Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Ευρωπαικό Ε/Ν (Σουηδία)

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.568
    Blog Entries
    5

    Ευρωπαικό Ε/Ν (Σουηδία)

    ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ και Κυπριακές συμμετοχές
    (ώρες Ελλάδος)

    ΤΕΛΙΚΟΙ

    4. Γιάννης Κυριαζής, Ακοντισμός - 77,05μ. [προκρ. q#9 - 70,95μ.]
    4. Αναστασία Μαρινάκου 1.500μ. - 4.25.23
    5. Ζαχαρίας Τσαμουδάκης, 10.000μ. βάδην - 41.31.44
    8. Αναστασία Μαρινάκου, 3.000μ. - 9.38.19
    9. Ιωάννα Ζάκκα, Ύψος - 1,75μ. [προκρ. q#=1 - 1,79μ.]
    11. Κωνσταντίνα Ρωμαίου, Μήκος - 5,97μ. (+3,2) [προκρ. q#12 - 5,96μ. (+2,6)]

    7. 4Χ400μ. εφήβων GRE - Κυρ.19., 3.14.39 [προκρ. Q#4 - 3.14.03]
    (Λογοθέτης, Λεβαντίνος, Εμπέογλου, Κοτίτσας)

    5. 4x100μ. νεανίδων CYP - 45.98 [προκρ. Q#6 - 45.77]
    (Πισιάρα, Ο.Φωτοπούλου, Κυριακίδου, Ανδρέου)

    ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

    14. Δήμος Τσούγιας, 110μ. εμπ. - 14.30 (-1,0) [προκρ. q#14 - 14.27 (+1,1)]

    10. Ολίβια Φωτοπούλου, 100μ. - 11.91 (-0,8) [προκρ. Q#14 - 11.78 (+0,6) PB]
    12. Ναταλία Χριστοφή, 100μ.εμπόδια - 13.97 (-1,2) [προκρ. Q#12 - 14.07 (-1,4)]
    13. Σκεύη Ανδρέου, 100μ. - 12.01 (-0,6) [προκρ. Q#15 - 11.80 (+1,7)]

    ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ

    15. Κωνσταντίνα Ρωμαίου, Τριπλούν - 12,29μ. (-0,9)
    16. Κυριάκος Ζώτος, Σφαιροβολία - 17,84μ.
    18. Κυριάκος Ζώτος, Δισκοβολία - 53,37μ.

    11. Παϊσιος Δημητριάδης, 200μ. - 21.72 (0,0)
    21. Καλλιόπη Κουντούρη, 400μ. - 56.62
    22. Χρυστάλλα Κυριάκου, Σφυροβολία - 54,88μ.
    22. Δήμητρα Κυριακίδου, 200μ. - 25.03 (+0,3)
    28. Καλυψώ Σταύρου, 400μ.εμπόδια - 63.62
    32. Δήμητρα Κυριακίδου, 100μ. - 12.05 (+1,9)

    Όλα για τη διοργάνωση:
    www.stivoz.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=1619&day=2015-7-16&c=1
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 19-07-15 στις 19:57
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  2. #2
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.568
    Blog Entries
    5

    ΤΕΛΙΚΟΙ - ΝΙΚΗΤΕΣ

    ΕΦΗΒΟΙ

    *100m (-1,0)
    1 EDOBURUN Ojie GBR 10.36
    2 DEWAR Joseph GBR 10.46
    3 vonBARTH Emil SWE 10.64

    *200m (+4,1)
    1 RAMDHAN Tommy GBR 20.57
    2 POWELL Elliot GBR 20.72
    3 MEINSETH Even NOR 20.94

    *400m
    1 VEDEL Benjamin Lobo DEN 46.48
    2 WARHOLM Karsten NOR 46.50
    3 ALTINTAS Batuhan TUR 46.95

    *800m
    1 LANGFORD Kyle GBR 1.48.99
    2 TOLOKONNIKOV Konstantin RUS 1.49.00
    3 BORKOWSKI Mateusz POL 1.49.21

    *1500m
    1 KERR Josh GBR 3.49.62
    2 MISCHLER Baptiste FRA 3.49.88
    3 ALIKSIYCHUK Andriy UKR 3.50.22

    *5000m
    1 GEORGE Alex GBR 14.34.22
    2 DEBOGNIES Simon BRL 14.34.67
    3 CRIPPA Yemaneberhan 14.35.39

    *10.000m
    1 RIVA Pietro ITA 30.20.45
    2 GERING Fabian GER 30.20.69
    3 KERSTEN Dieter BEL 30.21.85

    *110m H. (+3,4)
    1 SALIMULLIN Kamil RUS 13.60
    2 LICKTEIG Florian GER 13.64
    3 HANNEMANN Henrik GER 13.67

    *400m h
    1 COROLLER Victor FRA 50.53
    2 ABUAKU Joshua GER 51.46 PB
    3 HUFNAGL Dominik AUT 51.74 PB

    *3000m steeple
    1 CHIAPPINELLI Johannes ITA 8.47.58
    2 KARL Patrick GER 8.54.10
    3 JUHASZ Balazs HUN 8.58.11 PB

    *HJ
    1 JENSEN Jonas Klojgaard DEN 2.23 PB
    2 WAWRZYNIAK Dawid POL 2.23 PB
    3 BARANNIKOV Oleksandr UKR 2.19

    *PV
    1 HAGUE Adam GBR 5.50
    2 KOSKINEN Niko FIN 5.35 PB
    3 SENE Alioune FRA 5.30

    *LJ
    1 RYAPOLOV Anatoliy RUS 7.96 (0,0) =PB
    2 FINCHAM-DUKES Jacob GBR 7.75 (0,0) PB
    3 RANDAZZO Filippo ITA 7.74 (+0,9) PB

    *TJ
    1 BABAYEV Nazim AZE 17.04 (+1.5) CR
    2 BOCCHI Tobia ITA 16.51 (+2.1)
    3 BEZNITS Pavlo UKR 16.10 (+3.0)

    *SP
    1 BUKOWIECKI Konrad POL 22.62 CR
    2 TOADER Andrei ROU 20.78
    3 BIANCHETTI Sebastiano 20.71 PB

    *DT
    1 STOJ Bartlomiej POL 68.02 CR
    2 MARKOVIC Martin CRO 67.11
    3 PRUEFER Henning GER 64.18

    *HT
    1 HALASZ Bence HUN 79.60 CR
    2 BLANCO Miguel Alberto ESP 79.05 PB
    3 GREGURIC Matija CRO 77.35

    *JT
    1 MUHAR Matija SLO 79.20 NJR
    2 LITZELL Simon SWE 78.34
    3 MATUSEVICIUS Edis LTU 77.48 PB

    *10.000m W
    1 GARCIA Diego ESP 40.05.21
    2 SARAYKIN Vladislav RUS 40.59.28
    3 OLIVA Pablo ESP 41.00.73

    *10thlon
    1 DOLEZAL Jan CZE 7929
    2 WARHOLM Karsten NOR 7764
    3 ANDRALOITS Maksim BLR 7717

    *4x100m
    1 SWE 39.73 NJR
    2 POL 40.00
    3 FRA 40.02

    *4x400m
    1 RUS 3.08.35
    2 FRA 3.09.05
    3 ITA 3.10.04

    ΝΕΑΝΙΔΕΣ

    *100m (-1,2)
    1 SWOBODA Ewa POL 11.52
    2 MAYER Lisa GER 11.64
    3 SIVKOVA Kristina RUS 11.68

    *200m (+2,6)
    1 LUECKENKEMPER Gina GER 22.41
    2 HYLTON Shannon GBR 22.73
    3 PARE Maroussia FRA 23.05

    *400m
    1 NIELSEN Laviai GBR 52.58
    2 HYLTON Cheriece GBR 53.16
    3 BEDNOVA Anastasiya RUS 53.27

    *800m
    1 EYKENS Renee BEL 2.02.83
    2 SCHMIDT Sarah GER 2.04.55
    3 HINRIKSDOTTIR Anita ISL 2.05.04

    *1500m
    CLAY Bobby GBR 4.17.91
    GRIFFITHS Amy GBR 4.20.41
    KLOSTERHALFEN Konstanze GER 4.20.84

    *3000m
    1 REH Alina GER 9.12.29
    2 ANTON Celia ESP 9.16.36
    3 MOELLER Anna Emilie DEN 9.17.36 PB

    *5000m
    1 REH Alina GER 16.02.01
    2 MOELLER Anna Emilie DEN 16.07.43 PB
    3 CARDAMA Carmela ESP 16.23.81 PB

    *100m H. (+2,6)
    1 HERMAN Elvira BLR 13.15
    2 KOZAK Luca HUN 13.20
    3 VALETTE Laura FRA 13.21

    *400m h
    1 de CONINCK Nenah BEL 57.85 PB
    2 DROST Inge NED 57.88 PB
    3 FOLORUNSO Ayomide ITA 58.44

    *3000m steeple
    1 EROL Sumeyye TUR 10.19.15 PB
    2 JOHNSSON Carolina SWE 10.28.31
    3 VAINIO Alisa FIN 10.30.83

    *HJ
    1 LAKE Morgan GBR 1.91
    2 MENIKER Nawal FRA 1.86
    3 EKHOLM Ellen SWE 1.83

    *PV
    1 MOSER Angelica SWI 4.35
    2 LUTKOVSKAYA Alyona RUS 4.20
    3 PRZYBYLA Kamila POL 4.20

    *LJ
    1 MARINCU Florentina ROU 6.78 (+3.8)
    2 BUEHLER Anna 6.55 (+3.0)
    3 DIAME Fatima ESP 6.55 (+4.0)

    *TJ
    1 KOSOLAPOVA Valentina RUS 13.27 (+0,3)
    2 MALAYA Cristina RUS 13.25 (-0,7)
    3 MARINCU Florentina ROU 13.08 (-1,0)

    *SP
    1 DERELI Emel TUR 18.40 NJR
    2 VITA Claudine GER 17.13 PB
    3 BYGAKOVA Alyona RUS 16.81

    *DT
    1 VITA Claudine GER 57.47
    2 DOMJAN Veronika SLO 56.63 NJR
    3 VITYUGOVA Anastasiya RUS 54.21

    *HT
    1 CIOFANI Audrey FRA 67.20
    2 LLANO Beatrice Nedberge NOR 64.76
    3 FURMANEK Katarzyna POL 63.80

    *JT
    1 ANDREJCZYK Maria POL 59.73 PB
    2 KOCINA Anete LAT 58.88 PB
    3 OSTROWSKA Aleksandra POL 56.24 PB

    *10.000m W
    1 AFANASYEVA Klavdiya RUS 43.36.88 WL
    2 SHARGINA Olga RUS 44.01.08 PB
    3 LOSINOVA Mariya RUS 44.07.44

    *7thlon
    1 AGNOU Caroline SWI 6123 NJR
    2 MAUDENS Hanne BEL 5720
    3 GRAUVOGEL Louisa GER 5704

    *4x100m
    1 GBR 44.18
    2 POL 45.28
    3 FRA 45.35

    *4x400m
    1 GBR 3.34.36
    2 ITA 3.37.45 NJR
    3 RUS 3.37.57
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 19-07-15 στις 19:47
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis