Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Παγκόσμιο Π/Κ (Κολομβία)

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.810
    Blog Entries
    5

    Παγκόσμιο Π/Κ (Κολομβία)

    ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ:
    (τοπική ώρα , +8 για Ελλάδα)

    ΤΕΛΙΚΟΙ

    3. Μανώλης Καραλής, Επί κοντώ - 5,20μ. [προκρ. Q#=1 - 4,95μ.]

    5. Μιλτιάδης Τεντόγλου, Μήκος - 7,66μ. (+0,7) [προκρ. Q#4 - 7,57μ. (+0,8)]
    12. Μιχάλης Καρτσίνης, Δισκοβολία - 51,24μ. [προκρ. q#12 - 55,10μ.]

    15. Αθανασία Βαίτση, 5.000μ. βάδην - 24.07.66 PB
    20. Δήμητρα Μπόχωρη, 5.000μ. βάδην - 24.50.78
    x Γιώργος Τζατζιμάκης, 10.000μ. βάδην - DNF

    Σύνθετα (7θλο):

    35. Νίκη Ξυδώνα 4508β.
    Εμπ.: 14.74 (-0,3) PB Υ: 1,64μ. , Σφ.: 11,89μ. , 200μ.: 25.61 (-1,2)
    Μ: 5,67μ. (+1,4μ.) , Α: 37,41μ. , 800μ.: DNF

    36. Μελίνα Καστρινού 3968β.
    Εμπ.: 14.78 (-0,3) , Υ: 1,49μ. , Σφ.: 12,62μ. , 200μ.: 26.77 (-1,5)
    Μ: 5,26μ. (+0,8) , Α: 26,88μ. , 800μ.: 2.28.20 PB -> DQ

    ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

    14. Αννα Κιάφα, 400μ. εμπ. - 62.12 [προκρ. q#15 - 61.30 PB]
    15. Ολυμπία Καραγιάννη, 400μ. εμπ. - 63.38 [προκρ. q#16 - 61.66]
    16. Αλεξία Πολυκράτη, 400μ. - 55.68 [προκρ. Q#16 - 55.38 PB]

    ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ

    11. 4χ400μ. μεικτή σκυταλοδρομία - 3.30.56
    13. Αφροδίτη Μανιού, Ακοντισμός - 48,52μ.
    13. Οδυσσέας Μουζενίδης, Σφαιροβολία - 19,01μ.
    14. Δημήτρης Καραγιάννης, Επί κοντώ - 4,90μ.
    15. Δέσποινα Μαλταμπέ, Υψος - 1,73μ.
    15. Κωνσταντινα Σπανουδάκη, Δισκοβολία - 43,70μ.
    17. Δημήτρης Μονόπωλης, Τριπλούν - 14,75μ. (-1,6)
    18. Ελένη Κουτσαλιάρη, Μήκος - 5,62 μ. (-0,3)
    23. Χρήστος Μουλιστάνος, Σφαιροβολία - 17,98μ.
    27. Γιώργος Καλογεράκης, 400μ. εμπ. - 53.71
    27. Ελένη Γκέλη, Ακοντισμός - 43,18μ.
    27. Δήμητρα Αλεξίου, Δισκοβολία - 39,72μ.
    28. Νεφέλη Ράμμου, 100μ. εμπ. - 14.15 (+0,6)
    29. Αθανάσιος Καλάκος, 800μ. - 1.54.88
    37. Μιχάλης Παππάς, 400μ. - 48.85
    x Παναγιώτης Μαντζουρογιάννης, Μήκος - άκυρος

    14. Χριστόφορος Γενεθλη, Δισκοβολία - 54,66μ.
    16. Γεώργιος Κονιαράκης, Δισκοβολία - 54,22μ.

    Όλα για τη διοργάνωση:
    www.stivoz.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=1620&day=2015-7-15
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 20-07-15 στις 07:18
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  2. #2
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.810
    Blog Entries
    5

    Τελικοί - Νικητές

    BOYS

    *100m (-0,4)
    1 Abdul Hakim Sani Brown JPN 10.28 0.172 CR
    2 Derick Silva BRA 10.49 0.168
    3 Rechmial Miller GBR 10.59 0.157

    *200m (-0,4)
    1 Abdul Hakim Sani Brown JPN 20.34 CR 0.186
    2 Kyle Appel RSA 20.57 PB 0.185
    3 Josephus Lyles USA 20.74 PB 0.167

    *400m
    1 Christopher Taylor JAM 45.27 WYL
    2 Josephus Lyles USA 45.46 PB
    3 Keshun Reed USA 45.96

    *800m
    1 Willy Kiplimo Tarbei KEN 1.45.58
    2 Kipyegon Bett KEN 1.45.86
    3 Luis Fernando Pires BRA 1.48.61 PB

    *1500m
    1 Kumari Taki KEN 3.36.38 CR
    2 Mulugeta Assefa ETH 3.41.10 PB
    3 Lawi Kosgei KEN 3.41.43

    *3000m
    1 Richard Yator Kimunyan KEN 7:54.45
    2 Davis Kiplangat KEN 7:54.52
    3 Tefera Mosisa ETH 7:55.04 PB

    *110m H
    1 Matteo Ngo FRA 13.53 0.174 PB
    2 Joseph Daniels CAN 13.54 0.157
    3 Isaiah Lucas USA 13.54 0.136

    *400m h (84cm)
    1 Norman Grimes USA 49.11 WYL
    2 Ryusei Fujii JPN 50.33 PB
    3 Masaki Toyoda JPN 50.53 PB

    *2000m steeple
    1 Vincent Kipyegon Ruto KEN 5:27.58
    2 Wogene Sebisibe ETH 5:29.41 PB
    3 Geofrey Rotich KEN 5:30.16 PB

    *HJ
    1 Stefano Sottile ITA 2.20 WYL
    2 Dmytro Nikitin UKR 2.18 PB
    3 Darius Carbin USA 2.16 PB

    *PV
    1 Armand Duplantis SWE 5.30 CR
    2 Vladyslav Malykhin UKR 5.30 CR
    3 Emmanouil Karalís GRE 5.20

    *LJ
    1 Maykel Demetrio Masso CUB 8.05 +0.5 CR
    2 Darcy Roper AUS 8.01 +0.5 PB X +0.7
    3 Eberson Silva BRA 7.76 +0.1 PB

    *TJ
    1 Cristian Atanay Napoles CUB 16.13 -3.1
    2 Mingze Du CHN 16.02 0.0 PB
    3 Julio Cesar Carbonell CUB 15.70 +0.2

    *SP (5Kgr)
    1 Adrian Piperi USA 22.00 WYL
    2 Szymon Mazur POL 21.77 PB
    3 Wictor Petersson SWE 21.56

    *DT
    1 Werner Visser RSA 64.24
    2 Yuhan Wang CHN 60.33 PB
    3 George Evans GBR 60.22

    *ΗΤ (5Kgr)
    1 Hlib Piskunov UKR 84.91 CR
    2 Mykhailo Havryliuk UKR 78.93 PB
    3 Ned Weatherly AUS 77.60

    *JT (700gr)
    1 Paul Jacobus Botha RSA 78.49 PB
    2 Niklas Kaul GER 78.05
    3 Vladislav Palyunin UZB 76.77

    *10thlon
    1 Niklas Kaul GER 8002 CR
    2 Ludovic Besson FRA 7678 PB
    3 Hans-Christian Hausenberg EST 7657

    GIRLS

    *100m (0,0)
    1 Candace Hill USA 11.08 0.164 CR
    2 Khalifa St. Fort TTO 11.19 0.170 PB
    3 Jayla Kirkland USA 11.41 0.191 PB

    *200m (-0,7)
    1 Candace Hill USA 22.43 WYB 0.178
    2 Lauren Rain Williams USA 22.90 PB 0.149
    3 Nicola De Bruyn RSA 23.38 PB 0.202

    *400m
    1 Salwa Eid Naser BRN 51.50 WYL
    2 Lynna Irby USA 51.79 PB
    3 Catherine Reid GBR 52.25 PB

    *800m
    1 Samantha Watson USA 2:03.54 PB
    2 Gadese Ejara ETH 2:03.67 PB
    3 Marta Zenoni ITA 2:04.15

    *1500m
    1 Bedatu Hirpa ETH 4.12.92 WYL
    2 Dalila Abdulkadir Gosa BRN 4.13.35 PB
    3 Joyline Cherotich KEN 4.15.20 PB

    *3000m
    1 Shuru Bulo ETH 9:01.12 WYL
    2 Emily Chebet Kipchumba KEN 9:02.92 PB
    3 Sheila Chelangat KEN 9:04.54 PB

    *100m. H (76cm)
    1 Maribel Vanessa Caicedo ECU 13.04 0.183 PB
    2 Brittley Humphrey USA 13.22 0.134 PB
    3 Sarah Koutouan FRA 13.29 0.206

    400m h.
    1 Sydney McLaughlin USA 55.94 CR
    2 Xahria Santiago CAN 56.79 PB
    3 Brandeé Johnson USA 57.47 PB

    *2000m steeple
    1 Celliphine Chepteek Chespol KEN 6:17.15 PB
    2 Sandrafelis Chebet Tuei KEN 6:19.61
    3 Agrie Belachew ETH 6:34.68

    *HJ
    1 Michaela Hruba CZE 1.90
    2 Ieva Turke LAT 1.82 PB
    3 Lada Pejchalova CZE 1.82

    *LJ
    1 Tara Davis USA 6.41 +0.3 PB
    2 Kaiza Karlen SWE 6.24 -0.2 PB
    3 Maja Bedrac SLO 6.22 +0.3

    *TJ
    1 Georgiana Iuliana Anitei ROU 13.49 +0.3 WYL
    2 Rui Zeng CHN 13.04 +0.3 PB
    3 Yanna Anay Armenteros CUB 13.04 -0.3

    *SP (3Kgr)
    1 Julia Ritter GER 18.53 PB
    2 Sophia Rivera USA 17.93
    3 Kristina Rakocevic MNE 17.49

    *DT
    1 Alexandra Emilianov MDA 52.78 PB
    2 Kristina Rakocevic MNE 51.41
    3 Samantha Peace AUS 50.59 PB

    *JT (500gr)
    1 Haruka Kitaguchi JPN 60.35 PB
    2 Stella Weinberg NOR 57.11 PB
    3 Laine Donane LAT 56.15

    *HT
    1 Sofiya Palkina RUS 67.82
    2 Deniz Yaylaci TUR 67.01 PB
    3 Ningyu Shang CHN 66.84 PB

    MIXED RELAY
    1 USA 3.19.54
    2 RSA 3.23.60
    3 CAN 3.23.60
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 20-07-15 στις 07:24
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis