Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Πεκίνο, 22-30/8/2015)

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.586
    Blog Entries
    5

    Thumbs up Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Πεκίνο, 22-30/8/2015)

    Ελληνικές - Κυπριακές παρουσίες

    Τελικοί

    3. Κυριακοπούλου Νικόλ, Επικοντώ: 4,80μ. , προκρ. #1 q - 4,55μ.
    14. Μπανιώτης Κώστας: Ύψος: 2,20μ. , προκρ. #8 Q - 2,31μ.

    6. Παρέλλης Απόστολος, Δισκοβολία: 64,55μ. , προκρ. #4 q - 64,41μ.
    11. Χονδροκούκης Δημήτρης, Ύψος: 2,25μ. , προκρ. #7 Q - 2,31μ.

    Απευθείας τελικοί

    19. Υφαντίδου Σοφία, Έπταθλο - 5951β.
    (13.77/-0,5 - 1,68μ. - 12,94μ. - 25.93/+0,4 - 5,75μ./+0,3 - 56,19μ. - 2.19.55)

    26. Παπαμιχαήλ Αλέξανδρος, 20χλμ βάδην - 1:24.11 [ 50χλμ βάδην - DNF ]

    Ημιτελικοί

    11. Τσάκωνας Λυκούργος, 200μ. - 20.22 /+0,4 , προκρ. #4 Q - 20.14 /-0,1
    23. Μπελιμπασάκη Μαρία, 200μ. - 23.28 /-0,1 , προκρ. #24 q 23.15 /0,0
    24. Δουβαλίδης Κώστας, 110μ. εμπ. - 13.79 /-0,2 , προκρ. #23 q - 13.58 /-1,0

    24. Παπαιωάννου Ραμόνα, 100μ. - 11.37 /+0,9 , προκρ.#24 q - 11.29 /+2,3

    Προκριματικοί

    15. Στεφανίδη Κατερίνα, Επικοντώ - 4,45μ.
    23. Αναγνωστοπούλου Χρυσούλα, Δισκοβολία - 58,20μ.
    25. Φιλιππίδης Κώστας, Επικοντώ - 5,55μ.

    34. Παπαιωάννου Ραμονα, 200μ. - 23.30 /-0,9
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 30-08-15 στις 20:05
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  2. #2
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.586
    Blog Entries
    5

    ΤΕΛΙΚΟΙ

    Οι 8αδες των τελικών:

    M

    *100m (-0,5)
    1 Usain Bolt JAM 9.79 0.159
    2 Justin Gatlin USA 9.80 0.165
    3 Trayvon Bromell USA 9.92 0.135
    3 Andre De Grasse CAN 9.92 0.136 PB
    5 Mike Rodgers USA 9.94 0.139
    6 Tyson Gay USA 10.00 0.128
    7 Asafa Powell JAM 10.00 0.144
    8 Jimmy Vicaut FRA 10.00 0.170
    9 Bingtian Su CHN 10.06 0.175

    *200m (-0,1)
    1 Usain Bolt JAM 19.55 0.147 WL
    2 Justin Gatlin USA 19.74 0.161
    3 Anaso Jobodwana RSA 19.87 0.154 NR
    4 Alonso Edward PAN 19.87 0.170 SB
    5 Zharnel Hughes GBR 20.02 0.119 PB
    6 Ramil Guliyev TUR 20.11 0.180
    7 Femi Ogunode QAT 20.27 0.198
    8 Nickel Ashmeade JAM 20.33 0.132

    *400m
    1 Wayde van Niekerk RSA 43.48 WL
    2 LaShawn Merritt USA 43.65 PB
    3 Kirani James GRN 43.78
    4 Luguelin Santos DOM 44.11 NR
    5 Isaac Makwala BOT 44.63
    6 Rabah Yousif GBR 44.68
    7 Machel Cedenio TTO 45.06
    8 Yousef Ahmed Masrahi KSA 45.15

    *800m
    1 David Lekuta Rudisha KEN 1:45.84
    2 Adam Kszczot POL 1:46.08
    3 Amel Tuka BIH 1:46.30
    4 Ferguson Cheruiyot Rotich KEN 1:46.35
    5 Pierre-Ambroise Bosse FRA 1:46.63
    6 Musaeb Abdulrahman Balla QAT 1:47.01
    7 Nader Belhanbel MAR 1:47.09
    8 Alfred Kipketer KEN 1:47.66

    *1500m
    1 Asbel Kiprop KEN 3:34.40
    2 Elijah Motonei Manangoi KEN 3:34.63
    3 Abdalaati Iguider MAR 3:34.67
    4 Taoufik Makhloufi ALG 3:34.76
    5 Silas Kiplagat KEN 3:34.81
    6 Nicholas Willis NZL 3:35.46
    7 Timothy Cheruiyot KEN 3:36.05
    8 Matthew Centrowitz USA 3:36.13

    *5000m
    1 Mohamed Farah GBR 13:50.38
    2 Caleb Mwangangi Ndiku KEN 13:51.75
    3 Hagos Gebrhiwet ETH 13:51.86
    4 Yomif Kejelcha ETH 13:52.43
    5 Galen Rupp USA 13:53.90
    6 Ben True USA 13:54.07
    7 Ryan Hill USA 13:55.10
    8 Isiah Kiplangat Koech KEN 13:55.98

    *10000m
    1 Mohamed Farah GBR 27:01.13
    2 Geoffrey Kipsang Kamworor KEN 27:01.76
    3 Paul Kipngetich Tanui KEN 27:02.83
    4 Bedan Karoki Muchiri KEN 27:04.77
    5 Galen Rupp USA 27:08.91
    6 Abrar Osman ERI 27:43.21
    7 Ali Kaya TUR 27:43.69
    8 Timothy Toroitich UGA 27:44.90

    *Marathon
    1 Ghirmay Ghebreslassie ERI 2:12:28
    2 Yemane Tsegay ETH 2:13:08
    3 Munyo Solomon Mutai UGA 2:13:30
    4 Ruggero Pertile ITA 2:14:23
    5 Shumi Dechasa BRN 2:14:36
    6 Stephen Kiprotich UGA 2:14:43
    7 Lelisa Desisa ETH 2:14:54
    8 Daniele Meucci ITA 2:14:54

    *20km W
    1 Miguel Angel Lopez ESP 1:19:14 PB
    2 Zhen Wang CHN 1:19:29
    3 Benjamin Thorne CAN 1:19:57 NR
    4 Igor Glavan UKR 1:20:29
    5 Zelin Cai CHN 1:20:42
    6 Caio Bonfim BRA 1:20:44
    7 Eider Arevalo COL 1:21:13
    8 Dane Bird-Smith AUS 1:21:37

    *50km W
    1 Matej Toth SVK 3:40:32
    2 Jared Tallent AUS 3:42:17
    3 Takayuki Tanii JPN 3:42:55
    4 Hirooki Arai JPN 3:43:44
    5 Robert Heffernan IRL 3:44:17
    6 Lin Zhang CHN 3:44:39 PB
    7 Wei Yu CHN 3:45:21 PB
    8 Andres Chocho ECU 3:46:00 AR

    *110m H. (+0,1)
    1 Sergey Shubenkov RUS 12.98 0.139 NR
    2 Hansle Parchment JAM 13.03 0.143
    3 Aries Merritt USA 13.04 0.141
    4 Pascal Martinot-Lagarde FRA 13.17 0.150
    5 Dimitri Bascou FRA 13.17 0.137
    6 Omar McLeod JAM 13.18 0.135
    7 David Oliver USA 13.33 0.157
    8 Garfield Darien FRA 13.34 0.178

    *400m h.
    1 Nicholas Bett KEN 47.79 WL
    2 Denis Kudryavtsev RUS 48.05 NR
    3 Jeffery Gibson BAH 48.17 NR
    4 Kerron Clement USA 48.18
    5 Boniface Mucheru Tumuti KEN 48.33
    6 Yasmani Copello TUR 48.96
    7 Patryk Dobek POL 49.14
    8 Michael Tinsley USA 50.02

    *3000m steeple
    1 Ezekiel Kemboi KEN 8:11.28
    2 Conseslus Kipruto KEN 8:12.38
    3 Brimin Kiprop Kipruto KEN 8:12.54
    4 Jairus Kipchoge Birech KEN 8:12.62
    5 Daniel Huling USA 8:14.39
    6 Evan Jager USA 8:15.47
    7 Brahim Taleb MAR 8:17.73
    8 Matthew Hughes CAN 8:18.63

    *HJ
    1 Derek Drouin CAN 2.33 / 2.34
    2 Guowei Zhang CHN 2.33
    2 Bohdan Bondarenko UKR 2.33
    4 Mutaz Essa Barshim QAT 2.33
    5 Daniil Tsyplakov RUS 2.29
    6 Donald Thomas BAH 2.29
    7 Jaroslav Baba CZE 2.29
    8 Erik Kynard USA 2.25
    8 Gianmarco Tamberi ITA 2.25

    *PV
    1 Shawnacy Barber CAN 5.90
    2 Raphael Marcel Holzdeppe GER 5.90
    3 Pawel Wojciechowski POL 5.80
    3 Renaud Lavillenie FRA 5.80
    3 Piotr Lisek POL 5.80
    6 Kevin Menaldo FRA 5.80
    7 Tobias Scherbarth GER 5.65
    7 Michal Balner CZE 5.65

    *LJ
    1 Greg Rutherford GBR 8.41 +0.3
    2 Fabrice Lapierre AUS 8.24 +0.7
    3 Jianan Wang CHN 8.18 0.0
    4 Xinglong Gao CHN 8.14 +1.2
    5 Jinzhe Li CHN 8.10 +0.2
    6 Aleksandr Menkov RUS 8.02 -0.5
    7 Kafetien Gomis FRA 8.02 +0.1
    8 Sergey Polyanskiy RUS 7.97 0.0

    *TJ
    1 Christian Taylor USA 18.21 +0.2 WL
    2 Pedro P. Pichardo CUB 17.73 +0.2
    3 Nelson Evora POR 17.52 +0.3
    4 Omar Craddock USA 17.37 +0.2
    5 Lyukman Adams RUS 17.28 +0.3
    6 Marian Oprea ROU 17.06 +0.4
    7 Dmitriy Sorokin RUS 16.99 +0.4
    8 Tosin Oke NGR 16.81 +0.4

    *SP
    1 Joe Kovacs USA 21.93
    2 David Storl GER 21.74
    3 O'Dayne Richards JAM 21.69 NR
    4 Tomas Walsh NZL 21.58 AR
    5 Reese Hoffa USA 21.00
    6 Tomasz Majewski POL 20.82
    7 Asmir Kolaσinac SRB 20.71
    8 Jacko Gill NZL 20.11

    *DT
    1 Piotr Malachowski POL 67.40
    2 Philip Milanov BEL 66.90 NR
    3 Robert Urbanek POL 65.18
    4 Gerd Kanter EST 64.82
    5 Daniel Stahl SWE 64.73
    6 Apostolos Parellis CYP 64.55
    7 Fedrick Dacres JAM 64.22
    8 Christoph Harting GER 63.94

    *HT
    1 Pawel Fajdek POL 80.88
    2 Dilshod Nazarov TJK 78.55
    3 Wojciech Nowicki POL 78.55
    4 Krisztian Pars HUN 77.32
    5 Sergej Litvinov RUS 77.24
    6 David Soederberg FIN 76.92
    7 Mostafa Elgamel EGY 76.81
    8 Marcel Lomnicky SVK 75.79

    *JT
    1 Julius Yego KEN 92.72 WL
    2 Ihab Abdelrahman El Sayed EGY 88.99
    3 Tero Pitkamaki FIN 87.64
    4 Thomas Roehler GER 87.41
    5 Antti Ruuskanen FIN 87.12
    6 Andreas Hofmann GER 86.01
    7 Johannes Vetter GER 83.79
    8 Vítezslav Vesely CZE 83.13

    *Decathlon
    1 Ashton Eaton USA 9045 WR
    2 Damian Warner CAN 8695 NR
    3 Rico Freimuth GER 8561 PB
    4 Ilya Shkurenev RUS 8538 PB
    5 Larbi Bourrada ALG 8461 AR
    6 Kai Kazmirek GER 8448
    7 Michael Schrader GER 8418
    8 Kurt Felix GRN 8302 NR

    *4x100m
    1 Jamaica JAM 37.36 0.139 WL
    (Carter, Powell, Ashmeade, Bolt)
    x United States USA 37.77 0.174
    (Bromell, Gatlin, Gay, Rodgers)
    2 PR of China CHN 38.01 0.157
    (Mo, Xie, Su, Zhang)
    3 Canada CAN 38.13 0.149
    (Brown, deGrasse, Rodney, Warner)
    4 Germany GER 38.15 0.147
    5 France FRA 38.23 0.166
    6 Antigua & Barbuda ANT 38.61 0.143
    χ Great Britain & N.I. GBR DNF 0.134

    *4x400m
    1 United States USA 2:57.82 0.198 WL
    (Verburg, McQuay, Nellum, L.Merritt)
    2 Trinidad and Tobago TTO 2:58.20 0.177 NR
    (Quow, L.Gordon, Lendore, Cedenio)
    3 Great Britain & N.I. GBR 2:58.51 0.146
    ( Yousif, D.Williams, Dunn; Rooney)
    4 Jamaica JAM 2:58.51 0.225
    (Matthews, Chambers, McDonald, J.Francis)
    5 Belgium BEL 3:00.24 0.182
    6 France FRA 3:00.65 0.201
    7 Cuba CUB 3:03.05 0.165
    8 Russia RUS 3:03.05 0.149

    W

    *100m (-0,3)
    1 Shelly-Ann Fraser-Pryce JAM 10.76 0.161
    2 Dafne Schippers NED 10.81 0.129 NR
    3 Tori Bowie USA 10.86 0.153
    4 Veronica Campbell-Brown JAM 10.91 0.137
    5 Michelle-Lee Ahye TTO 10.98 0.145
    6 Kelly-Ann Baptiste TTO 11.01 0.127
    7 Natasha Morrison JAM 11.02 0.200
    8 Blessing Okagbare NGR 11.02 0.185

    *200m (+0,2)
    1 Dafne Schippers 21.63 0.149 CR
    2 Elaine Thompson JAM 21.66 0.195 PB
    3 Veronica Campbell-Brown JAM 21.97 0.142
    4 Candyce McGrone USA 22.01 0.158 PB
    5 Dina Asher-Smith GBR 22.07 0.162 NR
    6 Jeneba Tarmoh USA 22.31 0.150
    7 Ivet Lalova-Collio BUL 22.41 0.157
    8 Sherone Simpson JAM 22.50 0.148

    *400m
    1 Allyson Felix USA 49.26 WL
    2 Shaunae Miller BAH 49.67 PB
    3 Shericka Jackson JAM 49.99 PB
    4 Christine Day JAM 50.14 PB
    5 Stephenie Ann McPherson JAM 50.42
    6 Novlene Williams-Mills JAM 50.47 SB
    7 Phyllis Francis USA 50.51
    8 Christine Ohuruogu GBR 50.63

    *800m
    1 Marina Arzamasova BLR 1:58.03
    2 Melissa Bishop CAN 1:58.12
    3 Eunice Jepkoech Sum KEN 1:58.18
    4 Rababe Arafi MAR 1:58.90
    5 Shelayna Oskan-Clarke GBR 1:58.99
    6 Nataliia Lupu UKR 1:58.99
    7 Joanna Jozwik POL 1:59.09
    8 Renelle Lamote FRA 1:59.70

    *1500m
    1 Genzebe Dibaba ETH 4:08.09
    2 Faith Chepngetich Kipyegon KEN 4:08.96
    3 Sifan Hassan NED 4:09.34
    4 Dawit Seyaum ETH 4:10.26
    5 Laura Muir GBR 4:11.48
    6 Abeba Aregawi SWE 4:12.16
    7 Shannon Rowbury USA 4:12.39
    8 Angelika Cichocka POL 4:13.22

    *5000m
    1 Almaz Ayana ETH 14:26.83 CR
    2 Senbere Teferi ETH 14:44.07
    3 Genzebe Dibaba ETH 14:44.14
    4 Viola Jelagat Kibiwot KEN 14:46.16
    5 Mercy Cherono KEN 15:01.36
    6 Janet Kisa KEN 15:02.68
    7 Irene Chepet Cheptai KEN 15:03.41
    8 Susan Kuijken NED 15:08.00

    *10000m
    1 Vivian Jepkemoi Cheruiyot KEN 31:41.31
    2 Gelete Burka ETH 31:41.77
    3 Emily Infeld USA 31:43.49
    4 Molly Huddle USA 31:43.58
    5 Sally Jepkosgei Kipyego KEN 31:44.42
    6 Shalane Flanagan USA 31:46.23
    7 Alemitu Heroye ETH 31:49.73
    8 Betsy Saina KEN 31:51.35

    *Marathon
    1 Mare Dibaba ETH 2:27:35
    2 Helah Kiprop KEN 2:27:36
    3 Eunice Jepkirui Kirwa BRN 2:27:39
    4 Jemima Jelagat Sumgong KEN 2:27:42
    5 Edna Ngeringwony Kiplagat KEN 2:28:18
    6 Tigist Tufa ETH 2:29:12
    7 Mai Ito JPN 2:29:48
    8 Tirfi Tsegaye ETH 2:30:54

    *20km W
    1 Hong Liu CHN 1:27:45
    2 Xiuzhi Lu CHN 1:27:45
    3 Lyudmyla Olyanovska UKR 1:28:13
    4 Ana Cabecinha POR 1:29:29
    5 Antonella Palmisano ITA 1:29:34
    6 Erica de Sena BRA 1:30:06
    7 Brigita Virbalyte LTU 1:30:20 PB
    8 Anezka Drahotova CZE 1:30:32

    *100m H. (-0,3)
    1 Danielle Williams JAM 12.57 0.142 PB
    2 Cindy Roleder GER 12.59 0.145 PB
    3 Alina Talay BLR 12.66 0.146 NR
    4 Brianna Rollins USA 12.67 0.148
    5 Tiffany Porter GBR 12.68 0.140
    6 Noemi Zbaeren SUI 12.95 0.165
    7 Shermaine Williams JAM 12.95 0.177
    8 Sharika Nelvis USA 13.06 0.168

    *400m h.
    1 Zuzana Hejnova CZE 53.50 WL
    2 Shamier Little USA 53.94
    3 Cassandra Tate USA 54.02
    4 Sara Slott Petersen DEN 54.20
    5 Janieve Russell JAM 54.64 PB
    6 Eilidh Child GBR 54.78
    7 Wenda Nel RSA 54.94
    8 Kaliese Spencer JAM 55.47

    *3000m steeple
    1 Hyvin Kiyeng Jepkemoi KEN 9:19.11
    2 Habiba Ghribi TUN 9:19.24
    3 Gesa Felicitas Krause GER 9:19.25 PB
    4 Sofia Assefa ETH 9:20.01
    5 Emma Coburn USA 9:21.78
    6 Hiwot Ayalew ETH 9:24.27
    7 Virginia Nyambura Nganga KEN 9:26.21
    8 Lalita Shivaji Babar IND 9:29.64

    *HJ
    1 Maria Kuchina RUS 2.01 PB
    2 Blanka Vlasic CRO 2.01
    3 Anna Chicherova RUS 2.01
    4 Kamila Licwinko POL 1.99
    5 Ruth Beitia ESP 1.99
    6 Marie-Laurence Jungfleisch GER 1.99 PB
    7 Jeanelle Scheper LCA 1.92
    8 Eleanor Patterson AUS 1.92

    *PV
    1 Yarisley Silva CUB 4.90
    2 Fabiana Murer BRA 4.85 AR
    3 Nikoleta Kyriakopoulou GRE 4.80
    4 Angelica Bengtsson SWE 4.70 NR
    4 Sandi Morris USA 4.70
    4 Jennifer Suhr USA 4.70
    7 Holly Bradshaw GBR 4.70
    8 Martina Strutz GER 4.60

    *LJ
    1 Tianna Bartoletta USA 7.14 +1.2 WL
    2 Shara Proctor GBR 7.07 +0.4 NR
    3 Ivana Španovic SRB 7.01 +0.8 NR
    4 Christabel Nettey CAN 6.95 +0.9
    5 Lorraine Ugen GBR 6.85 +0.7
    6 Malaika Mihambo GER 6.79 +0.3
    7 Khaddi Sagnia SWE 6.78 +1.3 PB
    8 Janay DeLoach Soukup USA 6.67 +0.6

    *TJ
    1 Caterine Ibarguen COL 14.90 +0.1
    2 Hanna Knyazyeva-Minenko ISR 14.78 -0.1 NR
    3 Olga Rypakova KAZ 14.77 +0.1
    4 Gabriela Petrova BUL 14.66 +0.4 PB
    5 Kimberly Williams JAM 14.45 0.0
    6 Olga Saladukha UKR 14.41 +0.4
    7 Ekaterina Koneva RUS 14.37 0.0

    *SP
    1 Christina Schwanitz GER 20.37
    2 Lijiao Gong CHN 20.30
    3 Michelle Carter USA 19.76
    4 Anita Mαrton HUN 19.48 NR
    5 Yang Gao CHN 19.04 PB
    6 Aliona Dubitskaya BLR 18.52
    7 Yuliya Leantsiuk BLR 18.25
    8 Natallia Mikhnevich BLR 18.24

    *DT
    1 Denia Caballero CUB 69.28
    2 Sandra Perkovic CRO 67.39
    3 Nadine Mueller GER 65.53
    4 Yaime Perez CUB 65.46
    5 Julia Fischer GER 63.88
    6 Dani Samuels AUS 63.14
    7 Shanice Craft GER 63.10
    8 Xinyue Su CHN 62.90

    *HT
    1 Anita Wlodarczyk POL 80.85 CR
    2 Wenxiu Zhang CHN 76.33
    3 Alexandra Tavernier FRA 74.02
    4 Sophie Hitchon GBR 73.86 NR
    5 Zheng Wang CHN 73.83
    6 Kathrin Klaas GER 73.18
    7 Betty Heidler GER 72.56
    8 Zalina Marghieva MDA 72.38

    *JT
    1 Kathrina Molitor GER 67.69 WL
    2 Huihui Lyu CHN 66.13 AR
    3 Sunette Viljoen RSA 65.79
    4 Christina Obergföll GER 64.61
    5 Lingwei Li CHN 64.10
    6 Christin Hussong GER 62.98
    7 Sinta Ozolina LAT 62.20
    8 Kara Winger USA 60.88

    *Heptathlon
    1 Jessica Ennis-Hill GBR 6669
    2 Brianne Theisen Eaton CAN 6554
    3 Laura Ikauniece-Admidina LAT 6516 NR
    4 Nadine Broersen NED 6491
    5 Claudia Rath GER 6441
    6 Gyοrgyi Zsivoczky - Farkas HUN 6389 PB
    7 Anastasiya Mokhnyuk UKR 6359 PB
    8 Nadine Visser NED 6344

    *4x100m
    1 Jamaica JAM 41.07 0.164 CR
    (Campbell-Brown, Morrison, Thompson, Fraser-Pryce)
    2 United States USA 41.68 0.140
    (Gardner, Felix, Prandini, Todd)
    3 Trinidad and Tobago TTO 42.03 0.145 NR
    (Baptiste, Ahye, Thomas, Hackett)
    4 Great Britain & N.I. GBR 42.10 0.136 NR
    (Philip, Asher-Schmith, Williams, Henry)
    x Netherlands NED DQ 42.33 0.164
    5 Germany GER 42.64 0.180
    6 Canada CAN 43.05 0.158
    x RUS Russia RUS DNF 0.204

    *4x400m
    1 Jamaica JAM 3:19.13 WL
    (Day, Jackson, McPherson, Williams-Mills)
    2 United States USA 3:19.44
    (Richards-Ross, Hastings, Allyson Felix, McCorory)
    3 Great Britain & N.I. GBR 3:23.62
    (Ohuruogu, Onuora, Child, Bundy-Davies)
    4 Russia RUS 3:24.84
    5 Nigeria NGR 3:25.11
    6 Ukraine UKR 3:25.94
    7 France FRA 3:26.45
    8 Canada CAN 3:27.69
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 30-08-15 στις 20:06
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis