙΑ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 14.57 1
    26 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 14.85 0
    27 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 15.15 0
    28 ΑΡΓΥΡΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Γ.Σ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 15.21 0
    29 ΠΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 15.30 0
    30 ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 2004 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 15.97 0

    200Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 27.92 11
    2 ΜΠΑΛΑΝ ΜΑΡ-ΜΠΙΑΝΚΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 28.19 9
    3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 28.32 8
    4 ΚΟΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ 28.64 7
    5 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 Γ.Ε ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 28.72 6
    6 ΚΟΜΠΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 29.01 5
    7 ΜΗΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 29.03 4
    8 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ 29.41 3
    9 ΛΟΥΦΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 29.43 2
    10 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΠΟΕΛ 29.67 1
    11 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΤ. 2002 Γ.Σ ΛΥΚΑΙΑ 29.79 1
    12 ΟΡΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 Γ.Ε ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 30.22 1
    13 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗ ΝΙΚΗ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 30.31 1
    14 ΦΡΑΓΚΙΑ ΕΛΕΝΗ 2002 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 30.76 1
    15 ΤΣΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 30.86 1
    16 ΜΠΟΛΕΤΗ ΤΖΙΝΑ 2002 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ 30.86 1
    17 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 30.87 1
    18 ΣΟΥΛΕΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ 31.64 0
    19 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2004 Γ.Σ ΛΥΚΑΙΑ 31.68 0
    20 ΝΤΡΟΥΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 32.08 0
    21 ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 2004 Γ.Σ ΛΥΚΑΙΑ 32.12 0
    22 ΖΜΠΑΙΝΟΥ ΧΑΡΑ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 32.75 0
    23 ΔΕΔΕ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 32.90 0
    24 ΤΣΙΟΥΓΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 33.27 0
    25 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2004 Γ.Σ ΑΚΡΙΤΑΣ 33.67 0
    26 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Α.Ο ΑΚΡΙΤΑΣ 34.33 0

    400 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΛΟΥΦΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 1.06.59 4
    2 ΝΤΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΡΙΑ 2001 Σ.Δ.Υ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1.07.45 2
    3 ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡ.ΙΩΑΝΝΑ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 1.09.77 1
    4 ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 1.13.50 0
    5 ΖΜΠΑΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 1.13.81 0

    800 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΜΠΟΙΛΗ ΓΩΓΩ 2004 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2.38.33 11
    2 ΚΑΤΣΑΡΕΑ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2.40.31 9
    3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ 2004 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 2.41.08 8
    4 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΝΙΚΗ 2002 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2.41.34 7
    5 ΧΑΣΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2.43.68 6
    6 ΦΛΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2.43.72 5
    7 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΟΑΚΡΙΤΑΣ 2.44.33 4
    8 ΜΠΕΚΑ ΕΛΕΝΗ 2001 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2.45.39 3
    9 ΨΥΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ 2.45.43 2
    10 ΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 2.47.50 1
    11 ΣΕΡΦΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2004 Γ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2.49.33 0

    1.500 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5.21.24 4
    2 ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 5.38.45 2
    3 ΜΠΕΚΑ ΕΛΕΝΗ 2001 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 5.53.89 1

    3.000 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΝΙΚΗ 2001 Σ.Δ.Υ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 11.34.26 11
    2 ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 12.34.47 1

    100 ΕΜΠ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ +2,2

    1 ΜΠΑΛΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 17.00 2

    400 ΕΜΠ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 1.06.41 11
    2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 1.08.67 9

    2.000 Φ.Ε. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 DNF

    ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΣΚΟΥΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.50 5
    2 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.46 3
    3 ΦΡΑΓΚΙΑ ΕΛΕΝΗ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.42 2
    4 ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1.38 1
    5 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΜΥΡΤΩ 2003 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.34 0

    ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΨΥΧΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2001 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.00 11
    2 ΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.90 9

    ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 5.66 11
    2 ΤΖΙΝΤΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2003 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.12 7
    3 ΦΕΡΡΑΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 5.10 6
    4 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 5.02 5
    5 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ ΑΚΡΙΤΑΣ 4.79 4
    6 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 Γ.Α.Σ. ΣΚΑΛΑΣ 4.75 3
    7 ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 4.55 2
    8 ΜΗΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4.52 1
    9 ΨΥΧΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2001 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.46 0
    10 ΜΗΤΡΟΣΥΛΗ ΦΕΝΙΑ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 4.37 0
    11 ΔΑΛΑΧΑΝΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2004 ΑΟΑΚΡΙΤΑΣ 4.28 0
    12 ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΝΙΚΗ 2003 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.28 0
    13 ΓΕΩΡΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΠΟΕΛ 4.26 0
    14 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΖΩΗ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 4.16 0
    15 ΣΤΡΙΓΓΑ 2001 ΑΟΚΥΠ/ΣΙΑΣ 4.12 0
    16 ΤΣΟΥΛΙΑ ΜΥΡΤΩ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4.10 0
    17 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Γ.Σ ΑΚΡΙΤΑΣ 4.06 0
    18 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 3.72 0
    19 ΜΙΖΕΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΓΣΑΚΡΙΤΑΣ2016 3.28 0
    20 ΛΑΣΚΑΪ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 Α.Ο.ΜΕΓ/ΛΗΣ 3.24 0

    ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Α.Σ. ΣΚΑΛΑΣ 13.54 11
    2 ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ 2003 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 11.95 7
    3 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.90 6
    4 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.71 5
    5 ΔΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.57 4
    6 ΠΕΙΜΑΝΙΔΗ ΣΕΜΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 11.52 3
    7 ΜΠΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 11.09 2
    8 ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΙΤΙΝΑ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 10.16 1
    9 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 9.07 0
    10 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΓΣΑΚΡΙΤΑΣ2016 8.68 0
    11 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣΑΚΡΙΤΑΣ2016 8.45 0
    12 ΚΑΠΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 ΑΟΑΚΡΙΤΑΣ 8.23 0
    13 ΠΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6.95 0
    14 ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2004 Γ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6.87 0
    15 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2003 Α.Ο ΑΚΡΙΤΑΣ 6.39 0
    16 ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ 2004 ΑΠΟΕΛ 6.33 0

    ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΔΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 34.20 11
    2 ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Α.Σ. ΣΚΑΛΑΣ 26.75 2
    3 ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ 2003 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 26.60 1
    4 ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ 2004 ΑΠΟΕΛ 17.40 0

    ΣΦΥΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2001 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 53.00 11
    2 ΜΠΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 50.16 9
    3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 47.74 8
    4 ΒΑΚΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 47.20 7
    5 ΚΑΤΙΡΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 40.10 3
    6 ΒΗΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 38.60 2
    7 ΤΑΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 37.20 1
    8 ΚΑΠΛΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 30.18 0

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΡΙΣΤΕΑΣ 43.90 11
    2 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΖΩΗ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 33.56 4
    3 ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΙΤΙΝΑ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 32.97 3
    4 ΠΕΙΜΑΝΙΔΗ ΣΕΜΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 30.67 2
    5 ΚΑΠΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 ΑΟΑΚΡΙΤΑΣ 28.12 1
    6 ΠΕΡΔΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΠΟΕΛ 23.70 0
    7 ΛΙΟΓΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 Α.Ο.ΜΕΓ/ΛΗΣ 18.56 0

    4 Χ 100 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 51.26 22
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ 2004 ΦΕΡΡΑΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
    2 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 52.78 8
    ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2002 ΜΠΑΛΑΝ ΜΑΡΙΑ ΜΠΙΑΝΚΑ 2002 ΜΠΑΛΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2003
    3 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 53.24 6
    ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΛΟΝΤΟ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2001 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΤΣΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
    4 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 55.25 4
    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΤΕΛΕ 2002 ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΟΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2004 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ
    5 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 55.96 2
    ΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΤΖΙΝΤΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2003 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΤΑ 2004 ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΝΙΚΗ 2003
    6 ΓΣΑΚΡΙΤΑΣ2016
    ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2004 60.07 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΜΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2004 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2003
    7 ΑΟΑΚΡΙΤΑΣ 60.92
    ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΟΛΓΑ 2001 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2003 ΤΣΑΙΡΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ-ΑΙΜΙΛΙΑ 2002 ΣΙΩΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2004

    4 Χ 400 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 4.39.48 4
    ΧΑΣΑΠΗ ΧΡΥΣΟΛΑ ΦΛΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΟΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  4. #4
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    15.059
    Blog Entries
    5

    9ος όμιλος (Τρίκαλα) 31/3

    (3 πρώτοι/ες - αναμένονται τα συνολικά)

    ΠΑΙΔΩΝ

    100Μ
    1.ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 10.99
    2.ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.32
    3.ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 11.46

    200Μ
    1.ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 22.41
    2.ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.76
    3.ΜΑΝΟΥΣΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 2002 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24.17

    400Μ
    1.ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 52.14
    2.ΠΕΡΛΕΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 52.31
    3.ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 52.96

    800Μ
    1.ΟΔΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 2.02.91
    2.ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2001 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2.11.65
    3.ΛΕΠΟΥΣΗ ΦΑΜΠΙΟ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.13.08

    1500Μ
    1.ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.07.61
    2.ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 4.31.52
    3.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4.31.57

    3000Μ
    1.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9.57.79
    2.ΡΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9.59.73
    3.ΤΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 10.11.34

    110Μ ΕΜΠ
    1.ΣΔΟΓΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 2001 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.97
    2.ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20.44

    400Μ ΕΜΠ
    1.ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 58.57
    2.ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 60.68
    3.ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 60.69

    ΥΨΟΣ
    1.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.84

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ
    1.ΑΒΔΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 13.62
    2.ΝΟΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13.46
    3.ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.10

    ΜΗΚΟΣ
    1.ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 6.55
    2.ΝΑΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.17
    3.ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.11

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
    1.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.73
    2.ΖΕΡΝΤΙΝΣΚΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 13.28
    3.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.68

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
    1.ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 43.31
    2.ΤΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 37.80
    3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 36.08

    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
    1.ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48.37
    2.ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2002 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41.32
    3.ΤΣΙΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 31.79

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
    1.ΓΚΑΛΗΣ-ΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 52.13
    2.ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 46.22
    3.ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 39.10

    4Χ100Μ
    1. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 45.73
    {ΜΕΤΣΟ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΤΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ}
    2. ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 48.14
    {ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΖΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ}

    4Χ400Μ
    1. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 3.40.72
    {ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΕΡΛΕΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ}
    2. ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3.46.03
    {ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ –ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ}
    3. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.51.02
    {ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΠΑΛΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΕΠΟΥΣΗ ΦΑΜΠΙΟ-ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ}

    ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    100Μ
    1.ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 12,79
    2.ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 12.93
    3.ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.05

    200Μ
    1.ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 26.33
    2. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 26.73
    3.ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27.51

    400Μ
    1.ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 59.81
    2.ΜΗΛΙΓΓΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2001 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 63.15
    3.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 64.12

    800Μ
    1.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.26.50
    2.ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 2.28.50
    3.ΑΒΡΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.31.96

    1500Μ
    1.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 5.39.44
    2.ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 5.49.87
    3.ΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 5.58.00

    3000Μ
    1.ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.16.28

    100Μ ΕΜΠ
    1.ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 16.75
    2.ΖΕΡΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 17.24
    3.ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2002 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 18.30

    400Μ ΕΜΠ
    1.ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 64.50
    2.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 73.84
    3.ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 73.86

    ΥΨΟΣ
    1.ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.53
    2.ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2002 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 1.50
    3.ΜΠΑΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2003 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 1.46

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ
    1.ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 11.76
    2.ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.76
    3.ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ 2001 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11.72

    ΜΗΚΟΣ
    1.ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.44
    2. ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5.36
    3. ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 5,32

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
    1.ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 11.28
    2.ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΗ 2002 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.13
    3.ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.08

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
    1. .ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 37.09
    2. ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 37.15
    3.ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛ 2001 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 36.96

    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
    1.ΚΕΦΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2001 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 54.94
    2.ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ 2003 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.00
    3. ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛ 2001 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 47.81

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
    1.ΤΖΙΑΤΖΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2003 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 31.28
    2.ΜΠΕΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 29.06
    3.ΚΟΥΒΑΡΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 22.31

    4Χ100Μ
    1.ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 51.23
    {ΤΕΡΖΗ ΔΗΜ-ΤΖΩΡΤΖΗ ΝΤΕ ΠΑΘ ΙΣΑΒΕΛΛΑ-ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤ-ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ]
    2.ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 54.03
    [ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΧΡΥΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΦΡΕΙΔ-ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΝΝΑ-ΝΤΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ}
    3.ΓΣ ΒΟΛΟΥ 56.17
    {ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΑΤ-ΣΤΕΦΑΝΑΙ ΝΙΚΟΛ-ΤΣΙΜΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΙΟΥΛΙΑ-ΣΑΛΗ ΘΕΤΙΣ}

    4Χ400Μ
    1.ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.09.90
    {ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜ-ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤ-ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ}
    2.ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.17.26
    {ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΝΘΙΑ –ΒΑΓΕΝΑ ΝΙΚΟΛ-ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛ-ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΑΓΓ}
    3.ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4.18.75
    {ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝ-ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΥΡ-ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ}

    5.000Μ ΒΑΔΗΝ
    1.ΦΛΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 28.46.96
    2.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 29.07.06
    3.ΦΑΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 29.33.71
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  5. #5
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    15.059
    Blog Entries
    5

    3ος όμιλος (Άργος Ορεστικό) 31/3

    ΠΑΙΔΕΣ

    100 μ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:12"64 - ΠΡ:11"64)

    Α' ΣΕΙΡΑ (άνεμος: -2,0)
    1 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 11"43
    2 ΧΑΙΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11"46
    3 ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11"89
    4 ΜΠΕΤΣΗΣ ΕΦΡΑΙΜ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11"94
    5 ΒΑΣΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 12"15
    6 ΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 12"17
    7 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 12"31
    8 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12"83

    Β' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:+0,7)
    1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 12"00
    2 ΤΣΑΝΙ ΣΑΪΜΙΡ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12"06
    3 ΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12"22
    4 ΝΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12"43
    5 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12"56
    6 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12"60
    7 ΧΑΙΝΤΑΡΙ ΔΑΥΙΔ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12"73
    8 ΣΚΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 13"12

    Γ' ΣΕΙΡΑ (άνεμος: +0,1)
    1 ΜΩΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12"04
    2 ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12"68
    3 ΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12"92
    4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13"63
    5 ΧΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13"88
    6 ΔΑΛΚΕΡΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 14"04
    7 ΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 14"18
    8 ΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14"30

    200 μ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:26"14 - ΠΡ:23"64)

    Α' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-4,9)
    1 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24"96
    2 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26"67
    3 ΧΑΣΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24"25
    4 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 23"70
    5 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 24"39
    6 ΚΩΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 26"12
    7 ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 26"00
    8 ΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 26"22
    9 ΧΑΙΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24"20

    Β' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-6,8)
    1 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24"69
    2 ΔΑΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 2001 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 26"35
    3 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26"46
    4 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 26"75
    5 ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 27"08
    6 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27"72
    7 ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27"87
    8 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 29"05

    Γ' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-5,4)
    1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2002 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25"91
    2 ΝΤΟΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26"47
    3 ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26"78
    4 ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26"86
    5 ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26"88
    6 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26"94
    7 ΡΟΥΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27"31
    8 ΣΙΜΠΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28"00

    Δ' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-4,6)
    1 ΧΟΤΖΑ ΝΤΟΡΙΑΝ 2002 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 25"90
    2 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 26"25
    3 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 26"90
    4 ΣΚΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 26"94
    5 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27"62
    6 ΝΤΑΒΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 30"09
    7 ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 31"17

    400 μ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:58"94 - ΠΡ:52"84)

    Α' ΣΕΙΡΑ
    1 ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 54"30
    2 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 54"87
    3 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 57"06
    4 ΣΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 59"04

    Β' ΣΕΙΡΑ
    1 ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 56"11
    2 ΦΙΛΗΝΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 56"34
    3 ΜΙΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 59"37
    4 ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 60"96
    5 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 61"79
    6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 64"76

    800 μ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:2'16"14 - ΠΡ:2'04"14)

    1 ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2'05"11
    2 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 2'09"68
    3 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2'10"00
    4 ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2'11"81
    5 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2'12"17
    6 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 2'12"87
    7 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 2'12"94
    8 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2'15"44
    9 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 2'20"32

    1.500 μ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:4'50"14 - ΠΡ:4'22"14)

    1 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4'14"14
    2 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4'26"06
    3 ΝΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 4'26"29
    4 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4'30"04
    5 ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4'42"25
    6 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4'43"17
    7 ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4'44"34

    3.000 μ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:10'25"14 - ΠΡ:9'42"14)

    1 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9'42"25
    2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10'20"47
    3 ΛΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10'23"00
    4 ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10'49"34
    5 ΜΠΑΤΑΚΟΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11'32"95
    ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ DNF

    2000 μ. Φ.Ε. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:7'53"14 - ΠΡ:6'52"14)

    1 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7'40"31

    110 μ. εμπ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:18"74 - ΠΡ:16"84)

    1 ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17"76
    2 ΝΤΟΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18"82

    400 μ. εμπ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:65"84 - ΠΡ:60"64)

    1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2002 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 59"78
    2 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1'02"23
    3 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1'02"68
    4 ΣΑΜΠΑΝΙ ΛΙΒΑΝ 2003 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 1'07"78

    ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:50"74 - ΠΡ:46"14)

    1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 45"84
    ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΜΠΕΤΣΗΣ ΕΦΡΑΙΜ 2003 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
    2 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 46"42
    ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΩΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002
    3 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 46"95
    ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2001 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
    4 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 46"96
    ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003
    5 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 49"72
    ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΣΑΜΠΑΝΙ ΛΙΒΑΝ 2003 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2001
    6 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 56"24
    ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΝΤΑΒΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004
    χ ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ DNF
    ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΧΟΤΖΑ ΝΤΟΡΙΑΝ 2002

    ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 400 μ. ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:4'01"74 - ΠΡ:3'44"04)

    1 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 3'41"89
    ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΦΙΛΗΝΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001
    2 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 3'47"04
    ΒΑΣΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2003 ΔΑΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 2001 ΚΩΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001
    3 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3'47"82
    ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001
    5 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3'59"09
    ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003

    ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:5,40 - ΠΡ:6,35)

    1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 6,55 (άνεμος: +1,4)
    2 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6,37 (άνεμος: +2,9)
    3 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5,93 (άνεμος: +4,2)
    4 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2001 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 5,86 (άνεμος: +2,9)
    5 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5,71 (άνεμος: +2,5)
    6 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 5,63 (άνεμος: +3,8)
    7 ΜΠΑΛΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5,44 (άνεμος: +4,0)
    8 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 5,42 (άνεμος: +2,4)
    9 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5,06 (άνεμος: +1,7)

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:11,55 - ΠΡ:13,00)

    1 ΜΠΑΛΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12,88 (άνεμος: +1,5)
    2 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12,12 (άνεμος: +1,8)

    ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:1,64 - ΠΡ:1,75)

    1 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ 2001 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,78
    2 ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1,68
    3 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1,64
    4 ΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1,55

    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:3,00 - ΠΡ:3,70)

    1 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4,00
    2 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 3,60
    3 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,90
    4 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 2,60
    χ ΒΡΥΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:10,90 - ΠΡ:14,20)

    1 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13,95
    2 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 13,04
    3 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12,48
    4 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 12,15
    5 ΠΑΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 12,09
    6 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2001 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 11,52
    7 ΡΟΥΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11,35
    8 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 11,17
    9 ΤΖΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 10,20
    10 ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2002 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9,92
    11 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9,84
    12 ΠΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 9,83
    13 ΝΤΕΚΟΥΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,78

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:31,00 - ΠΡ:42,00)

    1 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 39,55
    2 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 38,95
    3 ΠΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 32,82
    4 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 28,65
    5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2001 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 28,48
    6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 24,72
    χ ΤΖΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ Α

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (ΟΡ:34,50 - ΠΡ:48,00)

    1 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 38,33
    2 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 37,40
    3 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 34,20
    4 ΝΤΕΚΟΥΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30,73

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

    100 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:14"64 - ΠΡ:13"04)

    Α' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-2,9)
    1 ΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13"06
    2 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13"09
    3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13"39
    4 ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13"40
    5 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 13"46
    6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13"54
    7 ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13"77

    Β' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-3,9)
    1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13"71
    2 ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14"11
    3 ΛΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14"29
    4 ΠΑΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2002 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 14"39
    5 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14"47
    6 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΖΩΗ 2002 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14"62
    7 ΦΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 15"53

    Γ' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-3,6)
    1 ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 14"36
    2 ΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14"57
    3 ΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14"69
    4 ΒΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14"73
    5 ΤΥΡΝΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14"85
    6 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 14"94
    7 ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15"22
    8 ΚΟΚΟΒΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ 2004 ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16"24

    Δ' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-4,5)
    1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14"93
    2 ΚΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 15"08
    3 ΓΥΛΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 15"17
    4 ΒΕΛΛΙΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ 2003 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15"25
    5 ΓΚΛΙΑΒΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 15"81
    6 ΜΑΡΤΙΝΗ ΗΛΙΑΝΑ 2001 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15"98
    7 ΣΑΛΑΩΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18"62

    Ε' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-2,9)
    1 ΠΑΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 2003 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14"12
    2 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15"00
    3 ΖΑΓΚΑΝΙΚΑ ΟΛΓΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15"42
    4 ΧΥΤΑ ΑΡΕΤΗ 2003 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15"52
    5 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 15"64
    6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2004 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15"68
    7 ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 15"79
    8 ΔΡΟΓΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 16"04

    200 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:31"04 - ΠΡ:27"04)

    Α' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-4,5)
    1 ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΑΝΝΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 27"37
    2 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 28"04
    3 ΣΕΧΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 28"34
    4 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28"72
    5 ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28"86
    6 ΖΑΓΑΛΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 28"90
    7 ΖΩΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30"58

    Β' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-5,6)
    1 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 30"13
    2 ΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30"23
    3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30"25
    4 ΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30"55
    5 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΑ 2002 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 30"73
    6 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31"42
    7 ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 32"35
    8 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 32"88

    Γ' ΣΕΙΡΑ (άνεμος:-4,8)
    1 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2001 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 31"33
    2 ΒΕΡΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 31"34
    3 ΣΤΡΑΒΟΡΑΒΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 31"82
    4 ΞΕΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 32"15
    5 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 32"48
    6 ΒΑΞΕΒΑΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 32"55
    7 ΒΑΓΙΑΝΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 33"99
    8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2004 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 35"61
    9 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 37"02

    400 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:69"94 - ΠΡ:62"84)

    1 ΚΑΣΦΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 1'01"25
    2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1'01"76
    3 ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1'04"32
    4 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1'04"67
    5 ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1'04"69
    6 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1'06"18
    7 ΝΟΥΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 1'09"23
    8 ΛΙΓΩΝΗ ΤΑΤΙΑΝΗ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1'13"75

    800 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:2'48"14 - ΠΡ:2'27"14)

    1 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2001 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2'21"43
    2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2'26"23
    3 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 2'28"94
    4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2'32"45
    5 ΜΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2'34"44
    6 ΜΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2'35"59
    7 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 2'36"43
    8 ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2'37"50
    9 ΛΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2'39"49
    10 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2'42"48
    11 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 2'54"52
    12 ΜΟΥΡΤΖΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 3'02"09
    13 ΜΑΛΕΣΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3'22"48
    14 ΣΤΑΪΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3'29"21
    χ ΚΟΥΤΣΙΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ DNF

    1.500 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:6'03"64 - ΠΡ:5'12"14)

    1 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5'44"82
    2 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 5'50"36
    3 ΠΛΑΓΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5'54"52
    4 ΜΠΛΙΑΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 6'05"56
    5 ΝΟΒΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΣ Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 6'58"57

    3.000 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:13'12"14 - ΠΡ:11'40"14)

    1 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2002 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13'43"90

    100 μ. εμπ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:19"14 - ΠΡ:16"64) (άνεμος: -5,3)

    1 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17"00
    2 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 2002 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17"41
    3 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2001 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17"49
    4 ΜΠΑΜΠΑΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 18"23
    5 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 19"80
    6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21"43

    400 μ. εμπ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:1'17"14 - ΠΡ:1'11"14)

    1 ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1'11"20
    2 ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 1'15"16
    3 ΜΠΑΜΠΑΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 1'15"71
    χ ΜΑΝΕΚΑ ΑΝΝΑ 2003 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ DNF

    5.000 μ. ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:32'00"14 - ΠΡ:31'00"14)

    1 ΠΛΑΓΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 32'49"78
    2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 34'27"16

    ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:58"94 - ΠΡ:52"04)

    Α' ΣΕΙΡΑ
    1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 49"83
    ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 ΦΩΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 49"83
    2 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 50"72
    ΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004 50"72 ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2004 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001
    3 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 53"83
    ΚΟΥΤΛΑ ΜΑΝΤΩ 2003 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2001 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 2002 ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002
    4 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 55"75
    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2001 ΚΟΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΚΜΑΚΑ ΣΤΕΛΛΑ 2001 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 55"75
    5 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 57"90
    ΓΥΛΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002 ΔΡΟΓΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 57"90 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 57"90 ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2003
    χ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ DNF
    ΜΟΤΕΣΝΙΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΣΕΒΕΙΑ 2001 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 2003 ΤΡΑΪΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001

    Β' ΣΕΙΡΑ
    1 ΑΣΠΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 51"85
    ΚΑΣΦΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 51"85
    ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 51"85
    ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΑΝΝΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 51"85
    2 ΒΕΡΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 54"00
    ΛΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 54"00
    ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 54"00
    ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2001 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 54"00
    3 ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 54"99
    ΝΟΥΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 54"99
    ΠΑΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2002 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 54"99
    ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 54"99
    4 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΖΩΗ 2002 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 55"29
    ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 55"29
    ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 55"29
    ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 55"29
    5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 57"67
    ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 57"67
    ΖΑΓΚΑΝΙΚΑ ΟΛΓΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 57"67
    ΧΥΤΑ ΑΡΕΤΗ 2003 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 57"67

    ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 400 μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:4'46"04 - ΠΡ:4'24"04)

    1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4'21'06
    ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΜΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    2 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4'52'77
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΒΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΚΙΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΑ 2002

    ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:4,50 - ΠΡ:5,25)

    1 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 6,19 (άνεμος: +3,6)
    2 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5,79 (άνεμος: +4,3)
    3 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5,36 (άνεμος: +2,7)
    4 ΦΩΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5,05 (άνεμος: -0,3)
    5 ΤΡΑΪΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4,94 (άνεμος: +5,3)
    6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,78 (άνεμος: +2,7)
    7 ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 4,78 (άνεμος: +2,3)
    8 ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4,75 (άνεμος: +2,8)
    9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΣΕΒΕΙΑ 2001 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4,63 (άνεμος: +2,7)
    10 ΓΡΙΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,62 (άνεμος: -0,6)
    11 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,50 (άνεμος: +0,6)
    12 ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4,48 (άνεμος: -0,4)
    13 ΜΙΧΑΛΗ ΛΥΔΙΑ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 4,33 (άνεμος: +1,0)
    14 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 4,32 (άνεμος: +1,3)
    15 ΚΑΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4,28 (άνεμος: +1,3)
    16 ΣΕΡΙΔΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2004 ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4,17 (άνεμος: 0,0)
    17 ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,02 (άνεμος: +0,5)
    18 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3,97 (άνεμος: +1,3)
    19 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,75 (άνεμος: 0,0)
    20 ΚΟΥΤΣΙΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3,72 (άνεμος: -0,3)
    21 ΝΤΑΪΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3,50 (άνεμος: +2,1)
    22 ΣΤΑΪΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3,40 (άνεμος: +0,7)
    χ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:9,40 - ΠΡ:10,50)

    1 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 12,55 (άνεμος: +2,0)
    2 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11,43 (άνεμος: +2,4)

    ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:1,38 - ΠΡ:1,53)

    1 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1,80
    2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1,55
    3 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΕΛΕΝΑ 2002 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1,55
    4 ΜΟΤΕΣΝΙΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1,42
    5 ΚΟΥΤΛΑ ΜΑΝΤΩ 2003 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1,38
    6 ΓΡΙΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1,28

    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:2,50 - ΠΡ:2,90)

    1 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,50
    2 ΖΩΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,40
    3 ΞΕΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,40
    4 ΑΣΠΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 2,40
    χ ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ Α

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:9,40 - ΠΡ:12,00)

    1 ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13,23
    2 ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΝΘΗ 2002 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11,56
    3 ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10,75
    4 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,23
    5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10,15
    6 ΘΕΙΑΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 9,68
    7 ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2001 ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9,56
    8 ΤΖΙΩΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 9,27
    9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2002 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8,90
    10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2001 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,85
    11 ΠΑΤΙΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8,47
    12 ΤΣΙΑΒΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,30
    13 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 6,88
    14 ΝΤΑΪΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 6,87
    15 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 6,08

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:25,00 - ΠΡ:32,00)

    1 ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28,54
    2 ΤΖΙΩΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27,40
    3 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 24,41
    4 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 24,30
    5 ΤΖΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 24,10
    6 ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΗΝΑ 2004 ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 24,02

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΟΡ:28,00 - ΠΡ:35,00)

    1 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 37,60
    2 ΤΣΙΑΒΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31,30
    3 ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 29,30
    4 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27,39
    5 ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2001 ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 27,06
    6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΑ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 26,52
    7 ΠΑΤΙΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 23,07
    8 ΔΗΜΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18,90
    9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2002 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9,60
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis