Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 1 από 1

Θέμα: Σχεδιασμός 2017: αθλητές, προπονητές και υπεύθυνοι

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    14.132
    Blog Entries
    5

    Σχεδιασμός 2017: αθλητές, προπονητές και υπεύθυνοι

    Α΄κατηγορία

    Κατερίνα Στεφανίδη (επί κοντώ/Κριερ) Ολυμπιακοί Αγώνες
    Παρασκευή Παπαχρήστου (τριπλούν/Πομάσκι) Παγκόσμιο κλειστού
    Κώστας Μπανιώτης (ύψος/Τσούγκος) Παγκόσμιο κλειστού
    Νικόλ Κυριακοπούλου (επί κοντώ/Καραγιάννης) Παγκόσμιο κλειστού
    Κώστας Φιλιππίδης (επί κοντώ/Κυτέας) Ολυμπιακοί Αγώνες
    Μιχάλης Αναστασάκης (σφυροβολία/Παπαδημητρίου) Ευρωπαικό Α/Γ
    Ελισάβετ Πεσιρίδου (100μ. εμπ./Σιώμου) Ευρωπαικό Α/Γ
    Ουρανία Ρεμπούλη (Μαραθώνιος/Χαραμής) Ευρωπαικό Α/Γ
    Σοφία Υφαντίδου (επταθλο/Μηνάς) Ευρωπαικό Α/Γ
    Μιλτιάδης Τεντόγλου (μήκος/?) Παγκόσμιο Ε/Ν
    Κωνσταντίνα Ρωμαίου (τριπλούν/Σκορδίλης) Παγκόσμιο Ε/Ν
    Γιάννης Κυριαζής (ακοντισμός/Κυριαζής) επίδοση World list
    Αντώνης Μάστορας (ύψος/Πομάσκι) Ευρωπ.κλ. 2η χρονιά

    Β΄κατηγορία

    Αντιγόνη Ντρισμπιώτη (βάδην/Δεληγιάννης) Ολυμπ.Αγώνες
    Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (δισκοβολία/Παναγιωτοπούλου) Ευρωπαικό Α/Γ
    Μαρία Μπελιμπασάκη (200μ./Ηλίας) Ευρωπαικό Α/Γ
    Λυκούργος Τσάκωνας (200μ./?) Ευρωπαικό Α/Γ
    Δέσποινα Μουρτά (4Χ400μ./Μπορνιβέλη) Ευρωπαικό Α/Γ
    Αννα Βασιλείου (4Χ400μ./Βισκαδουράκης) Ευρωπαικό Α/Γ
    Ειρήνη Βασιλείου (4Χ400μ./Βισκαδουράκης) Ευρωπαικό Α/Γ
    Κατερίνα Δαλάκα (4Χ400μ./Μαρκόπουλος) Ευρωπαικό Α/Γ
    Κώστας Δουβαλίδης (110μ. εμπ./Σδρόλας) Ευρωπαικό Α/Γ
    Νίκος Σκαρβέλης (σφαιροβολία/Φρέιζερ) Ευρωπαικό Α/Γ
    Αλεξία Πάππας (10.000μ./Ντομπσον) Ευρωπαικό Α/Γ
    Εμμανουήλ Καραλής (επί κοντώ/Μεγαλοοικονόμου) Παγκόσμιο Ε/Ν

    Γ΄κατηγορία

    Οδυσσέας Μουζενίδης (σφαιροβολία/Μποτσκαριώβ) Ευρωπαικό Π/Κ
    Παναγιώτης Μαντζουρογιάννης (μήκος/Σκορδίλης) Ευρωπαικό Π/Κ
    Αντώνης Μέρλος (ύψος/Δαμβουνέλης) Ευρωπαικό Π/Κ
    Δέσποινα Μαλταμπέ (ύψος/Δαμασκηνός) Ευρωπαικό Π/Κ
    Δήμητρα Γναφάκη (400μ. εμπ./Μανουσάκης) Παγκόσμιο Ε/Ν
    Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ (βαδην/Κεφαλόπουλος) επίδοση σε Ολυμπ.Αγώνες
    Ζαχαρίας Τσαμουδάκης (βάδην/Δεληγιάννης) Ευρωπ.Ε/Ν 2η χρονιά
    Παρασκευάς Μπατζάβαλης (ακοντισμός/Κυριαζής) Ευρωπ.Νέων 2η χρονιά
    Αναστασία Μαρινάκου (1.500μ./Παπαχρήστος) Ευρωπ.Ε/Ν 2η χρονιά

    Κατηγορία στήριξης

    1 Λούης Τσάτουμας (Μήκος)
    2 Μιχαήλ Μερτζανίδης (Μήκος)
    3 Χαίδω Αλεξούλη (Μήκος)
    4 Μαρία Γάτου (100 μ./ 4Χ100 μ.)
    5 Γωγώ Κοκλώνη (100 μ. /4Χ100 μ.)
    6 Ραφαέλα Σπανουδάκη (200 μ. /4Χ100 μ.)
    7 Στέλλα Λεδάκη (Επι κοντώ)
    8 Ανδρέας Δημητράκης (800 μ. /1500 μ.)
    9 Ολυμπία Πετσούδη (100 μ. εμπ.)
    10 Ευθυμία Κολοκυθά (Μήκος)
    11 Δέσποινα Ζαπουνίδου (20 χλμ βάδην)
    12 Τατιάνα Γκούσιν (Υψος)
    13 Ελένη Φιλάνδρα (800 μ.)
    14 Κωνσταντίνα Γιαννοπούλου (800 μ.)
    15 Ευαγγελία Σοφάνη (Σφαιροβολία)
    16 Χριστίνα Αλβερτσιάν (τριπλούν)
    17 Αναστασία Καρακατσάνη (5.000 μ.)
    18 Πέννυ Τσινοπούλου (20 χλμ βάδην)
    19 Ανδριάνα Φέρρα (100 μ. -200 μ.)
    20 Παναγιώτης Ανδρεάδης (100 μ./4Χ100 μ.)
    21 Παναγιώτης Τρυβιζας (100 μ. -200 μ. /4x100 μ.)
    22 Ιωάννης Νυφαντόπουλος (100μ. /4Χ100 μ.)
    23 Μιχάλης Σταματόγιαννης (Σφαιροβολία)
    24 Κωνσταντίνος Ντεντόπουλος (50χλμ. Βάδην)
    25 Χρήστος Καλλίας (5000 μ.)
    26 Μάρκος Γκούρλιας (5000 μ.)
    27 Δημήτρης Πατσουκάκης (Επί Κοντώ)
    28 Δημήτρης Τσιάμης (τριπλούν)
    29 Δημήτρης Μπαλταδούρος (Τριπλούν)
    30 Νίκος Εμπέογλου (400 μ.)
    31 Κωνσταντίνος Νάκος (400 μ. εμπόδια)
    32 Πέτρος Κυριακίδης (400 μ. /400 μ. εμπ.)
    33 Γιάννης Λογοθέτης (400 μ.)
    34 Νίκος Καψής (Μήκος)
    35 Γιώργος Τσάκωνας (Μήκος)
    36 Κωνσταντίνος Νακόπουλος (800 μ. /1.500μ)
    37 Γρηγορία Κεραμιδά (200 μ./4X100 μ.)
    38 Έφη Θεοδώρου (400 μ. εμπ.)
    39 Γιάννης Χουλάκης (ακοντισμός)
    40 Παναγιώτης Μάντης (Δέκαθλο)
    41 Χρήστος Κοτίτσας (800 μ.)
    42 Χριστόφορος Μερούσης (Μαραθώνιος)
    43 Σοφία Ρήγα (Μαραθώνιος)
    44 Παναγιωτα Βλαχάκη (Μαραθώνιος)
    45 Στέλλα Τζικανούλα (Έπταθλο)
    46 Αλεξία Κανάκη (400 μ. εμπ.)
    47 Μαρία Λιτσένη (400 μ. εμπ.)
    48 Παναγιώτης Μπουζιάνης (σφαιροβολία)
    49. Μαρία Παρδαλού (3000μ. στιπλ)

    -> Προεθνικές ομάδες

    Ομοσπονδιακοί τεχνικοί

    Γιώργος Πομάσκι (Παπαχρήστου, Αλεξούλη, Μάστορας, Τσάτουμας)
    Δημήτρης Κυτέας (Φιλιππίδης, Πατσουκάκης, Καραγιάννης, Λεδάκη, Νταμοτσίδης)
    Γιώργος Τσούγκος (Μπανιώτης)
    Μανώλης Καραγιάννης (Κυριακοπούλου, Χατζίου)
    Δημήτρης Βασιλικός (?, Μάρκου, Γκέλη, Ιατρού)
    Κυριαζής (Κυριαζής, Μπατζάβαλης, Μανιού, Χατζημιχαήλ, Μπουζιάνης)
    Αλέξανδρος Παπαδημητρίου (Αναστασάκης)
    Βασίλης Μεγαλοοικονόμου (Καραλής, Νεράτζης, Κασσωτάκη, Βαγενά)
    Κώστας Βογιατζάκης (Σπανουδάκη, Τρυβιζάς, Ανδρεάδης)
    Ιωάννα Σιώμου (Πεσιρίδου, Τσούγιας, Ράμμου)
    Παναγιώτης Ασλανίδης (Κιάφα, Ιωσηφίδου, Κωνσταντής, Καλογεράκης)
    Κώστας Κοροσίδης (Κοροσίδου)
    Νίκος Στυλιανίδης (Στυλιανίδης, Μπέσση, Καστανά)
    Παναγιώτης Τσακλής (Κολώνιας, Βουτουφιανάκης, Τσαγκαράκης)
    Θωμάς Πάντος (Κολοκυθά, Μπουγκιοσκάι)
    Παναγιώτης Χαραμής (Ρεμπούλη, Καρακατσάνη)
    Θανάσης Δεληγιάννης (Ντρισμπιώτη, Τσαμουδάκης, Θεοδωροπούλου)
    Κώστας Χήτας (Μερτζανίδης, Παππάς, Κουτσαλιάρη)
    Παύλος Σκορδίλης (Μαντζουρογιάννης, Μονόπωλης, Ρωμαίου)
    Γιώργος Μποτσκαριώβ (Λατιφλάρι, Μουζενίδης)
    Δημήτρης Δαμασκηνός (Νικολόπουλος, Ανδρικόπουλος, Μαλταμπέ)

    Επιτελικοί

    Εθνικός προπονητής: Γιάννης Κουτσιώρας
    Υπεύθυνος Ε/Ν: Χρήστος Μελέτογλου
    Υπεύθυνος Π/Κ: Αποστόλης Αποστολόπουλος
    Υπεύθυνος ΚΥΑΘ: Δημήτρης Μιχελαράκης
    Υπεύθυνος ΟΑΚΑ: Σπύρος Βασδέκης
    Συντονιστής Ομοσπονδιακός: Γιώργος Πομάσκι

    Τεχνικός Διευθυντής Αγώνων: Ανδρέας Γκόγκας
    Σύμβουλος Επιτροπής Αθλητικού σχεδιασμού: Δημήτρης Ευαγγελόπουλος
    Τεχνικός Σύμβουλος Διοίκησης: Γιάννης Κουτσογιαννόπουλος

    Επιτροπή Ανάπτυξης:
    Μάρκος Καλούδης (Κρήτη, Δωδεκάνησα, Κυκλάδες, Λέσβος, Χίος & Σάμος)
    Χρήστος Χρυσοστομίδης (Θεσσαλονίκη, κεντρ. & Ανατ.Μακεδονία, Θράκη)
    Στέφανος Ματάκης (Αθήνα, Πειραιάς & ΝΔ Αττική, περιφ. & Βορ.Πελοπόννησος, Ανατ.Στερεά & Εύβοια)
    Δημήτρης Χαλβατζάρας (Θεσσαλια, Δυτ.Μακεδονία, Ήπειρος, Κέρκυρα)

    Kids Athletics:
    Δημήτρης Ορφανόπουλος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 13-10-16 στις 13:18
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis