Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: Σχολικοί Β' φάση (7 όμιλοι)

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.786
    Blog Entries
    5

    Σχολικοί Β' φάση (7 όμιλοι)

    Ανεπίσημα συγκεντρωτικά - πρόκρισης:
    - αγόρια
    - κορίτσια

    -> όρια

    Ακολουθούν τα αποτελέσματα ανά όμιλο

    Οι όμιλοι:

    1: Α-Β-Γ-Δ Αθήνας, Αν. - Δυτ. Αττική, Εύβοια
    2: Πειραιάς, Βοιωτία, Κυκλάδες, Δωδεκάνησα, Σάμος, Χίος, Λέσβος
    3: όλη η Πελ/νησος, Αιτωλοακαρνανία, Ζάκυνθος, Κεφαλληνία
    4: όλη η Ήπειρος, Κέρκυρα, Λευκάδα, Γρεβενά, Καστοριά, Φλώρινα, Κοζάνη, Ημαθία
    5: Α-Β Θεσ/νίκης, Πέλλα, κιλκις, Χαλκιδική, Σέρρες, Δράμα, Καβάλα, όλη η Θράκη
    6: όλη η Θεσσαλία, Φθιώτιδα, Ευρυτανία, Φωκίδα, Πιερία
    7: όλη η Κρήτη

    (Κύπρος -> αποτελέσματα)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 07-04-17 στις 11:36
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  2. #2
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.786
    Blog Entries
    5

    1ος όμιλος (Αθήνα-Αγ.Κοσμάς)

    ΑΓΟΡΙΑ

    100μ.
    1 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 10.93
    2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ-ΨΥΧΙΚΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 11.26
    3 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 11.35
    4 ΚΟΜΙΑΝΟΣ-ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΘΗΝΑΣ 11.42
    5 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 11.55
    6 ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 11.57
    7 ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 11.58
    8 ΚΟΚΟΡΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 11.67
    9 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 11.68
    10 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 11.79
    11 ΖΩΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 6ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 11.83
    12 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 11.84
    13 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 11.85
    14 ΒΟΥΝΙΣΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β ΑΘΗΝΑΣ 11.97
    15 ΣΤΟΪΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 12.03
    16 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 12.04
    17 BAKULLATI ALEΧΑNDROS 20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 12.07
    18 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 12.10
    19 ΚΑΛΑΣΙ ΕΡΒΙΣ ΓΕΛ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 12.12
    20 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 12.15
    21 ΜΑΛΛΙΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΛ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β ΑΘΗΝΑΣ 12.16
    22 ΒΕΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΘΗΝΑΣ 12.18
    23 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 6ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 12.19
    24 ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 12.23
    25 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑ 12.24
    26 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑ 12.39

    200μ.
    1 STEFAN MARIAN-FLORIAN 4ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 22.97
    2 ΦΡΙΛΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ-ΨΥΧΙΚΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 23.03
    3 ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΛ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 23.35
    4 ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔ.ΓΕΛ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 23.48
    5 ΣΤΟΪΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 23.65
    6 ΚΟΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΛ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 23.67
    7 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 39ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 23.72
    8 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 23.78
    9 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 23.86
    10 ΜΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 24.02
    11 ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΕΛ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 24.31

    400μ.
    1 ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΙΚΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 52.37
    2 ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΙΚΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 52.66
    3 ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 5ο ΓΕΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 52.76

    800μ.
    1 ΓΑΒΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 2.01.24
    2 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 2.02.61
    3 ΔΟΥΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 2.03.63
    4 ΚΑΛΙΝΤΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 9ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 2.05.84
    5 ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ νΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 2.07.70

    1500μ.
    1 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓ-ΠΑΝΑΓ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 4.13.03
    2 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 4.14.46
    3 ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 4.31.23
    4 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 4.31.93
    5 ΣΩΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 3ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 4.56.27

    3000μ.
    1 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Β ΑΘΗΝΑΣ 9.01.98
    2 ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΛ ΕΡΕΤΡΕΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑ 9.23.89
    3 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 6ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 9.39.93
    4 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 9.44.72

    110μ. εμπ.
    1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 15.78
    2 ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 16.06
    3 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 16.91

    400μ. εμπ.
    1 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑ 56.34
    2 ΣΚΟΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β ΑΘΗΝΑΣ 56.61
    3 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΛ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑ 60.39
    4 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 65.01

    2000μ. στ.
    1 ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 6.20.16
    2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΘΗΝΑΣ 6.39.52
    3 ΒΟΥΡΟΣ-ΣΥΡΙΓΓΑΣ ΑΡΗΣ 2ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 6.40.24
    4 MANKO XHULIANO 1ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 6.43.84

    Μήκος
    1 ΜΠΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΠΕΙΡ.ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 6.43
    2 ΚΑΡΑΚΑΪΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 6.38
    3 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 6.24
    4 ΤΑΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔ. ΤΣΙΑΜΟΥΛΗ Γ ΑΘΗΝΑΣ 5.87
    5 ΧΑΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 5.68

    Τριπλούν
    1 ΑΥΘΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΑΠΑΓΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 13.75
    2 ΝΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΑΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ 13.56
    3 ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 26ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 13.54
    4 ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΠΕΙΡ.ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 12.78
    5 POCI GERALD 4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑ 12.26

    Ύψος
    1 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ-ΨΥΧΙΚΙΥ Β ́ ΑΘΗΝΑΣ 1.89
    2 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β ́ ΑΘΗΝΑΣ 1.86
    3 ΔΟΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΕΛ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 1.80
    4 ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 1.77

    Επικοντώ
    1 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ́ ΑΘΗΝΑΣ 4.20
    2 ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 4.10
    3 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 3.90

    Σφαίρα
    1 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΑΣΩΝ 3ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 19.20
    2 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΔ. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛ. Γ ΑΘΗΝΑΣ 14.07
    3 ΠΟΛΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1οΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 13.70
    4 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 13.08

    Δίσκος
    1 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2ο ΓΕΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 42.20

    Σφύρα
    1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Β ΑΘΗΝΑΣ 51.20

    Ακόντιο
    -

    ΚΟΡΙΤΣΙΑ

    100μ.
    1 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΙΚΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 12.54
    2 ΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 12.77
    3 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Β ΑΘΗΝΑΣ 12.85
    4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 9ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 13.05
    5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2ο ΕΠΑΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Δ ́ ΑΘΗΝΑΣ 13.22
    6 ΔΕΚΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΕΛ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.27
    7 ΛΟΡΕΤΖΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ 2ο ΓΕΛ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ 13.41
    8 ΣΚΟΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΔ. ΤΣΙΑΜΟΥΛΗ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 13.49
    9 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 12ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 13.62
    10 ΜΙΛΛΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΕΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 13.71

    200μ
    1 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΓΕΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ ́ ΑΘΗΝΑΣ 26.17
    2 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 3ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ Δ ́ ΑΘΗΝΑΣ 26.38
    3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΙΚΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 26.47
    4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ 2ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 26.82
    5 ΜΠΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 26.92
    6 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑ 27.13

    400μ.
    1 ZYLALI LAVDIJE 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ ́ ΑΘΗΝΑΣ 60.24
    2 ΤΣΑΣΕΛ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Β ΑΘΗΝΑΣ 62.10
    3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 4ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ ́ ΑΘΗΝΑΣ 62.49
    4 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 17ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 62.54
    5 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 63.19
    6 ΖΑΜΚΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 63.37
    7 ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΣΟΦΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Δ ́ ΑΘΗΝΑΣ 63.81
    8 ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 38ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 65.16
    9 ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1ο ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 66.14

    800μ.
    1 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 2.17.33
    2 ΧΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΙΔ. ΕΚΠ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Δ ́ ΑΘΗΝΑΣ 2.26.28
    3 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ 1ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 2.33.81
    4 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 1ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 2.43.20

    1500μ.
    1 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 5.03.99
    2 ΔΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 3ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 5.07.87
    3 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ 20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 5.11.25

    3000μ
    1 ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ ΓΕΛ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 10.52.08
    2 ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 1.00.49
    3 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ 1ο ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 11.02.52
    4 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 11.18.76
    5 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 11.32.40

    100μ. εμπ.
    1 ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ-ΨΥΧΙΚΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 15.57
    2 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 6ο ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 15.73
    3 ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ 2ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑ 15.81
    4 ΓΙΟΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ-ΨΥΧΙΚΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 16.02

    400μ. εμπ.
    1 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 67.20
    2 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛΛΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 70.16
    3 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 73.16
    4 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 3ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 74.04

    2000μ. στ.
    -

    Μήκος
    1 ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΘΑΝ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Β ΑΘΗΝΑΣ 5.47
    2 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2ο ΓΕΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ ΑΘΗΝΑΣ 5.45
    3 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2οΓΕΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 5.40
    4 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 5.04
    5 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 5.01

    Τριπλούν
    1 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΩΓΗ Β ΑΘΗΝΑΣ 12.07
    2 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 11.35
    3 ΤΣΕ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ-ΑΙΜΙΛΙΑ 6ο ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 10.86

    Ύψος
    1 ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 6ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 1.67
    2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΟΛΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΕΛ ΙΒ Β ΑΘΗΝΑΣ 1.64

    Επικοντώ
    1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 1ο ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 4.00
    2 ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 3.30
    3 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 3.10
    4 ΝΑΟΥΜ ΕΛΕΝΗ 9ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 2.90
    5 ΜΠΑΜΠΟΥΤΖΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 7ο ΓΕΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 2.70
    6 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 2.70

    Σφαίρα
    1 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΕΠΑΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Β ΑΘΗΝΑΣ 12.55
    2 ΜΙΧΑΗΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ 10.89
    3 ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 10.80
    4 ΦΩΤΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ ́ ΑΘΗΝΑΣ 10.70
    5 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 2ο ΓΕΛ ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 10.29
    6 ΚΩΤΣΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ Δ ́ΑΘΗΝΑΣ 9.05

    Δίσκος
    -

    Σφύρα
    1 ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΘΗΝΑΣ 54.30
    2 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΥΡΤΩ ΓΕΛ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 42.82
    3 ΜΠΟΜΠΟΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 42.56
    4 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΜΑΛΙΑ 4ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 41.50
    5 ΠΑΣΙΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 37.35

    Ακόντιο
    1 ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ Α ́ΑΘΗΝΑΣ 43.81
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 05-04-17 στις 21:35
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  3. #3
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.786
    Blog Entries
    5

    2ος όμιλος (Πειραιάς, Αγ.Κοσμάς)

    ΑΓΟΡΙΑ

    100μ (-0,0)
    1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ 2000 11.30
    2 ΣΠΕΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ ΔΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 1999 11.75
    3 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΜΥΤΙΛ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 2001 11.89
    4 ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΜΗΛΟΥ ΔΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2000 11.90
    5 ΑΛΤΖΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ ΟΙΝΟΗΣ ΣΧΗΜ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1999 11.98
    6 ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΔΔΕ ΧΙΟΥ 2000 12.01
    7 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΛ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2000 12.02
    8 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΠΑ.Λ ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ 2000 12.07
    9 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 1999 12.15
    10 ΤΣΟΥΜΠΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 1999 12.19
    11 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2000 12.25

    200μ. (-0,6)
    1 ΑΙΓΙΝΗΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2001 - 24.29
    2 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1999 - 24.41
    3 ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2000 - 25.13
    4 ΜΠΟΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001 - 25.70

    400μ.
    1 ΧΟΡΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 7ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2000 51.54
    2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2000 51.75
    3 ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2001 51.95
    4 ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1999 52.41
    5 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2000 53.70
    6 ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2001 54.69
    7 ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ ΔΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 1999 54.92

    800μ.
    1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΓΕΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2000 - 2.03.02
    2 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1999 - 2.07.50
    3 ΚΑΤΣΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1999 - 2.17.04

    1500μ.
    1 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ ΔΔΕ ΧΙΟΥ 2001 - 4.54.46

    3000μ.
    1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΛ ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2001 - 11.17.66
    2 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2001 - εγκατ.

    110μ. εμπ.
    1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΚΩ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ2001 16.90 -0,6 110 ΕΜΠ

    400μ. εμπ.
    1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ ΔΔΕ ΧΙΟΥ 2000 59.79
    2 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΧΙΟΥ ΔΔΕ ΧΙΟΥ 2000 1.02.12
    3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001 1.02.16

    2000μ. στ.
    1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΑΓΡΑΣ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 2000 6.56.39
    2 ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΧΙΟΥ ΔΔΕ ΧΙΟΥ 1999 7.58.21

    Μήκος
    1 ΚΑΡΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2001 6.62 /-0,7
    2 ΚΑΡΑΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΓΕΛ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001 5.74 /-0,9

    Τριπλούν
    -

    Ύψος
    1 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1999 - 1.95

    Επικοντώ
    1 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2001 - 3.60
    2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΕ.Λ. ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2001 X

    Σφαίρα
    1 ΧΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2000 13.10

    Δίσκος
    -

    Σφύρα
    -

    Ακόντιο
    1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001 51.14

    ΚΟΡΙΤΣΙΑ

    100μ. (+0,4)
    1 ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ ΔΔΕ ΧΙΟΥ 2000 - 12.94
    2 ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 4ο ΓΕ.Λ. ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ 2000 - 13.27
    3 ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2001 - 13.49
    4 ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2001 - 13.71

    200μ. (-0,3)
    1 ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2001 - 29.15
    2 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΤΑ 2ο ΕΠΑΛ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 1999 - 26.86

    400μ.
    1 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Λ.Τ. ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1999 59.69
    2 ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ 1ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2001 1.00.54

    800μ.
    1 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΓΕΛ ΚΩ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2001 2.22.95
    2 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2000 2.31.13
    3 ΡΟΥΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 2ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2001 2.37.32

    1500μ.
    1 ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 2001 4.54.13
    2 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ1999 5.04.69

    3000μ.
    1 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ2000 11.14.49
    2 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ. ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ1999 11.21.08

    100μ. εμπ. (-1,1)
    1 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΓΕ.Λ. ΙΑΛΥΣΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ2000 15.51
    2 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΕΠΑ.Λ. ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ2000 16.17
    3 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΛ ΡΑΛΛΕΙΟΥ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001 16.69
    χ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2000 εγκατ.

    400μ. εμπ.
    1 ΣΕΛΟΥΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 2001 1.07.49
    2 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΛ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1999 1.07.62

    2000μ. στ.
    1 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΡΑΛΛΕΙΟΥ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001 8.10.75
    2 ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 1ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ ΔΔΕ ΧΙΟΥ 1999 8.24.87
    3 ΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 2001 8.27.60

    Μήκος
    1 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 4ο ΓΕΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1999 5.70 /1,6

    Τριπλούν
    1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2000 11.32 /0,0
    2 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΛ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2000 11.04 /0,2
    3 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΓΕΡΥΦΑΛΛΙΑ 3ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2000 11.04 /-1,0
    4 ΚΟΛΙΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ 2001 9.63 /-0,7

    Ύψος
    1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2000 1.58
    2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2000 1.52

    Επικοντώ
    1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΕΥΑ ΓΕΛ ΡΑΛΛΕΙΟΥ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001 3.00

    Σφαίρα
    1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕ.Λ. ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ2000 15.66
    2 ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 2000 12.60
    3 ΒΕΡΒΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 1999 11.42
    4 ΜΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001 10.08

    Δίσκος
    1 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2001 39.00

    Σφύρα
    1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ ΕΚΠ. ΠΥΘΑΓΟΡΑ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ2001 50.40

    Ακόντιο
    1 ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 2000 42.87
    2 ΜΠΑΡΑΚΗ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 2001 42.25
    3 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΕ.Λ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ2000 37.79
    4 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕ.Λ. ΡΟΔΟΥ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ2001 36.50
    5 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΛ ΜΗΛΟΥ ΔΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2001 36.22
    6 ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΔΔΕ ΛΕΣΒΟΥ 2001 31.38
    7 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 7ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ 2000 31.35
    8 ΛΕΜΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ 1ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ ΔΔΕ ΧΙΟΥ 2000 31.28
    9 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 3ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ ΔΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2001 23.10
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 07-04-17 στις 09:27
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  4. #4
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.786
    Blog Entries
    5

    3ος όμιλος (Πάτρα)

    ΑΓΟΡΙΑ

    100μ.
    ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1999 - 11,37
    ΡΗΓΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 4 ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ ΑΧΑΪΑΣ 2001 - 11,42
    ΜΑΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 ΓΕΛ ΑΧΑΪΑΣ 2001 - 11,58
    ΝΙΦΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & Λ.Τ. ΡΙΟΛΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 2000 - 11,64
    ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2000 - 11,66
    ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΡΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 2000 - 11,83
    ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2001 - 11,84
    ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2000 -11,86
    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2001 - 11,93
    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙ. ΛΥΚΕΙΟ ΑΕΙ ΑΧΑΪΑΣ 2000 - 11,94
    ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ 2001 - 11,95
    ΤΣΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΠΥΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1999 - 12,12
    ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2000 - 12,14
    ΚΑΜΒΥΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1999 - 12,32
    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2001 - 12,66

    200μ.
    ΜΠΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡ.ΛΥΚΕΙΟ ΑΕΙ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 23,11
    ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 23,69
    ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΛ ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 1999 - 23,77
    ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΓΕΛ ΑΧΑΪΑΣ 2000 - 23,84
    ΝΤΟΜΠΡΕΑΝΟΥ ΠΑΟΥΛ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ 2ο ΓΕΛ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2001 - 23,90
    ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 24,04
    ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΑΛ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1999 - 24,64
    ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2000 - 24,73
    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2001 - 24,84
    ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2001 - 24,94
    ΦΕΡΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2001 - 25,24
    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 26,00

    400μ.
    ΒΙΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 7ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 2000 - 53,74

    800μ.
    ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 1999 - 2,02,00
    ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2001 - 2,07,11
    ΜΑΝΑΪ ΜΥΡΤΕΖΑΝ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2000 - 2,08,69

    1500μ.
    ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 4,05,16
    ΑΫΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1999 - 4,05,74
    ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΓΕΛ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 4,09,01
    ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1999 - 4,10,28
    ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1999 - 4,11,56

    3000μ.
    ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 2 ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 9,39,38
    ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2 ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 9,48,91
    ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΝΕΜΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2001 - 10,20,91
    ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΛ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2001 - 10,25,01
    ΛΑΤΟΧΑ ΠΣΕΜΙΣΛΑΒ ΕΠΑΛ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2000 - 11,58,42

    110μ. εμπ.
    ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΛ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2000 - 15,39
    ΠΡΕΣΕΚΑΝ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΛ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2000 - 15,65
    ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2000 - 16,96
    ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1 ΓΕΛ ΑΧΑΪΑΣ 2001 - dnf

    400μ. εμπ.
    ΜΕΤΑ ΤΖΙΜΙ ΕΠΑΛ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2000 - 57,04
    ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1999 - 57,14
    ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΛ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 2000 - dnf

    2000μ. στ.
    ΜΠΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2000 6,21,44
    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ 2000 6,34,04
    ΜΠΕΓΙΑΪ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ 2001 7,13,41

    Μήκος
    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 2000 - 7,06 /+0,2
    ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΛ ΣΚΑΛΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2001 - 6,76 /+0,2
    ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΓΕΛ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 6,40 /+0,1
    ΔΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 2000 - 5,70
    ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 2000 - dnf

    Τριπλούν
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ 2001 - 13,31 /+0,1
    ΛΥΡΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2000 - 13,17 /+0,2
    ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2001 - 11,57

    Ύψος
    ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 1999 - 2,13

    Επικοντώ
    -

    Σφαίρα
    ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2001 - 14,79
    ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1999 - 14,27
    ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ 2000 - 13,31

    Δίσκος
    ΚΑΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2000 42,34
    ΜΑΤΟΥΚΑ ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2001 43,35

    Σφύρα
    ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ 2ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1999 - 60,14

    Ακόντιο
    ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2001 - 56,00
    ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΛ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ 1999 - 54,08
    ΣΒΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2000 - 53,45
    ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1999 - 53,20
    ΛΙΜΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ 2001 - 53,13
    ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2001 - 44,92

    ΚΟΡΙΤΣΙΑ

    100μ.
    ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 10ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1999 - 12,53
    ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ 2000 - 12,73
    ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2001 - 12,89
    ΛΟΝΤΟ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2001 - 12,99
    ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2001 - 13,20

    200μ.
    ΠΡΕΝΤΙ ΖΩΗ ΕΠΑΛ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ 2000 - 27,46

    400μ.
    ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 2000 - 63,11
    ΝΤΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-Μ. 1ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2001 - 63,64
    ΡΑΠΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 10ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 2000 - 65,01
    ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΕΛ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ 2001 - 67,01

    800μ.
    -

    1500μ.
    ΜΠΕΚΑ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2001 - 5,43,84
    ΧΥΣΗ ΝΤΡΙΤΑ 1ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2000 - 6,52,19
    ΚΥΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2000 - 7,03,54

    3000μ.
    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΛ ΝΕΜΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2001 - 12,45,42
    ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΕΛ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2001 - 12,38,57
    ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΪΑΣ 2000 - 11,53,64

    100μ. εμπ.
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2001 - 16,75
    ΜΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2000 - dnf

    400μ. εμπ.
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 2000 - 65,74

    2000μ. στ.
    ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2 ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 2000 - 7,55,14

    Μήκος
    ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 2001 - 5,37 /+0,2
    ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 7ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 2001 - 5,33 /+0,1
    ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΟΛΓΑ 5ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2001 - 5,00
    ΦΟΥΡΛΙΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1999 - 4,75

    Τριπλούν
    ΡΟΥΣΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 4ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2000 - 11,11 /+0,3
    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ 4ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ 2001 - 10,11

    Ύψος
    ΚΡΟΥΣΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 2001 - 1,58
    ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 1999 - 1,52

    Επικοντώ
    ΨΥΧΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2001 - 2,80

    Σφαίρα
    ΒΑΝ ΝΤΕ ΣΑΝΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2000 - 15,45
    ΚΑΡΑΦΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 2001 - 10,64

    Δίσκος
    ΛΥΡΙΩΤΑΚΗ ΕΡΑΤΩ ΓΕΛ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1999 - 37,94

    Σφύρα
    ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ ΕΠΑΛ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2001 44,00
    ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΠΑΛ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1999 43,66
    ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 2001 31,64

    Ακόντιο
    ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ 1ο ΓΕΛ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2001 - 47,02
    ΤΑΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ 1999 - 41,13
    ΜΑΚΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΛ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ 2001 - 35,57
    ΚΑΚΑΒΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΛ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ 2000 - 35,22
    ΜΠΑΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΛ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ 2001 - 33,97
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 07-04-17 στις 09:06
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  5. #5
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.786
    Blog Entries
    5

    4ος όμιλος (Άργος Ορεστικό)

    Αποτελέσματα: https://plinetkast.sch.gr/dide/

    Νικητές:

    100μ.
    ΦΟΛΙΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 5ο ΓΕ.Λ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1999 - 11'70
    ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ 5ο ΓΕ.Λ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000 - 12''92
    200μ.
    ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕ.Λ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1999 - 22''46
    ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2ο ΓΕ.Λ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2000 - 26''97
    400μ.
    ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1999 - 51''09
    ΜΑΝΤΕΛΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΕ.Λ. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000 - 1'01''32

    800μ.
    ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001 - 1'59''63
    ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2ο ΓΕ.Λ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2001 - 2'28''48
    1500μ.
    ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2000 - 4'16''15
    ΣΙΟΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 8ο ΓΕ.Λ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1999 - 5'44''78
    3000μ.
    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 8ο ΓΕ.Λ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1999 - 9'08''90
    χ

    110/100μ.εμπ.
    ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2000 - 15''07
    ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2ο ΓΕ.Λ.*ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2000 - 16''34
    400μ.εμπ.
    ΔΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΕ.Λ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1999 - 57''03
    ΠΑΝΤΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2001 - 1'07''16
    Στηπλ
    ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2000 - 7'00''20
    χ

    Μήκος
    ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3ο ΓΕ.Λ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000 - 6,47 /-0,0
    ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1ο ΓΕ.Λ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2001 - 5,68μ./-0,5
    Τριπλούν
    ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1999 - 13,40μ./-0,0
    ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 2ο ΓΕ.Λ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2000 - 11,21μ./+1,0
    Ύψος
    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2000 - 1,83μ.
    ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΕ.Λ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2001 - 1,78μ.
    Επικοντώ
    ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΕ.Λ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2001 - 4,50μ.
    ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ 8ο ΓΕ.Λ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000 - 3,40μ.

    Σφαίρα
    ΒΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1999 - 15,68μ.
    ΦΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕ.Λ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2000 - 13,28μ.
    Δίσκος
    ΔΕΛΗΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΓΕ.Λ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2000 - 30,55μ.
    χ
    Σφύρα
    ΣΑΝΑΪΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2000 - 54,65μ.
    ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3ο ΓΕ.Λ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2001 - 60,76μ.
    Ακόντιο
    ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1999 - 66,96μ.
    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕ.Λ. ΣΕΡΒΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 2000 - 38,75μ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 05-04-17 στις 12:10
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  6. #6
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.786
    Blog Entries
    5

    5ος όμιλος (Σέρρες)

    ΑΓΟΡΙΑ

    100μ
    ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΠΕΥΚΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 11,33
    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 - 11,64
    ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 - 11,67
    ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 11,81
    ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 - 11,83
    ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΛ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 - 11,84
    ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 11,84
    ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 1ο ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 11,93
    ΧΟΦΦΑΣ ΧΑΛΕΝΤ 3ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε ΞΑΝΘΗΣ 2000 - 11,97
    ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 12,03
    ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΕΠΑΛ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 1999 - 12,07
    ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 12,15
    ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 - 12,23
    ΜΠΟΥΪΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑ.Λ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2001 - 12,36
    ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 12,37
    ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2001 - 12,55
    ΝΑΝΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 - 12,69
    ΚΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2001 - 12,70

    200μ.
    ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 1999 - 22,80
    ΤΣΑΝΑΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 23,09
    ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2000 - 23,39
    ΜΠΙΡΙΤΖΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ο ΕΠΑΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 23,66
    ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 23,95
    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 - 24,10
    ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 24,13
    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 31ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 24,14
    ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 24,25
    ΠΟΠΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 - 24,50
    ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 24,69
    ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 25,02
    ΧΑΡΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 25,32
    ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΧΕΡΣΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 - 25,86
    ΜΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 - 27,32

    400μ.
    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 48,44
    ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 52,56
    ΤΟΥΡΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 53,10
    ΑΘΑΝΑΣΛΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΜΙΚΡΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 53,27
    ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 - 53,29
    ΚΕΝΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠΑΛ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 1999 - 57,24

    800μ.
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 1.59.91
    ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΑ.Λ. ΛΑΓΚΑΔΑ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 2.01.08
    ΓΙΑΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 - 2.10.55

    1500μ.
    ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 4.21.13
    ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΛΑΓΚΑΔΑ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 4.27.61
    ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΕΥΑΓΓ. 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 - 4.52.37

    3000μ.
    ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 10.18.53
    ΑΧΠΑΠΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 10.18.89
    ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛ.-ΓΕΩΡΓ. 1ο ΓΕ.Λ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 10.20.79

    110μ. εμπ.
    ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 1999 - 14'' 44
    ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ Γ/ΣΙΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΕ Λ.Τ. Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 1999 - 15'' 04
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 15'' 10
    ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 15'' 42
    ΣΟΛΕΪΜΕΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 15'' 59
    ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2001 - 16'' 12
    ΠΑΝΤΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 - 16'' 49
    ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 17'' 00
    ΤΣΙΑΚΑΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 18'' 26

    400μ. εμπ.
    ΚΟΥΒΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 59.28
    ΓΚΟΥΡΟΥΡΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 1999 - 59. 65
    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 1.00,98
    ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 - 1.07,83
    ΤΣΑΝΑΞΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΕ.Λ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - εγκ.

    2000μ. στ.
    ΛΙΑΤΙΦΗΣ-ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕ.Λ. ΠΑ.ΜΑΚ. Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 6.44,95
    ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 1999 - 7.00,85
    ΛΕΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΣΥΚΕΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 7.08,65
    ΒΛΑΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 7.16,91
    ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΠΕΥΚΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 7.24,91
    ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1οΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 - εγκ.

    Μήκος
    ΣΠΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 6,44 /-1,5
    ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 - 6,32 /-2,1
    ΜΠΟΥΡΓΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2000 - 6,08
    ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 5,53
    ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 - 5,42

    Τριπλούν
    ΠΑΝΕΛΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ Λ.Τ. ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2000 - 13,11 /-1,2
    ΣΙΔΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΔΙΔ/ΧΟΥ Δ.Δ.Ε ΕΒΡΟΥ 2001 - 12,86
    ΚΟΤΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 12,63

    Ύψος
    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 2,00
    ΒΑΔΙΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 1,80
    ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 1,77
    ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε ΕΒΡΟΥ 2000 - 1,77
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 1,77

    Επικοντώ
    ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΠΑ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 4,65
    ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 - 4,20
    ΡΟΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΑΞΙΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 4,00
    ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ/ΣΙΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΕ Λ.Τ. Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 1999 - 4,00
    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - ΑΚΥΡΟ

    Σφαιρα
    ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΠΑ.Λ. Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1999 - 22,00
    ΔΟΜΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΑΒΔΗΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2001 - 14,98
    ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΑΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 14,65
    ΧΟΤΖΑ ΑΛΜΠΕΡΤΟ 1o ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 14,12
    ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 12,98

    Δίσκος
    ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 - 57,40
    ΟΥΡΟΥΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 52,68
    ΚΟΝΟΝΤΖΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2001 - 44,29
    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕ.Λ. Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2000 - 42,53
    ΚΑΒΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 42,47
    ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 39,60

    Σφύρα
    ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 - 70,66
    ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 - 65,59
    ΠΡΟΒΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΕΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 1999 - 51,55
    ΜΑΛΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 - 48,60

    Ακόντιο
    ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 - 64,85
    ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΕΠΑ.Λ. Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Δ.Δ.Ε ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2000 - 58,80
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 2ο ΓΕ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 53,15
    ΒΟΥΛΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 53,12
    ΤΑΝΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 51,38
    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 1999 - 49,81
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2001 - 46,98
    ΟΥΡΟΥΤΣΙ ΓΙΟΝΙ 1οΕΠΑ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 46,58
    ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2000 - 43,02

    ΚΟΡΙΤΣΙΑ

    100μ.
    ΛΑΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 1999 - 12,33
    ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 32ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 12,77
    ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 - 12,762 ή 12,83 ?
    ΠΑΠΠΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 12,825 12,83
    ΓΙΑΝΟΥΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 - 13,12
    ΚΑΣΤΑΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 13,20
    ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2ο ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 -13,37
    ΜΠΑΡΕΤΑ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 -13,43
    ΜΑΡΚΟΥΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2001 - 13,61
    ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 13,75
    ΙΣΧΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε ΚΙΛΚΙΣ 2001 - 14,15

    200μ.
    ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 27,29
    ΜΗΤΣΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 - 27,52
    ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Δ.Ε ΚΙΛΚΙΣ 2001 - 28,42
    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ-ΣΑΡΙΒΑΣΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 28,69
    ΠΕΡΣΙΑΝΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 29,24
    ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΙΔ.ΕΚΠ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 30,67

    400μ.
    ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 1999 - 60,76
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε ΠΕΛΛΑΣ 2001 - 61,12
    ΜΕΡΕΣΕΝΤΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 - 61,47
    ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 62,02
    ΜΑΚΑΡΤΣΙΑΝ ΛΕΝΑ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 64,43
    ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε ΠΕΛΛΑΣ 1999 - 65,46

    800μ.
    ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 3ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 1999 - 2.16,70
    ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 - 2.18,24
    ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 2.22,84
    ΣΟΤΙΡ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 2.25,01
    ΨΑΡΡΑ ΑΝΝΑ 20ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 2.31:42
    ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΑΛΚΗΣΤΗ ΓΕ.Λ.ΛΑΓΚΑΔΑ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 2.38,78
    ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ ΕΠΑ.Λ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2000 - 2.42,84

    1500μ.
    ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΙΔ.ΕΚΠ/ΡΙΟ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 5.05:40
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 - 5.35:40

    3000μ.
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΓΕΛ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 1999 - 11.02:22
    ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 11.07:79
    ΓΚΡΟΥΝΟΒΑ ΝΤΕΝΙΤΣΑ 2ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 2000 - 11.26:50

    100μ. εμπ.
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΓΕ.Λ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 14'' 68
    ΓΙΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΛ.Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 16'' 29
    ΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 17'' 10

    400μ. εμπ.
    ΚΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕ.Λ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 68,16
    ΜΠΑΛΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1ο ΓΕ.Λ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 68,66
    ΚΕΧΑΊΔΟΥ ΟΛΓΑ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 69,44
    ΠΑΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 3ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2000 - 71,31
    ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 71,96

    2000μ. στ.
    ΜΟΥΡΟΥΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 7.27,69
    ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 7.32,35
    ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 7.58,27
    ΚΑΜΤΣΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 2001 - εγκ.

    Μήκος
    ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 1999 - 5,22 /-2,1
    ΣΙΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 5,06 /-1,5
    ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 4,93
    ΚΑΠΗΣΙΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 4,89
    ΙΑΤΡΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 4,74

    Τριπλούν
    ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε ΕΒΡΟΥ 2000 - 11,02 /-1,1
    ΧΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ Δ.Δ.Ε. ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 10,61
    ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΓΕΛ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Δ.Δ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ 1999 - 10,45
    ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 10,24

    Ύψος
    ΚΑΜΗΛΑΛΗ ΘΩΜΑΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 1,58
    ΦΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Δ.Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 2001 - 1,52
    ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 1,46

    Επικοντώ
    ΧΑΡΙΣΤΟΥ- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 3,30
    ΤΖΕΜΑΛΑΪ ΑΝΝΑ 17ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 3,10
    ΜΑΝΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 2,90

    Σφαίρα
    ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 1ο ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 14,57
    ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΜΑΡ ΕΣΠ.ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε ΕΒΡΟΥ 1999 - 12,02
    ΦΛΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΒΑΛΑΣ Δ.Δ.Ε ΚΑΒΑΛΑΣ 2001 - 11,28
    ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 18ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 11,22
    ΠΑΠΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2ο ΕΠΑ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 - 10,68
    ΚΟΤΣΑΝΠΑΠΑ ΜΕΡΩΠΗ ΓΕΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ Δ.Δ.Ε ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 10,15
    ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Δ.Ε ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000 - 9,83
    ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΛ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 1999 - 9,58

    Δίσκος
    ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 3ο ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΥΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1999 - 35,86
    ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2000 - 33,44
    ΖΟΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2000 - 33,38
    ΚΑΝΔΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε ΠΕΛΛΑΣ 2001 - 31,60

    Σφύρα
    ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2001 - 54,31
    ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΚAMΠANH Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 - 52,68
    ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΒΕΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ Δ.Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ 2000 - 47,55
    ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2000 - 43,60

    Ακόντιο
    ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ Δ.Δ.Ε. ΔΡΑΜΑΣ 2000 - 53,38
    ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 43,45
    ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΛΛΑΣ 1999 - 36,87
    ΑΜΠΡΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Δ.Ε. ΕΒΡΟΥ 2001 - 36,86
    ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΓΕΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ Δ.Δ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ 2001 - 31,70
    ΚΑΡΑΪ ΓΕΝΤΙΑΝΑ ΓΕΛ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Δ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2001 - 30,05
    ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ Δ.Δ.Ε ΔΡΑΜΑΣ 2001 - 28,50
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 06-04-17 στις 08:41
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  7. #7
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.786
    Blog Entries
    5

    6ος όμιλος (Λάρισα)

    ΑΓΟΡΙΑ

    100μ.
    1 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΛΑΡΙΣΑΣ 11''.23 Ορ.Προκ.
    2 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΠΙΕΡΙΑΣ 11''.45 Ορ.Προκ.
    3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΛΑΡΙΣΑΣ 11''.64
    4 ΑΔΑΜ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1999 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11''.70
    5 ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ 2001 ΛΑΡΙΣΑΣ 11''.86
    6 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 11''.91
    7 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 11''.95
    8 ΛΑΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12''.18
    9 ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 12''.21
    10 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ 12''.43

    200μ.
    1 ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1999 ΛΑΡΙΣΑΣ 23''.16 Ορ.Προκ.
    2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2425 ΛΑΡΙΣΑΣ 23''.80 Ορ.Προκ.
    3 ΧΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ 23''.92 Ορ.Προκ.
    4 ΚΑΡΑΦΕΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΛΑΡΙΣΑΣ 23''.96 Ορ.Προκ.
    5 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24''.03
    6 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΙΕΡΙΑΣ 24''.58
    7 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24''.66
    8 ΜΠΟΥΦΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΠΙΕΡΙΑΣ εγκατ

    400μ.
    1 ΚΑΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50''.69 Ορ.Προκ.
    2 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 51''.22 Ορ.Προκ.
    3 ΣΠΑΝΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1999 ΛΑΡΙΣΑΣ 53''.61
    4 ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 53''.87
    5 ΧΟΤΖΑ ΜΠΕΣΑΡΤ 2000 ΠΙΕΡΙΑΣ 54''.29
    6 ΚΑΛΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 57''.84

    800μ.
    1 ΟΔΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2':05''.53
    2 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΠΙΕΡΙΑΣ 2':06''.36

    1500μ.
    1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 4':11''.32 Ορ.Προκ.
    2 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4':13''.03 Ορ.Προκ.
    3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2001 ΦΩΚΙΔΟΣ 4':24''.61
    4 ΧΑΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 4':52''.76
    5 ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5':04''.68

    3000μ.
    1 ΡΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9':29''.03 Ορ.Προκ.
    2 ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9':31''.00 Ορ.Προκ.
    3 ΠΑΝΟΥΡΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2000 ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 10':54''.12

    110μ. εμπ.
    1 ΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15''.82 Ορ.Προκ.
    2 ΤΣΑΓΓΑΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 15''.86 Ορ.Προκ.
    3 ΡΕΒΕΛΙ ΡΑΠΟ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 16''.99

    400μ. εμπ.
    1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 56''.47 Ορ.Προκ.
    2 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 61''.60
    3 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2000 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 64''.29

    2000μ. στ.
    1 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΛΑΡΙΣΑΣ 6':28''.10 Ορ.Προκ

    Μήκος
    1 ΤΖΙΒΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6.49 Ορ.Προκ.
    2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΠΙΕΡΙΑΣ 5.94
    3 ΝΑΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5.94
    4 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 5.89
    5 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΛΑΡΙΣΑΣ 5.80
    6 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5.31

    Τριπλούν
    1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 13.18 Ορ.Προκ.
    2 ΝΟΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΛΑΡΙΣΑΣ 12.95
    3 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12.72
    4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2000 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12.14

    Ύψος
    1 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.67

    Επικοντώ
    -

    Σφαίρα
    -

    Δίσκος
    1 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΛΑΡΙΣΑΣ 47.01 Ορ.Προκ.
    2 ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999 ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 42.43 Ορ.Προκ.
    3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΛΑΡΙΣΑΣ 39.14
    4 ΜΠΕΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 38.37
    5 ΜΠΕΚΕ ΚΡΙΣΤΙ 2000 ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ 36.31

    Σφύρα
    -

    Ακόντιο
    1 ΝΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48.32

    ΚΟΡΙΤΣΙΑ

    100μ.
    1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 12''.49 Ορ.Προκ.
    2 ΧΑΛΕΠΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2000 ΠΙΕΡΙΑΣ 13''.07
    3 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ 2001 ΠΙΕΡΙΑΣ 13''.11
    4 ΤΖΩΡΤΖΗΝΤΕΠΑΘ ΙΣΑΒΕΛΑ 2001 ΛΑΡΙΣΑΣ 13''.31
    5 ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 14''.11
    6 ΚΙΡΜΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1999 ΠΙΕΡΙΑΣ άκυρη

    200μ.
    1 ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ 2000 ΠΙΕΡΙΑΣ 25''.52 Ορ.Προκ.
    2 ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΛΑΡΙΣΑΣ 26''.61 Ορ.Προκ.
    3 ΜΠΙΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 26''.91
    4 ΣΙΔΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΠΙΕΡΙΑΣ 27''.20

    400μ.
    1 ΣΤΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΠΙΕΡΙΑΣ 59''.98 Ορ.Προκ.
    2 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 60''.28 Ορ.Προκ.
    3 ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 61''.99 Ορ.Προκ.
    4 ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ 1999 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 68''.36

    800μ.
    1 ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 ΠΙΕΡΙΑΣ 2':32''.03
    2 ΖΙΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ 2001 ΛΑΡΙΣΑΣ 2':33''.25

    1500μ.
    1 ΓΚΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5':41''.74

    3000μ.
    1 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11':25''.54 Ορ.Προκ.
    2 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2001 ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 11':32''.04 Ορ.Προκ.
    3 ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11':36''.95 Ορ.Προκ.
    4 ΜΑΓΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 13':21''.29

    100μ. εμπ.
    1 ΡΕΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΠΙΕΡΙΑΣ 14''.36 Ορ.Προκ.

    400μ. εμπ.
    1 ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ 1':17''.67

    2000μ. στ.
    1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΠΙΕΡΙΑΣ 8':19''.41 Ορ.Προκ.

    Μήκος
    1 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2001 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.20 Ορ.Προκ.
    2 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2000 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5.18
    3 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΠΙΕΡΙΑΣ 4.57
    4 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.47

    Τριπλούν
    1 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11.32 Ορ.Προκ.
    2 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11.28 Ορ.Προκ.
    3 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΛΑΡΙΣΑΣ 11.13 Ορ.Προκ.
    4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2001 ΠΙΕΡΙΑΣ 10.42
    5 ΣΑΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.26

    Ύψος
    -

    Επικοντώ
    -

    Σφαίρα
    1 ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11.38
    2 ΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΛΑΡΙΣΑΣ 10.92
    3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 10.52

    Δίσκος
    1 ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2001 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 37.38 Ορ.Προκ.

    Σφύρα
    1 ΚΕΦΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2001 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48.96 Ορ.Προκ.
    2 ΖΙΟΥΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48.95 Ορ.Προκ.
    3 ΓΕΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 1999 ΛΑΡΙΣΑΣ 46.01 Ορ.Προκ.

    Ακόντιο
    1 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΟΥΛΙΑ 1999 ΛΑΡΙΣΑΣ 43.28 Ορ.Προκ.
    2 ΜΑΣΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 1999 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 41.05 Ορ.Προκ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 07-04-17 στις 09:45
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  8. #8
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.786
    Blog Entries
    5

    7ος όμιλος (Ηράκλειο)

    ΑΓΟΡΙΑ

    100μ
    ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 7ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11".65
    ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12".26
    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12".48
    ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12".70
    ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12".81

    200μ.
    ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 23".70
    ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23".80
    ΦΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ 23".90
    ΡΑΜΠΙΑ ΕΛΙΣ 1ο ΓΕ.Λ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24" .55
    ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΑΛΚ/ΣΟΥ 24".60
    ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΕ.Λ ΡΕΘΥΜΝ 24"70

    400μ
    ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛ. 52 ́ ́.39
    ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54".73
    ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 56".47

    800μ
    ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 2 ́.03".50
    ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ́.07".65

    1500μ
    ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ 11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚ 4 ́.19 ́ ́.20
    ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 4 ́.37".00

    3000μ.
    ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1ο ΓΕ.Λ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10 ́.00".80

    110μ. εμπ.
    ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ. 14 ́ ́.87

    400μ. εμπ.
    ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1 ́.03".88

    2000μ. στ.
    ΣΙΝΚΟΛΑ ΡΟΜΠΕΡΤ 1ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ 7 ́.01".54
    ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8 ́.12".67

    Μήκος
    ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 6.47

    Τριπλούν
    ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛ. 14.20

    Ύψος
    ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 1.86

    Επικοντώ
    -

    Σφαίρα
    ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΑΛ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 14.76
    ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΕΥΡΩΠ. ΠΑΙΔ. 13.95

    Δίσκος
    ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 45.23
    ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 44.20
    ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 37.48

    Σφύρα
    ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΑΛ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 71.75
    ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 59.32
    ΤΟΥΣΙΣΒΙΛΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ 1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 46.35

    Ακόντιο
    ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.44
    ΒΑΣΙΛΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.40
    ΦΕΖΓΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 49.60
    ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 49.54
    ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 48.88

    ΚΟΡΙΤΣΙΑ

    100μ.
    ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑ ΓΕΛ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 13".00
    ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 1ο ΓΕ.Λ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13".14
    ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛ. 13"25
    ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13".79
    ΕΥΘΥΜΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 13".81
    ΒΡΥΓΙΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14".17

    200μ.
    ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 26".64
    ΣΑΪΠΙ ΙΟΛΑ 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27".41
    ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 1 ́.01".49

    400μ.
    ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΕΥΑΓΓ. 1ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝ. 1 ́.02 ́ ́.08
    ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΗΡ. 1 ́.05".13

    800μ.
    -

    1500μ.
    -

    3000μ.
    -

    100μ. εμπ.
    ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 7ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 16".67

    400μ. εμπ.
    ΛΟΠΠΙΝΕ ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΗΡ. 1 ́.07".68
    ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ ΓΕΛ ΣΠΗΛΙΟΥ 1 ́.10".24
    ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1 ́.12".34

    2000μ. στ.
    ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠ. 8 ́.41"..97

    Μήκος
    -

    Τριπλούν
    ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛ. 12.10

    Ύψος
    ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ ΓΕΛ ΜΑΛΙΩΝ 1.58
    ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΛ ΜΑΛΙΩΝ 1.49

    Επικοντώ
    ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2.90

    Σφαίρα
    ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ 12.55
    ΜΙΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΑΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 11.97

    Δίσκος
    ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 38.19
    ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 31.20

    Σφύρα
    ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 50.63
    ΤΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 4ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 49.85
    ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ 41.86

    Ακόντιο
    ΑΛΙΜΑΝΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1οΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38.52
    ΔΟΡΓΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡ. 29.44
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 05-04-17 στις 11:23
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis