Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 1 από 1

Θέμα: Σχεδιασμός 2014: αθλητές, προπονητές και υπεύθυνοι

  1. #1
    StivoZ.gr Admin Team Το avatar του χρήστη StivoZ.gr
    Εγγραφή
    21-07-2007
    Περιοχή
    A, A
    Μηνύματα
    13.212
    Blog Entries
    5

    Σχεδιασμός 2014: αθλητές, προπονητές και υπεύθυνοι

    Α΄ κατηγορία

    1 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ) 10ος ΠΑΓΚ
    2 ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) 10ος ΠΑΓΚ
    3 ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ) 10ος ΠΑΓΚ
    4 ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.) 10ος ΠΑΓΚ [από Απρίλιο 2014 -> Β']
    5 ΠΕΡΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ) 12η ΠΑΓΚ [από Απρίλιο 2014 -> Β']
    6 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ) 4ος ΕΥΡ.ΚΛ

    B΄ κατηγορία

    1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ) ΟΡΙΟ
    2 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ (ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ) ΟΡΙΟ
    3 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ) 16ος ΠΑΓΚ
    4 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΟΡΙΟ
    5 ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ) 4η ΕΥΡ.ΚΥΠ
    6 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ) 7ος ΕΥΡ.ΚΛ
    7 ΠΑΝΕΤΤΑ ΝΙΚΗ (ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ) ΟΡΙΟ [από Απρίλιο 2014 -> Γ']
    8 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ) ΟΡΙΟ
    9 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΦΣ ΣΚΑΛΑΣ) ΟΡΙΟ
    10 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ) ΟΡΙΟ
    11 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ (ΦΣ ΣΚΑΛΑΣ) ΟΡΙΟ
    12 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η ΕΥΡ.ΝΕΩΝ
    13 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Α.Ε.Κ.) 6η ΕΥΡ.ΚΥΠ [από Απρίλιο 2014 -> Γ']
    14 ΜΑΝΟΥ ΛΟΡΕΛΑ (ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ) ΟΡΙΟ
    15 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑ (ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΟΡΙΟ
    16 ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ) ΟΡΙΟ
    17 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ (ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ) ΟΡΙΟ
    18 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ) ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ

    Γ΄ κατηγορία
    1 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ HΛΙΑΝΑ (ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) 2ος χρόνος
    2 ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 2ος χρόνος
    3 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ) ΟΡΙΟ
    4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (Α.Ε.Κ.) 5η ΕΥΡ.ΝΕΩΝ
    5 ΠΕΤΣΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ (Π.Α.Ο.Κ.) ΟΡΙΟ
    6 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ) 5ος ΕΥΡ.ΝΕΩΝ
    7 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ) 6ος ΕΥΡ.Ε/Ν
    8 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ (ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ) 5η ΕΥΡ.Ε/Ν
    9 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) ΟΡΙΟ
    10 ΖΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ) 5η ΠΑΓΚ.Π/Κ
    11 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ) 6ος ΠΑΓΚ.Π/Κ
    12 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΟΡΙΟ
    13 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) ΟΡΙΟ

    + ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ [από Απρίλιο 2014]

    αλλαγές:
    - www.stivoz.com/content.php?3762-psalidi-sta-odoiporika-ton-athliton-tesseris-ypovivasmoi-sto-sxediasmo
    - www.stivoz.com/content.php?4045-proagogi-gia-tesseris-athlites-anevikan-katigoria-sto-sxediasmo

    ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

    1 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ)
    2 ΛΙΚΑ ΣΑΒΒΑ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ)
    3 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
    4 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.)
    5 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)
    6 ΠΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.)
    7 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
    8 ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
    9 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
    10 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ)
    11 ΚΟΚΛΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (Α.Ε.Κ.)
    12 ΠΙΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ (Π.Α.Ο.Κ.)
    13 ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΓΝΗ (ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ)
    14 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ)
    15 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ)
    16 ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
    17 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ)
    18 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ)
    19 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
    20 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Π.Α.Ο.Κ.)
    21 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
    22 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)
    23 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ)
    24 ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΑ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ)
    25 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ)
    26 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ)
    27 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ)
    28 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
    29 ΣΟΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ)
    30 ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ)
    31 ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
    32 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
    33 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.)
    34 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ (ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)


    ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

    1 Μαρία Σωτηρακοπούλου
    2 Γιώργος Τσούγκος
    3 Μανώλης Καραγιάννης
    4 Χρήστος Παπαχρήστος
    5 Ναπολέων Κεφαλόπουλος
    6 Πέτρος Ακριβάκης
    7 Φρανσουά Ντοφέν
    8 Χαράλαμπος Σδρόλας
    9 Δημήτρης Βασιλικός
    10 Κυριάκος Μηνάς

    * Δημήτρης Κυτέας

    ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ

    1 Γιώργος Παπανδρεόπουλος
    2 Μιχάλης Γωνιωτάκης
    3 Κώστας Κοροσίδης
    4 Δημήτρης Σούλας
    5 Ιωάννης Κοντονάσιος
    6 Κων/νος Χήτας
    7 Δημήτριος Τσιφτσόγλου
    8 Χρήστος Παπαδόπουλος
    9 Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
    10 Σπύρος Βασδέκης
    11 Κώστας Δρακόπουλος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 11-07-14 στις 10:58
    w w w . s t i v o z . g r
    Η 1η διαδικτυακή κοινότητα
    αθλητών & φιλάθλων στίβου

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Designed and owned by Ioannis P. Pouloupatis