Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: Διασυλλογικό Π/Κ - όμιλοι

  1. #11
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.068
    Blog Entries
    5

    10ος όμιλος - Λέσβος

    ΠΑΙΔΕΣ

    100 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 11,6 5
    2 ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ-CRYS. 2000 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 11,8 3
    3 ΧΛΕΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12,1 2
    4 ΚΩΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12,3 1
    5 ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 13,6
    6 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 13,7
    7 ΛΟΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 14,3

    200 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 23,4 11 Υ.Ε.
    2 ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ-CRYS. 2000 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 23,9 5
    3 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 24,7 4
    4 ΧΛΕΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 24,8 3
    5 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 25,1 2
    6 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 25,8 1
    7 ΚΟΥΠΕ ΟΡΕΣΤΗ 2000 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 26,2

    400 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 54.4 2
    2 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 1.03.1

    800 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 2,06,0 5
    2 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 2,06,7 3
    3 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2,08,9 2
    4 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 2,13,5 1
    5 ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2,25,7
    6 ΓΑΛΗΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2,34,4
    7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2,39,0
    8 ΚΡΗΤΙΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2,52,6

    1500 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 4.28.0 2

    3000 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 9,45,0 3
    2 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 10,01,3 1

    110 ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΜΑΙΝΕΜΕΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 19.1

    400 ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 1.03.9 2

    2000 ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 6.46.5 11 Υ.Ε.

    10000 ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.04.38

    4Χ100 ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 54.6
    ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2003
    ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003
    ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003
    ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003
    2 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 57.0
    ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003
    ΛΟΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003
    ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003
    ΠΛΑΚΑ ΜΑΡΙΟ 2003

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΜΑΙΝΕΜΕΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 5.45 4
    2 ΡΑΜΑ ΝΤΙΑΜΑΝΤ 2000 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.41 2
    3 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 5.40 1
    4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.65
    5 ΠΛΑΚΑ ΜΑΡΙΟ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 3.71

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 1.42

    ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.09

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΚΟΥΤΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2001 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.58 5
    2 ΜΑΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.27 3
    3 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10.95 2
    4 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 10.90 1
    5 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 09.61
    6 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 06.32

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΜΑΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 26.58

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 41.20 4
    2 ΚΩΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 38.30 2
    3 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 36.45 1

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

    100 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 13.0 6
    2 ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 14.0 4
    3 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 14.2 3
    4 ΝΙΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 14.3 2
    5 ΛΕΠΟΥΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 14.4 1
    6 ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 15.3
    7 ΚΑΡΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.5
    8 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΣΑΒΒΟΥΛΑ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.6
    9 ΧΑΛΚΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 17.2
    10 ΑΛΕΞΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 17.3

    200 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΑΤΖΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 27.9 5
    2 ΒΟΥΤΗΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜ 29.2 3
    3 ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 30.4 2
    4 ΓΚΟΤΣΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 30.8 1

    400 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΚΟΥΝΗ ΔΑΝΑΗ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 1.07.6 4
    2 ΚΡΟΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.09.1 2
    3 ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 1.09.7 1

    800 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 2.18.1 11 Υ.Ε.
    2 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.23.5 9 Υ.Ε.
    3 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2.47.6 1
    4 ΠΡΑΓΚΑΣΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2.50.9

    1.500 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.53.3 11 Υ.Ε.
    2 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 4.59.9 9 Υ.Ε.
    3 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΙΟΥΛΙΑ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 6.24.9
    4 ΑΓΚΟΥΣΙ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 6.59.5

    3000 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 12.57.0 3
    2 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΑΞΙΑ - ΑΝΝΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 13.04.3 1

    100 ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜ 18.7 2

    400 ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΣΕΛΛΟΥΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 1.07.6 11 Υ.Ε.
    2 ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1.27.3

    2000 ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 8.27.7 11 Υ.Ε.
    2 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 8.59.0 1

    5000 ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 26.00.5 11 Υ.Ε.
    2 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 26.48.6 9 Υ.Ε.
    3 ΚΟΝΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΤΑΞ. 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 28.20.4 8 Υ.Ε.
    4 ΝΤΟΝΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 31.51.4 1
    5 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 33.49.8
    6 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 34.00.2
    x ΣΤΕΡΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2003 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 4.60 4
    2 ΝΙΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.58 2
    3 ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.55 1
    4 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 3.86
    5 ΡΕΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.58

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜ 1.46 4
    2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.38 2
    3 ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 2001 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.38 1

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12.36 11 Υ.Ε.
    2 ΚΡΟΜΥΔΕΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 10.16 2
    3 ΔΗΜΟΥ-ΠΛΑΦΑ ΑΝΝΑ 2000 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 9.58 1
    4 ΓΕΛΑΝΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜ 8.07
    5 ΠΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 7.93
    6 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 7.86
    7 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 7.77
    8 ΑΜΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 6.91
    9 ΜΠΟΥΡΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 4.24

    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 32.42 11 Υ.Ε.
    2 ΔΗΜΟΥ-ΠΛΑΦΑ ΑΝΝΑ 2000 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 25.86 1
    3 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 21.03
    4 ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 19.06

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΜΠΑΡΑΚΗ ΜΕΛΠΩ. 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 47.15 11 Υ.Ε.
    2 ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 42.50 9 Υ.Ε.
    3 ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 35.35 8 Υ.Ε.
    4 ΑΜΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 30.65 2
    5 ΚΡΟΜΥΔΕΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 29.00 1
    6 ΚΟΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 23.25

    4Χ100 ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 55.1 6
    ΣΕΛΛΟΥΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001
    ΝΤΟΝΗ ΜΑΡΙΑ 2000
    ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003
    ΛΕΠΟΥΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2002
    2 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 56.5 4
    ΑΤΖΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000
    ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002
    ΚΡΟΜΥΔΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002
    ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 2001
    3 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ ΑΚΥΡΗ
    ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001
    ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2001
    ΓΚΟΤΣΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001
    ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002

    4Χ400 ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 5.14.0
    ΒΕΛΑΪ ΣΕΛΒΙ 2001
    ΑΓΚΟΥΣΙ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001
    ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΑΞΙΑ-ΑΝΝΑ 2001
    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2001
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 03-05-17 στις 12:28 Αιτία: ημερομηνία διεξαγωγής
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  2. #12
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.068
    Blog Entries
    5

    11ος όμιλος - Χίος

    Νικητές αγωνισμάτων:

    100M.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.95 Υ.Ε
    2 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13.55 Υ.Ε
    3 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13,88

    100Μ.ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12,06
    2 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12,07
    3 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12,28

    200 Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28,03
    2 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28,41
    3 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 28,56

    200 Μ.ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24,33
    2 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 24,42
    3 ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 24,43

    400 Μ.ΠΑΙΔΩΝ
    1 TZHKAΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 53,62
    2 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 55,71
    3 ΣΙΔΗΡΟΦΑΓΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 59,17

    800Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.42.10

    800Μ.ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΚΑΣΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 2.44.7

    1500Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΓΟΥΡΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΗ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 5.44.04
    2 ΣΑΠΟΥΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 5.54.47
    3 ΚΑΡΑΤΖΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6.44.11

    1500Μ.ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΧΕΙΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 5.17.45

    3000 Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΚΑΡΑΤΖΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 16.01.1

    3000Μ.ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΓΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 13.18.2

    5000Μ.ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΣΟΦΙΑ 2000 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 30.17.03 Υ.Ε

    110ΕΜΠΠ
    1 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 17,13

    400ΜΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
    1 TZHKAΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 59.1 Υ.Ε
    2 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 61,4

    ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 4,78
    2 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,55
    3 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,50

    ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 5,07
    2 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5,01
    3 ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,97

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    1 ΚΡΥΨΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7,44

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10,68

    ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΨΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,42
    2 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,38
    3 ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1,33
    3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1,33

    ΥΨΟΣΠ
    1 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.77 Υ.Ε
    2 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,60

    ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9,78
    2 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 8,37
    3 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 6,26

    ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12,03
    2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11,50
    3 ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11,16

    ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 36,10
    2 ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 28,88
    3 ΤΣΑΡΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 28,37

    ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΛΕΜΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 31,12
    2 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 27,01
    3 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 25,13

    ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 37,69
    2 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 33,46
    3 ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 25,68

    4Χ100Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 54,90
    ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002

    4Χ100Μ.ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 57,65
    ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΚΑΣΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΓΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2002

    4Χ400Μ.ΠΑΙΔΩΝ
    1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.49.0
    ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝΤΙΟ 2002 ΣΙΔΗΡΟΦΑΓΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 12-04-17 στις 21:59
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  3. #13
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.068
    Blog Entries
    5

    12ος όμιλος - Μύκονος

    22-23 Απριλίου
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  4. #14
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.068
    Blog Entries
    5

    13ο όμιλος - Ρόδος

    ΠΑΙΔΕΣ

    100Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 10''85 3.4 11
    2 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11''49 5.6 9
    3 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 11''86 5.6 6
    4 ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11''98 3.4 5
    5 ΔΑΙΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 12''28 5.6 4
    6 ΜΠΟΥΖΑΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2000 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 12''38 5.6 3
    7 ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 12''61 3.4 2
    8 ΚΑΡΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12''64 3.4 1
    9 ΣΤΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 12''74 5.6
    10 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12''88 3.4
    11 ΞΗΠΟΛΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 17''19 5.6

    200Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 22''71 6.1 11
    2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 22''93 6.1 9
    3 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 23''50 6.0 8
    4 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24''19 6.0 6
    5 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 24''59 6.1 5
    6 ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25''50 6.1 4
    7 ΚΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 25''81 6.0 3
    8 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 25''95 6.0 2
    9 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26''00 6.1 1
    10 ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 26''35 6.1
    11 ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 28''70 6.0

    400Μ. ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 53''67 4 1ος
    2 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 55΄΄92 2 2ος
    3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 56''20 1 3ος
    4 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 59''71 4ος
    5 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 1'00''43 5ος
    6 ΣΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 1'03''45 6ος
    7 ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 1'04''44 7ος

    800 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΔΑΙΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 2'05''00 2 1ος
    2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 3'06''00 2ος

    1.500 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4'58''97 2 1ος

    3.000Μ. ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10'36''40 1ος
    2 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10'39''55 2ος
    3 ΚΑΪΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12'02''06 3ος

    110Μ. ΕΜΠ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15''62 3.8 11
    2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15''97 3.8 9
    3 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16''04 3.8 8
    4 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16''78 3.8 7
    5 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16''84 3.8 6
    6 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18''31 3.8 1

    400 ΕΜΠ. ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 60''33 11 1ος
    2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 62''82 1 2ος
    3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 66''98 3ος

    ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.20Μ 11 1ος
    2 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.70Μ 9 2ος
    3 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.70Μ 8 3ος
    4 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.20Μ 3 4ος
    5 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.20Μ 2 5ος
    6 ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.00Μ 1 6ος

    ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 5.91μ 2 1ος
    2 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 5.24μ 2ος
    3 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 5.21μ 3ος
    4 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 3.57μ 4ος

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.50μ 1ος

    ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12.11μ 6 1ος
    2 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.81μ 4 2ος
    3 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 11.74μ 3 3ος
    4 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11.29μ 2 4ος
    5 ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 11.28μ 1 5ος
    6 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.42μ 6ος
    7 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 8.24μ 7ος
    8 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 6.64μ 8ος
    9 ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΙΧ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 5.00μ 9ος

    ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 37.40Μ 2 1ος

    ΣΦΥΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48.91μ 11 1ος
    2 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 39.00μ 1 2ος
    3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 29.50μ 3ος
    4 ΜΕΝΤΙ ΜΑΡΙΟ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 27.05μ 4ος
    5 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22.20μ 5ος

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 38.30μ 3 1ος
    2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 34.60μ 1 2ος

    4 Χ 100 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 47''63 4 1ος
    ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 , ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2001 , ΚΑΡΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2000 , ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000
    2 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 51''25 2ος
    ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ , ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΣΤΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
    3 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 DNF
    ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002, ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002, ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003, ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002

    4 Χ 400 ΠΑΙΔΩΝ

    1 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 3'52''99 4 1ος
    ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ,ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΚΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000, ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

    100Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1η ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 12''57 4.1 11
    2η ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12''96 1.4 9
    3η ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13''09 4.1 8
    4η ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13''32 4.6 7
    5η ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 13''46 2.5 6
    6η ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13''61 4.6 5
    7η ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑ ΨΗΛΗ 2003 ΑΣΚ "Ο ΚΑΖΩΝΗΣ" 13''69 4.0 4
    8η ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 13.70 4.1 2.5
    8η ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 13''70 1.4 2.5
    10η ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13''93 2.5 1
    11η ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 13''94 4.6 1
    12η ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13''96 4.1 1
    13η ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 14''04 2.5 1
    14η ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14''32 2.5 1
    15η ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 14''36 4.6 1
    16η ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14''41 1.4 1
    17η ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 14''43 4.1 1
    18η ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 14''92 4.6
    19η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 14''99 4.0
    20η ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15''28 4.0
    21η ΝΕΓΡΟΥΣΤΟΥΕΒΑ ΝΤΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 15''29 4.0
    22η ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 15''48 4.0
    23η ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 15''61 1.4
    24η ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 16''27 4.1
    25η ΛΙΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 16''39 4.1
    26η ΣΤΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17''21 2.5
    ΚΙΤΣΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.4
    ΜΑΝΩΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" DQ 4.6

    200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 27''02 4.3 11
    2 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΣΑΜ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27''61 4.3 6
    3 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27''86 4.3 5
    4 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28''95 4.3 4
    5 ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 29''34 4.3 3
    6 ΤΣΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 30''36 4.3 2
    7 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 30''41 4.3 1
    8 ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 31''94 4.3

    400 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 1'01''03 11 1η
    2 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1'03''31 3 2η
    3 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1'06''67 2 3η
    4 ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1'08''89 1 4η
    5 ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 DNF

    800 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 2'22''94 11 1η
    2 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 2'25΄΄22 9 2η
    3 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2'41''87 2 3η
    4 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2'43''99 1 4η

    1500Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5'09''68 11 1η
    2 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5'42''77 1 2η
    3 ΤΣΑΤΣΑΛΗ ΔΩΡΟΘΕΑ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6'33'71 3η
    4 ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΖΩΟΠΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" DNF

    3.000 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10'55''62 11 1η
    2 ΚΟΥΚΟΥΤΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11'56''30 1 2η
    3 ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13'23''27 3η
    4 ΠΟΥΛΛΗ ΧΡΥΣΗ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14'58''16 4η

    100 ΕΜΠ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1η ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15''16 4.2 11
    2η ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15''23 4.2 9
    3η ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15''52 4.2 8
    4η ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17''36 4.2 2
    5η ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18''59 4.2 1
    6η ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 19''32 4.2

    ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.43μ 5 1η
    2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1.43Μ 2.5 2η
    2 ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.43μ 2.5 2η
    4 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.38μ 1 4η

    ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 5.04μ 7 1η
    2 ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.91μ 5 2η
    3 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 4.76μ 4 3η
    4 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.75μ 3 4η
    6 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 4.65μ 2 5η
    7 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 4.63μ 1 6η
    8 ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.49μ 7η
    9 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.44μ 8η
    10 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.42μ 9η
    11 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.29μ 10η
    12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 4.17μ 11η
    13 ΜΑΝΩΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 4.01μ 12η
    14 ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3.98μ 14η
    15 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 3.98μ 13η
    16 ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.85μ 15η
    17 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 3.84μ 16η

    ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15.45μ 11 1η
    2 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.86μ 3 2η
    3 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 2002 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.68μ 2 3η
    4 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.60μ 1 4η
    6 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 9.32μ 5η
    7 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8.98μ 6η
    8 ΚΟΝΟΜΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.78μ 7η
    9 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.74μ 8η
    10 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 7.07μ 9η
    χ ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 5.81μ 10η

    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 10.45μ 3 1η
    2 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.20μ 1 2η

    ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 34.48μ 11 1η
    2 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21.99μ 2η
    3 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ *ΜΑΡΙΑ * 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.11μ 3η
    4 ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.43μ 4η
    6 ΚΟΝΟΜΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 16.81μ 5η
    7 ΚΕΡΙ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.65μ 6η
    8 ΜΕΝΤΙ ΜΑΡΚΕΛΑ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12.90μ 7η

    ΣΦΥΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 49.75μ 11 1η
    2 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 36.20μ 1 2η
    3 ΤΣΟΥβΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 30.35μ 3η
    4 ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 29.60μ 4η

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 41.60μ 11 1η
    2 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 36.70μ 2 2η
    3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 32.60μ 1 3η
    4 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 27.60μ 4η
    5 ΚΟΥΤΣΑΦΑ ΑΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25.10μ 5η
    6 ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 24.10μ 6η
    7 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 17.80μ 7η

    4 Χ 100 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51''68 22 1η
    ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 , ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 2000 , ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΣΑΜ 2001 , ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ
    2 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 54''89 2 2η
    ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 , ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 , ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2000 , ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003
    3 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 59''04 3η
    ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 , ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 , ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 , ?
    4 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 59''45 4η
    ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

    4 Χ 400 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

    1 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 4'27''82 4 1η
    ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 , ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 , ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 , ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002
    2 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" 5'25''32 2η
    ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛ , ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ , ΜΑΝΩΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ , ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 29-04-17 στις 21:30
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  5. #15
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.068
    Blog Entries
    5

    14ος όμιλος - Ηράκλειο

    (βαθμολογήθηκαν)

    ΠΑΙΔΕΣ

    100μ.

    1-1Σ2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.58 -1.0
    2-2Σ2 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.74 -1.0
    3-1Σ1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.75 -0.2
    4-3Σ2 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.86 -1.0
    5-4Σ2 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.93 -1.0
    6-2Σ1 ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.12 -0.2
    7-5Σ2 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑ 2000 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 12.16 -1.0
    8-1Σ5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 12.21 0.6
    9-1Σ3 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.25 -1.5
    10-3Σ1 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.28 -0.2
    11-4Σ1 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.34 -0.2
    12-5Σ1 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.36 -0.2
    13-2Σ5 ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.39 0.6
    14-6Σ1 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.49 -0.2
    15-3Σ5 ΤΖΟΥΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.62 0.6
    16-6Σ2 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.64 -1.0

    200μ.

    1-1Σ2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.37 1.4
    2-2Σ2 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 23.59 1.4
    3-3Σ2 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 23.62 1.4
    4-4Σ2 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 2000 Σ.Μ.Κ. 24.14 1.4
    5-5Σ2 ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24.18 1.4
    6-6Σ2 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 24.49 1.4
    7-1Σ1 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 24.64 1.0
    8-2Σ1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 2000 Σ.Μ.Κ. 24.79 1.0
    9-1Σ3 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24.81 -1.1
    10-2Σ3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 25.02 -1.1
    11-3Σ3 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.08 -1.1
    12-3Σ1 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.10 1.0
    13-4Σ1 ΑΜΠΝΤΟΥΛΑΧ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 25.11 1.0
    14-1Σ4 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 25.12 -0.6
    15-5Σ1 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.22 1.0
    16-2Σ4 ΤΖΟΥΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.66 -0.6
    17-7Σ2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 25.69 1.4
    18-4Σ3 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΠΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 25.97 -1.1
    19-3Σ4 ΝΙΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 25.98 -0.6
    20-6Σ1 ΚΡΟΜΜΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 26.14 1.0

    400μ.

    1Σ2 ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 51.40
    2Σ2 ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.97
    3Σ2 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 55.25
    4Σ2 ΛΕΣΙ ΣΚΕΛΖΕΝ 2001 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 55.34
    1Σ1 ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 56.40
    5Σ2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 Σ.Μ.Κ. 57.87

    800μ.

    1 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.00.01
    2 ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.04.54
    3 ΚΑΡΑΜΕΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 2.15.55

    1500μ.

    1 ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.18.86
    2 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.35.95
    3 ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4.36.93

    3000μ.

    1 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 09.55.69
    2 ΜΠΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.59.30
    3 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.07.21

    110μ. εμπ.

    1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 14.86

    400μ. εμπ.

    1 ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.01.70
    2 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1.02.47
    3 ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ 2002 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1.03.19
    4 ΝΙΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1.04.13

    2000μ. στ.

    1 ΣΙΝΚΟΛΑ ΡΟΜΠΕΡΤΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.19.89

    Ύψος

    1 ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.80
    2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.70
    3 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.70

    Επικοντώ

    1 ΛΟΥΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.50
    2 ΤΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2002 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.30
    3 ΚΟΖΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.10

    Μήκος

    1 ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.57
    2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞ 2000 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.02
    3 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.85
    4 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.65
    5 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.63
    6 ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 5.63
    7 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.53

    Τριπλούν

    1 ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.69
    2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.00
    3 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.96

    Σφαίρα

    1 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 14.07
    2 ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2001 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.03
    3 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.70
    4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.93
    5 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.23
    6 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.17
    7 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.14
    8 ΖΩΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10.94

    Δίσκος

    1 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ..ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 47.42
    2 ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2001 ΓΣ ΕΛ..ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.91
    3 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΓΣ ΕΛ..ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.35
    4 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 41.09
    5 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 39.23
    6 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 38.46
    7 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΛΙΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 38.39
    8 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ..ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 37.95
    9 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.79

    Σφύρα

    1 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 78.65
    2 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.50
    3 ΤΟΥΣΙΣΒΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.03
    4 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36.61

    Ακόντιο

    1 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 50.85
    2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 50.74
    3 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΓΣ ΕΛ..ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.12
    4 ΒΑΣΙΛΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 47.15
    5 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.82
    6 ΛΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 44.62
    7 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 43.57
    8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 40.48

    4χ100μ.

    1 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.58
    ΠΑΝΤΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞ.-ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜ.- ΜΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚ.-ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ.
    2 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 46.61
    ΣΟΥΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚ.-ΑΜΝΤΟΥΛΑΧ.ΝΙΚ.- ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    3 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 47.05
    ΜΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛ.-ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔ.- ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ Ι.
    4 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 47.83
    ΚΡΑΜΑΡΙΤΗΣ Β. - ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ.- ΚΟΥΜΑΡ ΜΠ. - ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΝΟΣ
    5 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 47.88
    ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛ.- ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒ. - ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ.

    4χ400μ.

    1 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.37.36
    ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ Γ. - ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ- ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤ. - ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛ.
    2 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3.43.16
    ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Μ. - ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝ.- ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝ. - ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
    3 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.46.55
    ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔ. - ΦΟΡΤΕΤΖΑΝΟΣ Γ. - ΣΙΝΚΟΛΑ ΡΟΜΠ - ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ
    4 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3.56.80
    ΓΙΑΧΑΪ ΜΑΤΕΟ - ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤ.- ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜ. - ΒΟΛΥΤΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝ.
    5 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4.01.68
    ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ε. - ΣΕΡΒΙΝΑΣ- ΚΡΟΜΥΔΑΚΗΣ Γ. - ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΚΩΝ

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

    100μ.

    1-1Σ2 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.73 -1.1
    2-2Σ2 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΙΑΧ-ΚΑΘΡΙΝ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.78 -1.1
    3-3Σ2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.03 -1.1
    4-4Σ2 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 Ο.Φ.Η. 13.07 -1.1
    5-1Σ1 ΕΥΘΥΜΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.32 -1.2
    6-5Σ2 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2002 Ο.Φ.Η. 13.48 -1.1
    7-2Σ1 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.50 -1.2
    8-3Σ1 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 Ο.Φ.Η. 13.58 -1.2
    9-6Σ2 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Σ.Μ.Κ. 13.62 -1.1
    10-4Σ1 ΜΙΛΙΤΣ ΙΒΑΝΑ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.67 -1.2
    11-7Σ2 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.67 -1.1
    12-1Σ4 ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.74 0.8
    13-2Σ4 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 13.77 0.8
    14-1Σ5 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 13.88 0.5
    15-5Σ1 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.96 -1.2
    16-3Σ4 ΜΑΡΜΑΡΙΤΣΑΚΗ ΧΑΡΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.98 0.8
    17-4Σ4 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14.01 0.8
    18-1Σ3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 14.02 -1.7
    19-6Σ1 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΧΑΡΑ 2000 Ο.Φ.Η. 14.11 -1.2
    20-2Σ5 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 14.13 0.5
    21-5Σ4 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 14.23 0.8
    22-3Σ5 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΤΙΝΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.23 0.5
    23-2Σ3 ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14.24 -1.7
    24-4Σ5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14.28 0.5
    25-3Σ3 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.32 -1.7
    26-4Σ3 ΛΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.33 -1.7
    27-7Σ1 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14.37 -1.2
    28-5Σ3 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΛΙΒΥΚΟΣ 14.46 -1.7

    200μ.

    1-1Σ2 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΙΑΧ-ΚΑΘΡΙΝ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.84 -0.6
    2-2Σ2 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.50 -0.6
    3-3Σ2 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 Ο.Φ.Η. 26.54 -0.6
    4-4Σ2 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Σ.Μ.Κ. 26.89 -0.6
    5-5Σ2 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 Ο.Φ.Η. 27.27 -0.6
    6-1Σ1 ΜΙΛΙΤΣ ΙΒΑΝΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.52 -0.5
    7-2Σ1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 27.53 -0.5
    8-1Σ3 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.89 +1.1
    9-2Σ3 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.07 +1.1
    10-3Σ3 ΜΕΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2002 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 28.45 +1.1
    11-3Σ1 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 Ο.Φ.Η. 28.87 -0.5
    12-4Σ3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.96 +1.1
    13-4Σ1 ΤΣΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 29.39 -0.5
    14-5Σ3 ΜΠΛΑΒΟΓΙΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 29.45 +1.1
    15-6Σ2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 29.54 -0.6
    16-6Σ3 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 29.61 +1.1
    17-5Σ1 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.82 -0.5
    18-6Σ1 ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 29.89 -0.5
    19-7Σ2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 29.90 -0.6
    20-7Σ3 ΣΠΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.12 +1.1
    21-8Σ2 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΕΗ 30.68 -0.6

    400μ.

    1 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 59.65
    2 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1.01.24
    3 ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.02.84
    4 ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.07.44
    5 ΔΟΛΑΨΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΓΕΗ 1.07.63
    6 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΓΕΗ 1.07.88

    800μ.

    1 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2.29.64
    2 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΟΛ 2.35.48
    3 ΔΟΛΑΨΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΓΕΗ 2.36.00

    1500μ.

    1 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟΛ 5.10.58
    2 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.23.57
    3 ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 5.29.25
    4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 6.01.46

    3000μ.

    1 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 2000 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.21.56

    100μ. εμπ.

    1 ΛΟΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 Ο.Φ.Η. 15.62 -0.2
    2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΛΙΒΥΚΟΣ 16.70 -0.2
    3 ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2001 Ο.Φ.Η. 17.15 -0.2
    4 ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΟΛ 18.10 -0.2

    400μ. εμπ.

    1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 1.07.41
    2 ΛΟΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 Ο.Φ.Η. 1.09.54
    3 ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ 2000 Ο.Φ.Η. 1.10.91
    4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 ΛΙΒΥΚΟΣ 1.13.70

    Ύψος

    1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2000 Γ.Α.Σ,ΜΑΛΙΩΝ 1.58
    2 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 Γ.Α.Σ,ΜΑΛΙΩΝ 1.50
    3 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Α.Σ,ΜΑΛΙΩΝ 1.50
    4 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.42
    4 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΝΑ 2003 Γ.Α.Σ,ΜΑΛΙΩΝ 1.42
    6 ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.38
    7 ΜΠΟΥΝΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.38
    8 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.38

    Επικοντώ

    1 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.20
    2 ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2001 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.20
    3 ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.90
    4 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 2002 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.50

    Μήκος

    1 ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ 2000 Ο.Φ.Η. 5.70
    2 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 5.22
    3 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 Σ.Μ.Κ. 5.22
    4 KΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ 2001 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.89
    5 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΙΑ 2002 Σ.Μ.Κ. 4.78
    6 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.68
    7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4.66
    8 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.57
    9 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 4.55
    10 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΛΙΒΥΚΟΣ 4.55
    11 ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.55

    Τριπλούν

    1 ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ 2000 Ο.Φ.Η. 11.78
    2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2000 Γ.Α.Σ ΜΑΛΙΩΝ 09.91
    3 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 Ο.Φ.Η. 09.66

    Σφαίρα

    1 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 2001 Γ.Σ.ΒΙΤΣ. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 12.63
    2 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.08
    3 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.39
    4 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.10
    5 ΑΛΙΜΑΝΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΑΟΛ 10.46
    6 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.69
    7 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΕΗ 09.57
    8 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.55

    Δίσκος

    1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39.96
    2 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 35.79
    3 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35.52
    4 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΕΗ 28.73
    5 ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 25.52

    Σφύρα

    1 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.67
    2 ΤΡΟΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ -ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.96
    3 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.41
    4 ΦΥΤΙΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.29

    Ακόντιο

    1 ΑΛΙΜΑΝΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΑΟΛ 39.50
    2 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Ο.Φ.Η 33.72
    3 ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η 30.83
    4 ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Ο.Φ.Η 30.76

    4χ100μ.

    1 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 51.83
    ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΑΡ. - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤ.- ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ Μ. - ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤ.
    2 Ο.Φ.Η. 51.84
    ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧ. -ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦ.- ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔ. - ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Μ.
    3 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.94
    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚ. - ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛ.- ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝ. - ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
    4 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 54.63
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΠΕΛ. - ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΚΗ ΕΦ.- ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ Γ. - ΕΥΘΥΜΑΚΗ ΧΡΥΣΑ

    4χ400μ.

    1 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4.13.41
    ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝ.- ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗ ΜΑΡ.- ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔ. - ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡ.
    2 Ο.Φ.Η. 4.13.99
    ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛ. - ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ- ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΡΑΦ. - ΝΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤ.
    3 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.33.88
    ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤ. - ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗ- ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘ.-Κ. - ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛ.
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis