Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Ευρωπαικό Νέων (Εσθονία)

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    12.763
    Blog Entries
    5

    Ευρωπαικό Νέων (Εσθονία)

    Ελληνικές και Κυπριακές συμμετοχές

    Τελικοί

    4. Μιχάλης Αναστασάκης, Σφυροβολία - 71,64μ. [προκρ. Q#2 - 71,60μ.]
    6. Παρασκευάς Μπατζάβαλης, Ακοντισμός - 78,43μ. [προκρ. Q#1 - 78,48μ. PB]
    6. Νικος Σκαρβέλης, Σφαιροβολία - 18,96μ. [προκρ. q#2 - 18,87μ.]
    11. Γεωργία Στεφανίδη, Επί κοντώ - 4,05μ. [προκρ. q#8 - 4,15μ. =PB]

    18. Κώστας Ντεντόπουλος, 20χλμ βάδην - 1:32.28

    7. Λεοντία Καλλένου, Υψος - 1,81μ. [προκρ. q#9 - 1,79μ.]
    12. Αλέξανδρος Πουρσανίδης, Σφυροβολία - 65,55μ. [προκρ. q#12 - 67,16μ.]

    14. Νικόλας Φράγκου, 3000μ. στήπλ - 9.22.73
    15. Μερόπη Παναγιώτου, 5000μ. - 16.31.78

    Ημιτελικοί

    12. Χριστος Δημητρίου, 800μ. - 1.50.18 [προκρ. q#13 1.49.60]

    Προκριματικοί:

    14. Σταματία Σκαρβέλη, Σφαιροβολία - 15,13μ.
    15. Ηλιάνα Κοροσίδου, Σφυροβολία - 63,13μ.
    16. Τατιάνα Γκούσιν, Ύψος - 1,79μ.
    23. Ευφροσύνη Θεοδώρου, 400μ. εμπ. - 60.35
    x. Σταματία Σκαρβέλη, Σφαιροβολία - άκυρη

    16. Ανδρέας Χρήστου, Δισκοβολία - 53,56μ. PB
    20. Ραφαήλ Αντωνίου, Δισκοβολία - 51,43μ.
    23. Καθρην Μπήττυ , Σφυροβολία - 57,72μ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 12-07-15 στις 19:41
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

  2. #2
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    12.763
    Blog Entries
    5
    ΤΕΛΙΚΟΙ

    ΑΝΔΡΕΣ

    *100m (0,0)
    1. GALBIERI Giovanni ITA 10.33
    2. DIMITROV Dennis BUL 10.34
    3. ANOUMAN Guy-Elphege FRA 10.39

    *110m H (-1,5)
    1. OMOREGIE David GBR 13.63
    2. COLOMO Javier ESP 13.73 PB
    3. PERINI Lorenzo ITA 13.86

    *200m (+1,1)
    1. ZALEWSKI Karol POL 20.49
    2. REID Leon GBR 20.63
    3. JIRKA Jan CZE 20.82

    *400m
    1. JORDIER Thomas FRA 45.50 PB
    2. IVASHKO Pavel RUS 45.73
    3. JANEZIC Luca SLO 45.73

    *400m h.
    1. DOBEK Patryk POL 48.84 EL
    2. KANERVO Jussi FIN 49.66 PB
    3. HARTLING Nicolai DEN 50.02 NR

    *800m
    1. KUCIAPSKI Artur POL 1.48.11
    2. ORDONEZ Saul ESP 1.48.23
    3. RUDOLF Zan SLO 1.48.47

    *1500m
    1. ALCALA Marc ESP 3.44.54
    2. ABDIKADAR SHEIKH Ali Mohad ITA 3.44.91
    3. GOURLEI Neil GBR 3.45.04

    *3000m steeple
    1. TSENOV Mitko BUL 8.37.79
    2. BAKHAREV Viktor RUS 8.40.75
    3. ZOGHLAMI Osama ITA 8.42.00

    *5000m.
    1. KAYA Ali TUR 13:20.16 CR
    2. KIMELI Isaac BEL 13.54.33
    3. MAYO Carlos ESP 13.55.19

    *10000m.
    1. KAYA Ali TUR 27:53.38 CR
    2. STRELKOV Mikhail RUS 28:53.94 PB
    3. RACHIK Yassine ITA 28:53.99

    *20km W
    1 MARKOV Nikolayi RUS 1:23.49
    2 MARTIN Alvaro ESP 1:24.51
    3 PARSHIN Pavel RUS 1:25.26

    *HJ
    1. IVANYUK Ilya RUS 2.30
    2. KROYTER Dmitriy ISR 2.24
    3. KANDU Chris GBR 2.21

    *PV
    1. RENNER Robert SLO 5.55 NUR
    2. KOBELEV Leonid RUS 5.55 PB
    3. VALLES Adrian RUS 5.50

    *LJ
    1. HEINLE Fabian GER 8.14 (-0,4)
    2. JUSKA Radek CZE 8.00 (+1,1)
    3. KHORAVA Bachana GEO 7.97 (+1.0) NUR

    *TJ
    1. CHIZHIKOV Dmitriy RUS 17.05 (-0.7)
    2. TSONOV Georgi BUL 16.77 (-0.2) PB
    3. POTAPTSEV Ilya 16.46 (+0.9)

    *SP
    1. MIHALJEVIC Filip CRO 19.35
    2. BERTEMES Bob LUX 19.29
    3. REGIN Andrzej 19.08 PB

    *DT
    1. FIRFIRICA Alin Alexandru ROU 60.64
    2. PRACZYK Wojciech POL 58.96
    3. SZIKSZAI Robert HUN 58.82

    *HT
    1. MILLER Nick GBR 74.46
    2. PRONKIN Valeriy RUS 74.29
    3. PASZTOR Bence 74.06

    *JT
    1. OLESZCZUK Kacper POL 82.29 PB
    2. BOHDAN Maksym UKR 81.08
    3. SEIFERT Bernhard GER 80.57

    *10thlon
    1. BRAUN Pieter NED 8195
    2. URENA Jorge ESP 7983 PB
    3. OIGLANE Janek EST 7945 PB

    *4x100m
    1. FRA 39.36
    2. CZE 39.38
    3. RUS 39.45 NUR

    *4χ400m
    1. FRA 3.04.92
    2. POL 3.05.35
    3. GER 3.05.97


    ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    *100m (-0,2)
    1. HAASE Rebekka GER 11.47
    2. BURGHARDT Alexandra GER 11.54
    3. AKAPKO Stella FRA 11.55

    *100m H (-0,2)
    1. ZBOEREN Noemi SWI 12.71 CR
    2. KOLECZEK Karolina POL 12.92
    3. VISSER Nadine NED 13.01

    *100m (+0,6)
    1. HAASE Rebekka GER 23.16
    2. FREESE Anna-Lena GER 23.22 PB
    3. NTIAMOAH Brigitte FRA 23.49

    *400m
    1. RAZOR Bianca ROM 51.31
    2. RENZHINA Yekaterina RUS 51.51 PB
    3. WYCISZKIEWICZ Patrycja POL 51.63

    *400m h.
    1. MALMBERG Elise SWE 55.88
    2. TROEST Stina DEN 56.01
    3. CHABOUDEZ Aurelie FRA 56.04

    *800m
    1. LAMOTE Renelle FRA 2.00.19
    2. TKACHUK Anastasiya UKR 2.00.43
    3. HERING Christina GER 2.00.88

    *1500
    1. TERZIC Amela SRB 4.04.77 CR
    2. ENNAOUI Sofia POL 4.04.90 PB
    3. PRYSHCHEPA Nataliya UKR 4.06.29 PB

    *3000m. steeple
    1. GUVENC Tugba TUR 9.36.14
    2. DANOIS Maeva FRA 9.40.89 NUR
    3. OUDIOU Emma FRA 9.44.74 PB

    *5000m
    1. WESTPHAL Liv FRA 15.30.61
    2. CARTON Louise BEL 15.32.75 NUR
    3. KALYUZHNA Viktoriya UKR 15.38.38 NUR

    *10000m.
    1. VASTENBURG Jip NED 32.18.69
    2. AUCKLAND Rhona GBR 32.22.79
    3. WRIGHT Alice GBR 32.46.57

    *20km W
    1. PONOMARYOVA Mariya RUS 1Q27.17 CR
    2. DROHOTOVA Anezka CZE 1:27.25
    3. OLYANOVSKA Lyudmyla UKR 1:28.41

    *HJ
    1. TROST Alessia ITA 1.90
    2. THIAM Nafissatou BEL 1.87
    3. HERASHCHENKO Iryna UKR 1.87

    *PV
    1. BENGTSSON Angelica SWE 4.55
    2. MEIJER Michaela SWE 4.50
    3. DEMIDENKO Natalya RUS 4.35

    *LJ
    1. MIHAMBO Malaika GER 6.73 (+1.6)
    2. SAWYERS Jazmin GBR 6.71 (+0.6) PB
    3. ROTARU Alina ROM 6.69 (+0.1)

    *TJ
    1. DZINDZALETAITE Dovile LTU 14.23 (+1,9) NR
    2. PANTUROIU Elena-Andreea ROU 14.13 (+1,8) PB
    3. PTASHKINA Tetyana UKR 14.05 (+1,0)

    *SP
    1. KOLB Victoryia BLR 17.47
    2. CRAFT Shanice GER 17.29
    3. GAMBETTA Sara GER 16.99 PB

    *DT
    1. CRAFT Shanice 63.83
    2. RUEH Anna GER 61.27
    3. PUDENZ Kristin GER 59.94

    *HT
    1. TAVERNIER Alexandra FRA 72.50
    2. SOBALEVA Alena BLR 71.20
    3. KOPRON Malwina 68.57

    *JT
    1. HUSSONG Christin GER 65.60 CR
    2. DERUN Kateryna UKR 58.60
    3. JASIUNAITE Liveta LTU 55.77

    *7thlon
    1. KRISZAN Xenia HUN 6303p
    2. TKACH Lyubov RUS 6055p
    3. DADIC Ivona AUT 6033 NR

    4x100m
    1. GER 43.47
    2. ITA 44.06
    3. SWI 44.24 NUR

    4*400m
    1. GBR 3.30.07 NUR
    2. POL 3.30.24
    3. RUS 3.30.78
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 13-07-15 στις 10:57
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis