Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Κνώσεια (Ηράκλειο) 10/6

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.068
    Blog Entries
    5

    Κνώσεια (Ηράκλειο) 10/6

    ΑΝΔΡΕΣ

    100Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1-1Σ1 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.10 2.5
    2-2Σ1 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.25 2.5
    3-3Σ1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.43 2.5
    4-4Σ1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 11.43 2.5
    5-1Σ2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.51 1.0
    6-5Σ1 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.73 2.5
    7-2Σ2 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1993 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.87 1.0
    8-3Σ2 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.08 1.0
    9-1Σ3 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.17 2.9
    10-4Σ2 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΕΛΕΥΘ. 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.28 1.0
    11-5Σ2 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.71 1.0
    12-2Σ3 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1967 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.86 2.9
    13-3Σ3 ΜΕΛΙΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.49 2.9

    200Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1-1Σ1 ΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.01 0.0
    2-2Σ1 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.09 0.0
    3-1Σ2 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.09 1.7
    4-2Σ2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.15 1.7
    5-3Σ2 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 25.90 1.7
    6-4Σ2 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 26.79 1.7

    400Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1-1Σ1 ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 50.97
    2-2Σ1 ΣΤΑΜΠΟΎΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 52.27
    3-3Σ1 ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.86
    4-1Σ2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 54.73
    5-3Σ2 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΙΙΧΑΗΛ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.77
    6-4Σ1 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 55.17
    7-2Σ2 ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 55.17
    8-5Σ1 ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55.67
    9-3Σ2 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 57.53
    10-5Σ2 ΓΙΑΧΑΪ ΜΑΤΕΟ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 57.86

    800Μ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.58.30
    2 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.03.69
    3 ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.04.63

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.75
    2 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.70
    3 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.60
    4 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.50

    ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΛΟΥΤΣΑ ΡΟΓΚΕΡΤ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.70
    2 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.20
    3 ΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.10

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΠΑΝΤΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.12
    2 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜ.-ΒΑΣ. 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.98
    3 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.80
    4 ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5.77
    5 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.68

    ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.01
    2 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜ.-ΒΑΣ. 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.42

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (6κιλα)

    1 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.27
    2 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.22
    3 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.78

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 45.49
    2 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.94
    3 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.43
    4 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1982 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28.90

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (1.750)

    1 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.25
    2 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 39.53
    3 ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΖΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39.37
    4 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 33.09

    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

    1 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 59.63
    2 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.25
    3 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.46

    ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.42 2.2
    2 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.46 2.2
    3 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΡΕΘΥΜΝΟΥ 14.12 2.2
    4 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14.59 2.2

    200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 27.42 1.9
    2 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28.36 1.9
    3 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.21 1.9

    400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1-1Σ2 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 59.94
    2-1Σ1 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.01.65
    3-2Σ2 ΜΙΛΙΤΣ ΙΒΑΝΑ 201 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.02.19
    4-2Σ1 ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.02.36
    5-3Σ2 ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.02.55
    6-4Σ1 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.02.85
    7-3Σ1 ΓΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.08.00
    8-4Σ2 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.13.25

    800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.56.48

    400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1.08.30
    2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1.09.75
    - ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ ΕΓΚΑΤ

    ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.25
    2 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΟΣ 5.08
    3 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2002 ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 4.98
    4 ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.93
    5 ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.83
    6 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.73
    7 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.55

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.71
    2 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.70

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.55
    2 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.49
    2 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.49
    4 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.46
    5 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.43
    6 ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.43
    7 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30
    χ ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΗ

    ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

    1 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.20
    2 ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.00
    3 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.50
    4 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.30
    5 ΜΑΣΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.20
    - ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΗ

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3κιλ)

    1 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.93
    2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.38
    3 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 08.65
    4 ΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 07.56
    5 ΤΣΙΧΛΑ ΖΩΡΖΙΝΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.68

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34.04
    2 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.99
    3 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28.30
    4 ΠΟΛΟΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1966 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.20
    5 ΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 19.80

    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    1 ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.70
    2 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.33
    3 ΤΡΟΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.73

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (500γρ)

    1 ΑΛΙΜΑΝΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 40.20
    2 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 39.58
    3 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 33.75
    4 ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 33.15
    5 ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 30.90
    6 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 21.05
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 12-06-17 στις 09:30
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  2. #2
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.068
    Blog Entries
    5
    ΠΠ

    80Μ ΠΠΑ΄ : ΑΝΕΜΟΣ : +2.5

    1 ΣΑΒΟΥΪΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.67
    2 ΚΙΟΣΣΕΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.70
    3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.74 2.5
    4 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.75 2.5
    5 ΚΟΚΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.15 2.5
    6 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.63 2.5

    150Μ ΠΠΑ΄- ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1-1Σ2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 17.82 0.0
    2-2Σ2 ΚΙΟΣΣΕΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 17.90 0.0
    3-3Σ2 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 17.95 0.0
    4-2Σ1 ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18.43 1.5
    5-4Σ2 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 18.62 0.0
    6-1Σ1 ΚΟΚΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 18.83 1.5
    7-5Σ2 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 18.95 0.0
    8-3Σ1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20.60 1.5
    9-4Σ1 ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.46 1.5
    10-5Σ1 ΚΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΑΔΑΛΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.30 1.5

    300Μ ΠΠΑ΄

    1 ΣΑΒΟΥΪΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 39.03
    2 ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.86
    3 ΦΑΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.10
    4 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41.57
    5 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 41.65
    6 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 43.31

    1000Μ ΠΠΑ΄

    1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 Ο ΛΑΣΗΘΙΟΥ 2.46.79
    2 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.48.83
    3 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2.56.88
    4 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΈΙΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.58.74
    5 ΜΑΝοΥΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.28.86

    300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ΄

    1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.34

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄(4κιλα)

    1 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.52
    2 ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.78
    3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12.67
    4 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.47
    5 ΓΑΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.46
    6 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.46

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΠΑ΄(600γρ)

    1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 48.15
    2 ΚΟΛΕΤΣΗ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 34.00

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄(1κιλο)

    1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 44.25
    2 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.15
    3 ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 39.36
    4 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 38.06
    5 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 37.63

    ΠΚ

    80Μ ΠΚΆ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1-1Σ2 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.44 0.7
    2-1Σ1 ΛΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.99 0.9
    3-2Σ2 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.02 0.7
    4-1Σ3 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.09 1.3
    5-3Σ2 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.13 0.7
    6-2Σ1 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 202 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.24 0.9
    7-3Σ1 ΚΑΡΤΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 11.32 0.9
    8-4Σ2 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.46 0.7
    9-5Σ2 ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 11.48 0.7
    10-2Σ3 ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.80 1.3
    11-4Σ1 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.06 0.9
    12-3Σ3 ΞΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.14 1.3
    13-4Σ3 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.21 1.3

    150Μ ΠΚΆ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1-1Σ1 ΠΛΕΡΩΝΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2004 ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 20.29 1.9
    2-2Σ1 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20.35 2.2
    3-3Σ1 ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2004 ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 20.60 2.2
    4-4Σ1 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20.78 1.9
    5-5Σ1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.93 2.2
    6-1Σ2 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 21.45 1.9
    7-2Σ2 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.46 2.2
    8-3Σ2 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.50 2.2
    9-4Σ2 ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 21.74 1.9
    10-5Σ2 ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.92 1.9
    11-1Σ3 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛ. 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.46 0.9
    12-2Σ3 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.57 0.9
    13-3Σ3 ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.53 0.9
    14-4Σ3 ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.73 0.9

    300Μ ΠΚΆ

    1 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 45.25
    2 ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 45.98

    600Μ ΠΚΆ

    1 ΚΑΣΛΕΒΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.45.71
    2 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.46.35
    3 ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.49.91
    4 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.55.53

    1000μ ΠΚΑ

    1 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 3.14.07
    2 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.19.64
    3 ΑΡΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.44.56

    2000μ ΠΚΑ΄

    1 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 6.59.08
    2 ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.20.70

    300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΆ

    1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 47.54

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΚΆ

    1 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 40.05
    2 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 27.53
    3 ΤΣΙΧΛΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 16.46

    ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΆ (3κιλα)

    1 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.05
    2 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 36.44
    3 ΜΠΟΥΝΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34.64
    4 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 32.37
    χ ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΗ
    χ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΗ
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis