Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Αιγαιοπελαγίτικοι (Μύκονος)

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.136
    Blog Entries
    5

    Αιγαιοπελαγίτικοι (Μύκονος)

    β' ΗΜΕΡΑ

    200Μ.ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 24.33 7
    2 ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 24.42 5
    3 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 24.44 4
    4 ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2000 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 24.55 3
    5 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 24.77 2
    6 ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 24.85 1
    7 ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 24.87
    8 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 25.48
    9 ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25.88
    10 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 AO MYKONOY 25.94
    11 ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26.74
    12 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 27.13
    13 ΚΑΡΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27.14
    14 ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.43
    15 ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 29.24

    200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 27.21 7
    2 ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.22 5
    3 ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 AO MYKONOY 28.10 4
    4 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28.30 3
    5 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 29.11 2
    6 ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 29.17 1
    7 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 29.37
    8 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 29.38
    9 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.74
    10 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 29.85
    11 ΤΖΙΝΙ ΣΕΡΕΝΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 30.00
    12 ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 30.47
    13 ΖΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 32.53
    14 ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 32.95

    400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 62.24 7
    2 ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 62.29 5
    3 ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 63.92 4
    4 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 64.60 3
    5 ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 67.98 2
    6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 69.15 1

    3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.56.08 7
    2 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 AO MYKONOY 8.58.80 5
    3 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.14.56 4
    4 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 AO MYKONOY 9.31.70 3
    5 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 1994 AO MYKONOY 9.39.93 2
    6 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.56.64 1
    7 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.19.17
    8 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 10.24.14
    9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 13.25.27
    χ ΓΙΑΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΕΑΣ 1982 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ ΕΓΚΑΤ.

    3000Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 AO MYKONOY 10.24.67 7
    2 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 AO MYKONOY 11.06.09 5
    3 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.51.26 4
    4 ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 13.05.77 3
    5 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΑΞΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 13.38.00 2
    6 ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ 1999 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 13.41.32 1
    7 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 AO MYKONOY 13.49.22

    3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 15.08.45 7
    2 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 15.27.75 5
    3 ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ 1999 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.32.73 4
    4 ΚΟΝΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 16.50.68 3
    5 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 16.58.95 2
    6 ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 18.40.28 1

    ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.80 7
    2 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.80 5
    3 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.75 4
    4 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.65 3
    5 ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.65 2
    6 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 1.60 1
    7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.55
    7 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1.55

    ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.55 7
    2 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.50 5
    3 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.45 4
    4 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 1.45 3
    5 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.45 2
    6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 1.40 1
    7 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.40
    8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.35
    9 ΜΠΑΖΡΑΚΤΑΡΕΒΙΚ ΙΛΟΝΑ-ΘΕΟΔ. 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.35
    10 ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1.35
    11 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.30
    12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1.30
    13 ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.25
    14 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1.20

    ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 6.82 7
    2 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6.31 5
    3 ΝΙΚΟΛΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 AO MYKONOY 6.20 4
    4 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 6.16 3
    5 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 6.15 2
    6 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 6.14 1
    7 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5.96
    8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝ 2001 AO MYKONOY 5.89
    9 ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.43
    10 ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.80

    ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 5.02 7
    2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.98 5
    3 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.98 4
    4 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.86 3
    5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.51 2
    6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.36 1
    7 ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 4.23
    8 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.22
    9 ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4.20
    10 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 AO MYKONOY 4.07
    11 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.92
    12 ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 3.53

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 11.20 7
    2 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.10 5
    3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.95 4
    4 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 AO MYKONOY 10.26 3
    5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8.92 2
    6 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8.77 1
    7 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8.72
    8 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 8.51
    9 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 6.57

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 48.52 7
    2 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 41.65 5
    3 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 37.93 4
    4 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 36.72 3
    5 ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1989 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 29.13 2

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 34.28 7
    2 ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 29.68 5
    3 ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 25.92 4
    4 ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1978 AO MYKONOY 24.43 3
    5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 23.84 2
    6 ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 23.82 1
    7 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 19.28
    8 ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 18.15
    9 ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 AO MYKONOY 14.05
    10 ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 11.14
    11 ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.12

    4Χ100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 45.98 14
    ΚΑΡΡΑΤΕΛΛΟ ΚΡ-ΑΛΑΔΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛ - ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝ-ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧ
    2 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 46.48 10
    ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ - ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧ
    3 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 48.01 8
    ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ-ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞ - ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ
    4 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 49.20 6
    ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓ-ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡ - ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒ-ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝ
    5 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 50.88 4
    ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡ-ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜ - ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡ-ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤ
    6 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52.89 2
    ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜ-ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝ ? ?

    4Χ100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 52.60 14
    ΓΚΟΡΝΤΑΤΗ Σ-ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Μ - ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝ-ΑΝΕΣΤΗ ΕΛ
    2 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 53.21 10
    ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ Κ-ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛ - ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ-ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣ
    3 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 53.66 8
    ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛ - ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡ-ΚΙΚΚΟΥΣ ΙΟΝΑ
    4 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.64 6
    ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘ-ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ - ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ-ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛ
    5 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 54.95 4
    ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ - ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ
    6 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 55.05 2
    ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦ-ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛ - ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚ-ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜ
    7 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.54
    ΜΠΑΧΑ ΠΗΝ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦ - ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤ-ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤ
    8 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΕΙΠΑΤΕΙΡΑ 60.26
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛ-ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝ - ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣ-ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤ

    ΠΠ/ΠΚ

    80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

    1 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.48 7
    2 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.76 5
    3 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 9.81 4
    4 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 AO MYKONOY 10.01 3
    5 ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.01 2
    6 ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2002 AO MYKONOY 10.09 1
    7 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.13
    8 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 10.38
    9 ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΤ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.46
    10 ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 10.48
    11 ΝΙΑΣΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 10.60
    12 ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 10.69
    13 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.71
    14 ΚΙΟΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.77
    15 ΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10.80

    80 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

    1 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 10.44 7
    2 ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.54 5
    3 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.67 4
    4 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.81 3
    5 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.86 2
    6 ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.94 1
    7 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.96
    8 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.97
    9 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.08
    10 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.27
    11 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 11.29
    12 ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.30
    13 ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11.30
    14 ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 11.31
    15 ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 11.35
    16 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 11.36
    17 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.55
    18 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.55
    19 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.62
    20 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.64
    21 ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 AO MYKONOY 11.71
    22 ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 11.82
    23 ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.90
    24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.98
    25 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 12.48
    26 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.50
    27 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ. 12.55
    28 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.65
    29 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΧΡΥΣΑ 2003 AO MYKONOY 13.74

    150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

    1 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜ. 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 19.81 7
    2 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20.14 5
    3 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 21.10 4
    4 ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 22.20 3
    5 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 22.51 2
    6 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23.61 1

    150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

    1 ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 20.70 7
    2 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 21.27 5
    3 ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 21.66 4
    4 ΕΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 AO MYKONOY 21.83 3
    5 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.86 2
    6 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 21.92 1
    7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 22.99
    8 ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2004 AO MYKONOY 23.03
    9 ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 23.45
    10 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 23.75
    11 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 23.98
    12 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 24.13
    13 ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 24.58
    14 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 24.73

    300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

    1 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 39.09 7
    2 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 39.45 5
    3 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 40.68 4
    4 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 40.94 3
    5 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 41.65 2
    6 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 42.31 1
    7 ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 44.04
    8 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 45.17
    9 ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 48.02

    300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

    1 ΚΙΚΟΥΣ ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 44.51 7
    2 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 46.23 5
    3 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 47.16 4
    4 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 48.71 3
    5 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 48.76 2
    6 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 49.08 1
    7 ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥ 50.18
    8 ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 50.28
    9 ΚΟΥΝΗ ΔΑΝΑΗ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 50.80
    10 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 51.28
    11 ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51.88
    12 ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 51.89
    13 ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 52.53
    14 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 52.98
    15 ΜΠΑΛΑ ΙΡΕΝΑ 2003 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 53.36
    16 ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 53.49
    17 ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 53.50
    18 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.94
    19 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 56.43
    20 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 58.64

    ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

    1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.78 7
    2 ΣΕΛΙΜΑΪ ΣΕΖΙΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.62 5
    3 ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.59 4
    4 ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.47 3
    5 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.43 2
    6 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.37 1
    7 ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.31
    8 ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 4.29
    9 ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.28
    10 ΓΚΟΥΜΕΝΗ ΜΕΓΚΥ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.27
    11 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.26
    12 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 AO MYKONOY 4.24
    13 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥ 2005 AO MYKONOY 4.16
    14 ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.11
    15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.87
    16 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3.80
    17 ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 3.62
    18 ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.28
    19 ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.10

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

    1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 15.51 7
    2 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 AO MYKONOY 13.78 5
    3 ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.08 4
    4 ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.98 3
    5 ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 12.96 2
    6 ΣΤΡΑΒΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.37 1
    7 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 11.82
    8 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 10.71

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

    1 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.09 7
    2 ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 10.42 5
    3 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 9.66 4
    4 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.48 3
    5 ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 8.76 2
    6 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 8.37 1

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

    1 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.64 7
    2 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 10.53 5
    3 ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 9.94 4
    4 ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 9.71 3
    5 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 AO MYKONOY 9.50 2
    6 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 9.39 1
    7 ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2003 9.37
    8 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΕΝΑ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 9.22
    9 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 8.76
    10 ΚΟΥΛΛΑΙ ΠΑΟΛΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 8.71
    11 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.42
    12 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.27
    13 ΓΕΛΑΜΠΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 8.18
    14 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.17
    15 ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 AO MYKONOY 7.89
    16 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 7.88
    17 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 7.61
    18 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.27
    19 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.14
    20 ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 6.72

    Α' ΗΜΕΡΑ

    100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.88 7
    MAΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1995 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.99 5
    ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 12.02 4
    ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 12.31 3
    ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.32 2
    ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1997 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.32 1
    ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2000 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 12.74
    ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.80
    ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.88
    AΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.00
    ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 13.25
    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1998 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13.40
    ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 13.56

    100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.66 7
    ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.04 5
    ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 AO MYKONOY 14.08 4
    ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 AO MYKONOY 14.41 3
    ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14.80 2
    ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14.95 1
    ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 15.05
    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15.24
    ΖΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 15.70
    ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 16.05

    400Μ.ΑΝΔΡΩΝ

    ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 53.55 7
    ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 54.66 5
    ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 54.76 4
    ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 56.06 3
    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 57.13 2
    ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 57.14 1
    ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.23
    ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 59.35

    800Μ.ΑΝΔΡΩΝ

    ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.57.83 7
    ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2.01.91 5
    ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2.05.02 4
    ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2.08.14 3
    ΜΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 AO MYKONOY 2.09.26 2
    ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 1994 AO MYKONOY 2.09.29 1
    ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 2.14.28
    ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 2.15.65
    ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1996 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 2.19.10

    800Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 2.32.15 7
    ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2.41.65 5
    ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 2.51.60 4
    ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΩ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.02.01 3
    ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.03.42 2
    ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.03.43 1

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

    ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 16.32 7
    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.11 5
    ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.47 4
    ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13.30 3
    ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.83 2
    ΠΕΤΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1995 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.70 1
    ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.67

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 45.90 7
    ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 40.50 5
    ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 40.30 4
    ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 39.60 3
    ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 34.70 2
    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 34.50 1
    ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 34.40
    ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 31.50
    ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28.70
    ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 28.50
    ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 26.05
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝ 2001 AO MYKONOY 25.40
    ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 21.80

    ΠΠ/ΠΚ

    60Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

    ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜ. 8.53 7
    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.82 5
    ΜΟΝΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.40 4
    ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.45 3
    ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 9.67 2
    ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 9.68 1

    60Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

    ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.01 7
    ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.05 5
    ΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 9.14 4
    ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.30 3
    ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΙΝΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ 9.30 2
    ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 9.44 1
    ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 9.48
    ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.66
    ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 2005 AO MYKONOY 9.83
    ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.07
    ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.07
    ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΓΔ. 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 10.20
    ΛΕΚΑ ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ 2004 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 10.32
    ΣΤΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 10.43

    600Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

    ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 1.46.02 7
    ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 1.49.17 5
    ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 1.50.04 4
    ΤΖΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 1.50.87 3
    ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 1.53.93 2
    ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 1.58.54 1
    ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 2.03.79
    ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 2.12.92

    600ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

    ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 1.50.79 7
    ΛΑΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 1.50.94 5
    ΧΕΙΛΑ ΑΝΝΑ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.52.02 4
    ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1.53.05 3
    ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΕΨΑΣ" Η ΡΙΒΑ" 1.54.80 2
    ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.56.43 1
    ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.58.20
    ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 1.59.32
    ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.59.45
    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 2.00.86
    ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2005 ΠΕΨΑΣ" Η ΡΙΒΑ" 2.02.37
    ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2004 AO MYKONOY 2.03.79
    ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 2.04.01
    ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 2.06.39
    ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 2.06.48
    ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2.08.46
    ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΑΣΠ ΜΗΛΟΥ Ο ΙΕΡΑΞ 2.08.58
    ΤΟΛΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 2.09.60
    ΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.14.99
    ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 AO MYKONOY ΕΓΚΑΤ.

    1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

    ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 2.48.31 7
    ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.50.71 5
    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 AO MYKONOY 2.52.78 4
    ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2.52.80 3
    ΣΚΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΣΠ ΜΗΛΟΥ Ο ΙΕΡΑΞ 2.53.19 2
    ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.59.38 1
    ΜΑΡΚΟΥΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.06.61
    ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.12.94
    ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.15.86
    ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝ 2002 AO MYKONOY 3.25.65
    ΚΟΧΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.26.38
    ΣΑΒΒΑΔΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.31.93

    1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

    ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 3.12.37 7
    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.29.94 5
    ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 3.33.80 4
    ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 AO MYKONOY 3.41.01 3
    ΠΡΑΓΚΑΣΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 3.45.55 2
    ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 AO MYKONOY 3.51.14 1
    ΣΙΤΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.57.47
    ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.57.47
    ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.04.99
    ΚΟΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.18.56
    ΧΟΤΖΑ ΚΛΕΒΙΣΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.33.10

    ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

    ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.22 7
    ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.05 5
    ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2002 AO MYKONOY 4.97 4
    ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.95 2
    ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.95 3
    ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 4.86 1
    ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.63
    ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.56
    ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.54
    ΚΙΟΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.41
    ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.38
    ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.32
    ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.28
    ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 4.00
    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 3.61

    ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

    ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 4.79 7
    ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦ 2003 4.53 5
    ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 4.49 4
    ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 4.40 3
    ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 4.37 2
    ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 4.36 1
    ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 4.34
    ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 4.27
    ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 4.26
    ΤΖΙΝΙ ΣΕΡΕΝΑ 2002 4.22
    ΖΕΝΕΠΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 4.19
    ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 4.18
    ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 4.16
    ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ 2003 4.16
    ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 3.92
    ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 3.84
    ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 3.78
    ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 3.71
    ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 3.68
    ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡ 2003 3.51
    ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 3.40
    ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 3.30
    ΧΑΤΖΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 3.25
    ΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 3.25
    ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 3.24
    ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 2.79

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

    ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 13.67 7
    ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13.14 5
    ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 AO MYKONOY 12.55 4
    ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12.43 3
    ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.75 2
    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.51 1
    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.34
    ΝΟΣΤΡΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 10.57
    ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 10.47
    ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 10.41
    ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.34
    ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 10.23

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

    ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.88 7
    ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.04 5
    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9.76 4
    ΜΑΖΑΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9.31 3
    ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8.75 2
    ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 7.81 1
    ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7.72
    ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 7.72
    ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7.47
    ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 7.20
    ΠΛΑΓΚΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 7.00
    ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡ 2004 AO MYKONOY 6.62
    ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 5.03
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 08-10-17 στις 23:21
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  2. #2
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.136
    Blog Entries
    5
    ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

    1 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 114
    2 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 109
    3 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 93
    4 Γ.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 92
    5 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 88
    6 Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 65
    7 Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 58
    8 ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 54
    9 Φ.Ο. ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 52
    10 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 37
    11 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 36
    12 Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 34
    13 Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 34
    14 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ 30
    15 Α.Ε ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 26
    16 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 25
    17 ΝΑΞΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 2003 ΚΥΚΛΑΔΩΝ 25
    18 Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 19
    19 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 17
    20 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΕΣΒΟΥ 16
    21 ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 14
    22 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 13
    23 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 8
    24 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΛΕΣΒΟΥ 8
    25 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 8
    26 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 7
    27 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 7
    28 Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 6
    29 Γ.Α.Σ. ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 5
    30 Γ.Σ. ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 3
    31 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΛΕΣΒΟΥ 3
    32 Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 2
    33 Α.Ο. ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2
    34 ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 2
    35 ΙΕΡΑΞ ΠΛΑΚΩΝ ΜΗΛΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis