PDA

Επιστροφή στο Forum : Διασυλλογικό πρωτάθλημα 2011 Α/Γ (7 όμιλοι)



StivoZ.gr
24-06-11, 21:19
Ακολουθούν αποτελέσματα απο τους ομίλους:

1 Θεσ/νίκη - Καυτανζόγλειο
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΘΡΑΚΗ - ΚΑΒΑΛΑ – ΔΡΑΜΑ – ΣΕΡΡΕΣ

2 Λάρισα - ΕΑΚ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ – ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ – ΠΕΛΛΑ / ΚΙΛΚΙΣ - ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΠΙΕΡΙΑ / ΗΜΑΘΙΑ

3 OAKA - K1&K2
ΑΘΗΝΑ - ΒΟΙΩΤΙΑ / ΕΥΒΟΙΑ

4 ΟΑΚΑ - Κ1&Κ2
ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ

5 ΟΑΚΑ - Κ1&Κ2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ – ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ – ΚΥΚΛΑΔΕΣ - ΧΙΟΣ / ΣΑΜΟΣ - ΛΕΣΒΟΣ

6 Πάτρα - Παμπελοποννησιακό
ΠΕΡΙΦ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΒΟΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ – ΑΝΑΤΟΛ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ - ΗΠΕΙΡΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ – ΔΥΤΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ

7 Ηράκλειο - Παγκρήτιο & Ελευθερίας
ΚΡΗΤΗ

StivoZ.gr
24-06-11, 21:23
100μ Α

2η σειρα (+1,1)
Φραγκουλης (ΠΓΣ) 10"64
Χλεμπακος (Εθνικός) 10"77
Κωνσταντινιδης (Εθνικος) 11"01
Μπουκαλης (Εθνικος) 11"07
Φαλιδας (ΓΣ Ηλιουπολης) 11"19
Ρηγας-Κουτουκης (ΠΓΣ) 11"32
Ζευγωλης (ΠΑΟ) -

3η σειρα (+2,7)
Μουντριχας (Ευβοικος) 11"18
Νιαμουνιτακης (Μυρωνας) 11"18 (?)
Αφρουδακης (Ιλισσος) 11"34

1η σειρά (+4,0)
Τσουκας (ΠΓΣ) 11"35
Τζελας (Ευβοικος) 11"51
Χηνης (ΑΕΚ) 11"58

100μ Γ (+1,8)
Κοκλώνη (ΑΕΚ) 11"40
Κίτσου (ΑΕΚ) 12"39
Νακοπούλου (Ερμης Σχηματαριου) 12"70.

4χ100 Α
ΠΓΣ 42"73 (Κοντη-Προδρομίδης-Καρράς-Φραγκούλης)
Εθνικος (Μπουκαλης-Χλεμπάκος-Μαστοράκος-Κωνσταντινίδης) 42"97
Πίνδαρος Θηβων (Κρομμύδας-Στυλιανου-Σασλης-Φράγκος) 43"29

4χ100 Γ
ΑΕΚ (Τζηκα-Κιτσου-Θεοκα-Κοκλωνη) 46"87
ΠΓΣ (Συμεωνιδη-Θεοδωρου-Δανιηλ-Παντη) 50"37

400μ Α

3η σειρά
Μελαχροινουδης (ΓΣ Ηλιουπολης) 48"80
Φραγκος (Πινδαρος Θηβων) 49"59
Σασλης (Πινδαρος Θηβων) 50"90
Χαλκιαδακης (ΠΓΣ) 51"42
Μπιστας (ΠΑΟ) 51"50
Μαστορακος (Εθνικος) 52"20

2η σειρά
Παπαδόπουλος Ευθ. (ΓΣ Ηλιουπολης) 51"46
Καθαριος (ΑΚΟ Λειβαδιας) 52"02
Σουφης (ΠΓΣ) 52"39
Ζανης (ΓΣ Ηλιουπολης) 52"49

1η σειρα
Αναστασιου (ΑΚΟ Λειβαδιας) 52"49

400μ Γ

2η σειρά
Φιλάνδρα (ΠΓΣ) 55"67
Συρου (Ερμης Σχηματαριου) 56"09
Γκαρανη (Ερμης Σχηματαριου) 57"78
Γεωργακοπουλου (ΠΓΣ) 60"58
Καραμπετσου (Νεαπολη Χαλκιδας) 62"30

1η σειρα
Καμπουρη (Νεαπολη Χαλκιδας) 63"61
Πετροπουλου (Νεαπολη Χαλκιδας) 66"57

1500μ Α
Χατζακης (ΠΓΣ) 4'05"52
Γκουρλιας (Ιλισσος) 4'14"24
Βλαχακης (Ιλισσός) 4'21"35
Πετρολεκας (ΠΓΣ) 4'23"09
Μπακατσελος (ΠΓΣ) 4'27"51
Πανταζοπουλος (Νικη Βυρωνα) 4'31"06
Γκολφος (Νικη Βυρωνα) 4'33"80
Μπουντουλης (Πινδαρος Θηβων) 4'41"30

1500μ Γ
Κεφαλα (ΑΕΚ) 4'43"11
Μαρματακη (Ιλισσος) 4'57"62
Ραυτοπουλου (ΠΓΣ) 4'58"45
Λειβαδαρου (ΠΓΣ) 5'00"53
Δημητριαδη (Ιλισσος) 5'08"36

5χλμ Α
Πουλιος (ΠΑΟ) 15'05"74
Καραβιδας (ΑΕΚ) 15'18"97
Δροσος (ΠΑΟ) 15'25"55
Πιτσολης (Ιλισσος) 16'21"37
Τελωνιατης (Ιλισσος) 16'25"17
Μαντζαρης (Ιλισσος) 16'35"78
Τζαναβαρας (ΠΑΟ) 16'53"70

5χλμ Γ
Κεφαλα (ΑΕΚ) 17'48"10
Μιχαηλοβα Β. (ΠΓΣ) 18'18"31
Βλαχακη (Ιλισσος) 19'36"50
Πουλιδου (Ιλισσος) 19'59"24
Μαλαι (Ιλισσος) 20'05"25
Σκουλαρικη (Ιλισσος) 20'10"02
Κοροζη (Νεαπολη Χαλκιδας) 20'14"03
Αλιφιερακη (Ιλισσος) 20'22"15
Πασπατη (Ιλισσος) 20'24"59
Μπλατση (ΠΓΣ) 20'46"59

110μ εμπ Α
Ρήγας 15"06
Ασπιώτης 15"91.
Σαισάνας (Εθνικος) ακυρος

100μ εμπόδια Γ (+1,9)
Κίτσου (ΠΓΣ) 13"98
Θεοκα (ΑΕΚ) 14"34
Δανιήλ (ΠΓΣ) 14"46
Φρατζη (Νεαπολη Χαλκιδας) 15"50
Δετση (ΠΓΣ) 15"95
Αντωνοπούλου (ΠΑΟ) 15"97
Γιουργουση (Νεαπολη Χαλκιδας) 16"52

Μήκος Α
Χατζηβασιλείου (ΠΓΣ) 7,68,
Π.Μπαλταδούρος (Εθνικος) 7,27,
Προδρομίδης (ΠΓΣ) 7,10
Γεωργίου (Ευβοικος) 7,09
Λαγός (ΑΕΚ) 7,05
Γαλακτιάδης (ΓΣ Ηλιουπολης) 7,05
Μινασιαν (ΠΑΟ) 6,87
Κοντι (ΠΓΣ) 6,67
Σεφεριαδης (ΠΓΣ) 6,60

Μήκος Γ
Παπαχρήστου (ΑΕΚ) 6,34
Γεωργίου (ΠΓΣ) 5,50
Σεφεριαδη (ΠΓΣ) 5,33
Βαλιαδη (ΠΓΣ) 5,06
Γιουργουση (Νεαπολη Χαλκιδας) 5,01

Ύψος Α
Κουρτέσης (ΠΑΟ) 2,05

Υψος Γ
Βασιλειου (ΑΓΕ Βοιωτιας) 1,53
Νταραμπαν (ΠΓΣ) 1,45

Επικοντώ Α
Λάσκαρης (ΠΑΟ) 5,31
Ρουμελιώτης (ΠΓΣ) 4,00
Θεοδωρόπουλος (ΠΓΣ) 3,80
Γαβριηλίδης (ΑΕΚ) 3,60

Επικοντω Γ
Σκαφιδα (ΑΕΚ) 4,20
Παπακωτση (ΑΕΚ) 3,70
Παναγιώτου (Νεαπολη Χαλκιδας) 3,30
Κρητικου (ΠΑΟ) 3,00
Καρουση (ΠΓΣ) ακυρη

Σφαίρα Α
Τζωρτζιαδης (Εθνικος) 14,98
Καρτσινης (ΠΓΣ) 14,66
Σελεμιδης (ΑΕΚ) 13,02
Καφεσακης (Εθνικος) 12,83
Μαυροπουλος (Εθνικος) 12,65
Παπαιωαννου (ΠΑΟ) 12,45
Θεοδωρου (ΠΑΟ) 12,23
Ζουλιεν (Εθνικος) 11,62

Σφαίρα Γ
Σοφανη (ΠΓΣ) 14,12
Τζήκα (ΑΕΚ) 13,62
Δανιηλ (ΠΓΣ) 12,37
Λικα (ΠΓΣ) 12,30
Γκαβαλη (Ευβοικος) 11,80
Πανιδη (ΑΕΚ) 11,60
Στρεμπελια (Εθνικος) 11,11
Ανουσακη (Εθνικος) 10,98

Δίσκος Α
Καρανασιος (ΑΓΕ Βοιωτιας) 42,08
Κουμερτας (ΓΣ Ηλιουπολης) 40,50
Καρτσινης (ΠΓΣ) 38,90
Σιαραπης (Νεαπολη Χαλκιδας) 36,80

Δίσκος Γ
Σοφανη (ΠΓΣ) 51,80
Κομοτογλου (ΠΑΟ) 50,40
Ανουσακη (Εθνικος) 37,12
Νικολαιδη (ΑΕΚ) 34,51
Γκαβαλη (Ευβοικος) 33,78
Ρουπακα (Πινδαρος Θηβων) 29,90

Σφύρα Γ
Παπαγεωργίου (ΠΑΟ) 68,72

Β' ημέρα

Άνδρες:

200μ. (+1,7):
Στράτος Φραγκούλης (ΠΓΣ) 21.46, Παντελής Μελαχροινούδης (ΓΣ Ηλιούπολης) 22.15, Βίκτωρ Κρεμμύδας (ΓΣ Πίνδαρος Θηβών) 22.21.

800μ.:
Προκόπης Χατζάκης (ΠΓΣ) 1.58.14, Ευθύμης Παπαδόπουλος (ΓΣ Ηλιούπολης) 1.58.51, Έντισον Μούτσο (ΑΕΚ) 2.00.45.

400μ. εμπόδια:
Αλέξανδρος Καπέλος (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου) 57.25, Παναγιώτης Μαστοράκος (Εθνικός ΓΣ) 61.03, Άγγελος Αγιαννιτόπουλος (Εθνικός ΓΣ) 67.88.

Τριπλούν:
Σταύρος Γεωργίου (ΓΑΣ Ευβοϊκός) 16.09μ., Νίκος Λαγός (ΑΕΚ) 16.07μ., Παναγιώτης Μπαλταδούρος (Εθνικός ΓΣ) 15.55μ.

Σφυροβολία:
Αλέξανδρος Παπαδημητρίου (ΑΕΚ) 72.92μ., Σπύρος Ζουλιέν (Εθνικός ΓΣ) 56.43μ.

Ακοντισμός:
Κώστας Ηλίας (ΑΓΕ Βοιωτίας) 56.23μ., Χαράλαμπος Καλτσάς (Εθνικός ΓΣ) 54.09μ., Κώστας Ζιώγας (ΑΓΕ Βοιωτίας) 49.31μ.

4x400μ.:
ΓΣ Ηλιούπολης (Ζαννής, Παπαντωνούδης, Παπαδόπουλος, Μελαχροινούδης) 3.25.64, ΠΓΣ (Γαλανόπουλος, Μεχίλι, Σούφης, Χαλκιδάκης) 3.29.81, ΑΕΚ (Λένα, Ανυφαντής Αν., Σελεμίδης, Ανυφαντής Γ.) 3.44.66.

Γυναίκες:

200μ. (+2,9):
Κατερίνα Σύρου (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου) 24.78, Χριστίνα Θεόκα (ΑΕΚ) 24.92, Ευαγγελία Γκαράνη (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου) 25.54.

800μ.:
Φωτεινή Δαγκλή- Παγκότο (ΑΕΚ) 2.08.58, Παρασκευή Τσιόμπικα (ΠΓΣ) 2.20.93, Ελένη Παπαδημητρίου (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 2.23.88.

400μ. εμπόδια:
Θεοδοσία Νακοπούλου (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου) 60.91, Δήμητρα Φρατζή (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 64.92, Αθανασία Πέππε (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 70.08.

Τριπλούν:
Βούλα Παπαχρήστου (ΑΕΚ) 13.80μ., Σοφία Γαρδικιώτη (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου) 12.26μ., Θεοδώρα Γεωργίου (ΠΓΣ) 12.17μ.

Ακοντισμός:
Σάββα Λίκα (ΠΓΣ) 56.80μ., Ιόλη Πανίδη (ΑΕΚ) 53.08μ., Ιωάννα Πάρχα (ΠΓΣ) 47.20μ.

4x400μ.:
ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου (Τσαγανού, Νακοπούλου, Γκαράνη, Σύρου) 3.51.27, ΑΕΚ (Παπαγεωργίου, Δρακάκη, Δαγκλή, Θεοδωρακοπούλου) 3.58.44, ΠΓΣ (Ραυτοπούλου, Τσιομπίκα, Δέτση, Γεωργακοπούλου) 4.02.49.

Β' ημέρα απόγευμα

Άνδρες:

1.500μ.:
Προκόπης Χατζάκης (ΠΓΣ) 4.05.52, Μάρκος Κουρλιάς (ΓΑΣ Ιλισσός Αθηνών) 4.14.24, Γιώργος Βλαχάκης (ΓΑΣ Ιλισσός Αθηνών) 4.21.35. (24/6).

3.000μ. στιπλ:
Γιώργος Διαλεκτός (ΑΓΕ Βοιωτίας) 9.22.63, Θόδωρος Κιορμήτρου (Πανελλήνιος ΓΣ) 9.51.03, Λάμπρος Μαλτέζος (ΓΑΣ Ιλισσός Αθηνών) 9.56.66.

Γυναίκες:

3.000μ. στιπλ:
Μαρία Παρδαλού (Πανελλήνιος ΓΣ) 10.18.05, Ειρήνη Λιγνού (Πανελλήνιος ΓΣ) 11.35.68, Φιλίππα Πουλίδου (ΓΑΣ Ιλισσός Αθηνών) 12.12.65.

StivoZ.gr
25-06-11, 22:29
ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 25-26/6/2011
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Αρχείο με πλήρη αποτελέσματα, βαθμολογίες, τελική κατάταξη και ανέμους. (http://www.stivoz.com/dimosiografikes/Competitions/2011dias_thess.pdf)

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ

100 Μ. ΟΡΙΟ:11.54 ΠΡΙΜ:10.94
1 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10.62
2 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 91 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.64
3 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 83 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 10.70
4 ΤΖΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 84 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 10.72
5 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 87 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.79
6 ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.11
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 11.14
8 ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΚΩΝ. 91 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 11.17
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 83 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.19
10 ΝΤΑΛΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.20
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΙΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 11.21
12 ΖΑΦΕΙΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.24
13 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.27
14 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 92 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.34
15 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΟΡΦΕΑΣ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 11.35
16 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 94 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.36
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.38
18 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 90 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.42
19 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 11.43
20 ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 11.45
21 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.53
22 ΜΠΑΤΖΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 11.57
23 ΠΙΤΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.58
- ΚΑΠΟΥΣΟΥΖ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 80 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.58
25 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 11.60
26 ΜΠΕΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.62
27 ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 11.65
28 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.73
29 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 11.75
30 ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 94 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 11.96
31 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 71 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.07
32 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 90 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.08
33 ΣΙΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 12.09
34 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.14
35 ΧΑΣΧΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 84 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 12.19
36 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.22
37 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.24
38 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.28
39 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.32
40 ΤΣΙΤΣΙΩΝΗΣ-ΑΜΕΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 12.46
41 ΤΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 93 ΑΦ "ΑΔΩΝΙΣ" ΘΕΡΜΗΣ 12.54
42 ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.61
43 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 94 ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 12.68
44 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.81
45 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.92
46 ΤΕΡΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΚΩΝ. 84 ΠΑΟΚ 12.98
47 ΑΡΧΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 94 ΠΑΕΣΠΦΑ "ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ" 14.05
48 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΜΥΡΩΝ ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 14.07
χ ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΑΚΥΡΟΣ


200 Μ. ΟΡΙΟ:23.84 ΠΡΙΜ:22.24
1 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 91 ΠΑΟΚ 21.53
2 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 84 ΑΣ ΑΡΗΣ 21.61
3 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 21.71
4 ΤΖΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 84 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 22.14
5 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 22.15
6 ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΚΩΝ. 91 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 22.34
7 ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 90 ΠΑΟΚ 22.91
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 22.96
9 ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 23.01
10 ΝΤΑΛΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 23.26
11 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 23.43
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 23.57
13 ΓΟΓΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 92 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 23.58
14 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 92 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 23.62
15 ΜΗΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 86 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 23.70
16 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 87 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 23.74
17 ΜΠΑΤΖΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 23.80
18 ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 23.93
19 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 23.96
20 ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 24.31
21 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 24.43
22 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 92 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 24.73
23 ΧΑΣΧΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 84 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 25.75
24 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 25.85
25 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 26.28
26 ΡΕΠΙΤΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 27.56


400 Μ. ΟΡΙΟ:53.54 ΠΡΙΜ:50.14
1 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 84 ΑΣ ΑΡΗΣ 47.37
2 ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 87 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 48.03
3 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 91 ΠΑΟΚ 48.51
4 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 88 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 48.90
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 87 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 49.91
6 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 79 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 50.71
7 ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 90 ΠΑΟΚ 51.64
8 ΓΟΓΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 92 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 51.95
9 ΛΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 52.71
10 ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 53.03
11 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 87 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 53.14
12 ΡΟΔΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 91 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 53.69
13 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 54.19
14 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 92 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 54.37
15 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 54.82
16 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 55.40
17 ΧΙΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 91 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 55.67
18 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 55.81
19 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 94 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 55.89
20 ΤΡΥΦΩΝ ΜΙΧΑΛΗΣ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (55.917) 55.92
21 ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (55.919) 55.92
22 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 56.35
23 ΚΑΜΠΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 56.47
24 ΚΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 57.92
25 ΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 58.29
26 ΤΕΡΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΚΩΝ. 84 ΠΑΟΚ 60.29
27 ΡΕΠΙΤΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 62.13
χ ΡΟΥΤΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 88 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΓΚΑΤ.


800 Μ. ΟΡΙΟ:2.04.00 ΠΡΙΜ:1.56.00
1 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 79 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.55.10
2 ΜΠΟΖΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.56.88
3 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 82 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 2.02.53
4 ΡΕΡΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 2.05.24
5 ΛΙΑΤΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 2.13.23
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 2.17.37
7 ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 87 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2.22.76


1500 Μ. ΟΡΙΟ:4.20.00 ΠΡΙΜ:3.57.00
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 90 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.08.79
2 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.09.24
3 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.09.28
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.14.73
5 ΓΚΑΡΑΓΚΑΣΕΒ ΗΛΙΑΣ 94 ΠΑΟΚ 4.15.43
6 ΡΕΡΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.20.90
7 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 82 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.25.26
8 ΜΑΝΩΛΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 4.28.72
9 ΛΙΑΤΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 4.29.90
10 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 82 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 4.30.09
11 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 76 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 5.04.30
12 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.16.18
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 69 ΠΑΟΚ 5.49.39
14 ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 71 ΠΑΕΣΠΦΑ "ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ" 7.15.74


5.000 Μ. ΟΡΙΟ:16.40.00 ΠΡΙΜ:15.15.00
1 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 15.46.33
2 ΒΡΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 15.57.36
3 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 16.04.40
4 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 16.07.09
5 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 16.36.96
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 16.38.40
7 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 80 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 16.44.75
8 ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 84 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 17.45.19
9 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 73 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 17.46.71
10 ΤΣΙΑΒΤΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 82 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 17.48.00
11 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 76 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 18.47.23
12 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 83 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 21.06.84
13 ΧΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 73 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 21.07.11
14 ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 71 ΠΑΕΣΠΦΑ "ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ" 27.59.09


110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:16.84 ΠΡΙΜ:15.64
1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 83 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 14.32
2 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 85 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 15.64
3 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 15.67
4 ΚΟΥΛΙΑΣΒΙΛΙ ΜΠΑΤΣΟΥΚΙ 93 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 16.73
ΑΝΕΜΟΣ +3,5


400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:60.04 ΠΡΙΜ:58.14
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 87 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 54.14
2 ΡΟΔΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 91 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 57.24
3 ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 79 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 58.48
4 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 83 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 59.67
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 60.35
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 60.52


3.000 Μ. ΦΥΣ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:10.40.00 ΠΡΙΜ:9.49.00
1 ΒΡΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 9.36.20
2 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 9.38.39
3 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.11.90
4 ΤΣΩΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 12.23.57
5 ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 87 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 12.24.05

ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ:6.30 ΠΡΙΜ:7.10
1 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 86 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.14
2 ΜΠΟΥΛΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 86 ΠΑΟΚ 7.13
3 ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 90 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 6.99
4 ΜΗΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 86 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 6.95
5 ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 89 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.94
6 ΚΝΗΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 87 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 6.80
7 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.77
8 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 79 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 6.56
9 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 71 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 6.45
10 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 91 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 6.35
11 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 6.30
12 ΝΑΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 90 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 6.24
13 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΠΑΟΚ 6.20
14 ΚΑΝΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 89 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 6.14
15 ΛΑΜΠΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.14
16 ΙΣΠΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.97
17 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΟΡΦΕΑΣ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 5.90
18 ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 5.68
19 ΚΑΠΟΥΣΟΥΖ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 80 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.63
20 ΚΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.58
21 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 5.28
22 ΜΠΕΣΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 5.24
23 ΑΡΧΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 94 ΠΑΕΣΠΦΑ "ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ" 4.27

ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ:1.88 ΠΡΙΜ:2.00
1 ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 86 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2.20
2 ΚΟΝΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1.88
3 ΣΤΟΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΣΦΣΑΒ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ. 1.85
4 ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 1.80
- ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΜΙΛΟΝΑΪ 92 ΠΑΟΚ 1.80
6 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 84 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.75

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ:3.80 ΠΡΙΜ:4.30
1 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.50
2 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.40
3 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 85 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 4.20
4 ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.20
5 ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 87 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 4.10
6 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 87 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.00
7 ΓΑΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 3.80
8 ΓΕΩΡΓΙΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 81 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.50
9 ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 65 ΑΣ ΑΡΗΣ 3.50
χ ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 ΑΚΥΡΟΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΟΡΙΟ:13.40 ΠΡΙΜ:14.30
1 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 86 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.64
2 ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 89 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.32
3 ΜΠΟΥΛΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 86 ΠΑΟΚ 14.30
4 ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ 89 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 14.22
5 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.86
6 ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 90 ΠΑΟΚ 13.82
7 ΙΣΠΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.24
8 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 79 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 13.01
9 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΠΑΟΚ 12.97
10 ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΜΙΛΛΟΝΑΙ 92 ΠΑΟΚ 12.95
11 ΤΣΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.84
12 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.78
χ ΛΑΜΠΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΚΥΡΟΣ


ΣΦΑΙΡΑ ΟΡΙΟ:12.30 ΠΡΙΜ:13.80
1 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 81 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 18.00
2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 15.85
3 ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 82 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. 15.50
4 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 85 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 15.05
5 ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 13.80
6 ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 86 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.80
7 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 86 ΑΣΦΣΑΒ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ. 13.60
8 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 82 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.13
9 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 91 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.58
10 ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 88 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 12.37
11 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΠΑΟΚ 12.20
12 ΣΥΡΙΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΣΦΣΑΒ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ. 11.80
13 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 82 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.65
14 ΧΡΟΪΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 92 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 11.52
15 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 10.35
16 ΜΗΤΗΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 83 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10.10
17 ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 10.00
18 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 9.68
19 ΚΥΡΚΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 79 ΠΑΕΣΠΦΑ "ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ" 8.78
20 ΖΗΤΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 7.83
21 ΜΠΑΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 67 ΠΑΕΣΠΦΑ "ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ" 6.67
22 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 91 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 4.45


ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ:38.00 ΠΡΙΜ:42.00
1 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 85 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 55.13
2 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 82 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 51.46
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 44.08
4 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 43.10
5 ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 88 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 39.37
6 ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 92 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 37.19
7 ΧΡΟΪΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 92 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 33.15
8 ΖΗΤΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 30.72
9 ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 22.27
χ ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 86 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΑΚΥΡΟΣ


ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ:49.00 ΠΡΙΜ:55.00
1 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 78 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 60.28
2 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 92 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 58.68
3 ΒΕΡΒΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 91 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 56.31
4 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 82 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 55.84
5 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 80 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 51.71
6 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 81 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50.65
7 ΓΚΟΥΤΖΕΛΟΥΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50.54
8 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 92 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 49.52
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 48.45
10 ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 93 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 41.01
11 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64 ΠΑΕΣΠΦΑ "ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ" 23.48
12 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 67 ΠΑΕΣΠΦΑ "ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ" 15.42


ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ:44.00 ΠΡΙΜ:50.00
1 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 62.81
2 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 91 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 55.03
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 81 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 50.51
4 ΧΑΤΖΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 85 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 39.05

4 Χ 100 Μ. ΟΡΙΟ:45.64 ΠΡΙΜ:43.04
1 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 41.78
2 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 42.42
3 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 42.81
4 ΠΑΟΚ 43.27
5 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 43.80
6 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 45.04
7 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 45.97
8 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 46.20

4 Χ 400 Μ. ΟΡΙΟ:3.36.14 ΠΡΙΜ:3.27.04
1 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3.22.02
2 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.26.07
3 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.28.83
4 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 3.28.92
5 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.42.49

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

100 Μ. ΟΡΙΟ:13.54 ΠΡΙΜ:12.74
1 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 89 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.60
2 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.79
3 ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.06
4 ΛΙΑΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.13
5 ΠΙΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 91 ΠΑΟΚ 12.21
6 ΚΗΤΑ ΣΟΦΙΑ 88 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.24
7 ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΖΩΗ 79 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.29
8 ΠΕΤΣΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 86 ΠΑΟΚ 12.34
9 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.46
10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.67
11 ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.71
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΘΗ 81 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 12.80
13 ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 94 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 12.88
14 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.23
15 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.29
16 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.31
17 ΔΑΦΤΣΟΥ ΑΝΝΑ 70 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 13.36
18 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 95 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 13.40
19 ΘΩΜΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 91 ΠΑΟΚ 13.44
20 ΤΖΙΟΥΡΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.51
21 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 13.61
22 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ-ΠΟΥΛΧ. 88 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 13.69
23 ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 90 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13.71
24 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.91
25 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.02
26 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 93 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 14.61

200 Μ. ΟΡΙΟ:28.04 ΠΡΙΜ:26.24
1 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 89 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 24.38
2 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 24.40
3 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 25.14
4 ΚΗΤΑ ΣΟΦΙΑ 88 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 25.20
5 ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 25.26
6 ΠΟΛΟΖΟΚ ΙΟΥΛΙΑ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 25.52
7 ΠΙΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 91 ΠΑΟΚ 25.75
8 ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΖΩΗ 79 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 25.94
9 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 25.95
10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 26.21
11 ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 81 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 26.29
12 ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 26.59
13 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 90 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 26.95
14 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 27.06
15 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 27.88
16 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 28.19
17 ΔΑΦΤΣΟΥ ΑΝΝΑ 70 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 28.21
18 ΘΩΜΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 91 ΠΑΟΚ 28.36
19 ΜΠΟΣΤΑΝΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 28.52
20 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28.54
21 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 29.12
22 ΓΚΑΥΡΑ ΡΩΞΑΝΗ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 29.14
23 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ-ΠΟΥΛΧ. 88 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 29.66
24 ΒΟΖΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 29.79
25 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 95 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 29.96
26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 30.06
27 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ 91 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 30.60

400 Μ. ΟΡΙΟ:64.04 ΠΡΙΜ:60.14
1 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 92 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 57.46
2 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 58.51
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 79 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 58.84
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 60.20
5 ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 81 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 60.36
6 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 60.86
7 ΚΟΤΛΙΔΑ ΟΛΓΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 61.45
8 ΤΕΠΕΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 91 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 62.02
9 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 62.72
10 ΓΟΡΤΖΙΛΗ ΙΟΡΔΑΝΑ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 63.07
11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 64.32
12 ΒΟΥΡΟΥΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 64.34
13 ΒΟΖΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 68.04
14 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 95 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 69.22
15 ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 74.08
16 ΝΤΟΝΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 76.76

800 Μ. ΟΡΙΟ:2.30.00 ΠΡΙΜ:2.23.00
1 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 88 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 2.10.69
2 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 92 Μ.Π.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2.13.99
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 91 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.24.51
4 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 91 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ "ΔΙΟΜΗΔΗΣ" 2.25.02
5 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 91 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.28.13
6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 2.28.38
7 ΝΙΖΑΡΑΝΤΖΕ ΑΝΑΤΟΛΗ 94 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 2.32.89
8 ΔΑΡΟΓΛΟΥ ΗΣΑΙΑ 95 "ΒΕΡΓΙΝΑ" 3.18.77

1500 Μ. ΟΡΙΟ:5.24.00 ΠΡΙΜ:4.57.00
1 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 88 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 4.39.81
2 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 91 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 4.47.22
3 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 91 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ "ΔΙΟΜΗΔΗΣ" 5.01.28
4 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 91 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5.01.98
5 ΝΙΖΑΡΑΝΤΖΕ ΑΝΑΤΟΛΗ 94 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 5.06.17
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.10.39
7 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5.23.48
8 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 79 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.37.40
9 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 6.05.69
10 ΜΑΝΤΟΥΚ ΣΕΝΤΑ 89 ΠΑΟΚ 6.11.07
χ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 91 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤ.

5.000 Μ. ΟΡΙΟ:20.40.00 ΠΡΙΜ:19.00.00
1 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 91 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 18.02.20
2 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 73 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.52.22
3 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 79 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 20.38.67
4 ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ-ΑΓΑΠΗ 86 ΠΑΟΚ 21.40.06
5 ΜΑΝΤΟΥΚ ΣΕΝΤΑ 89 ΠΑΟΚ 22.34.48

100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:17.84 ΠΡΙΜ:15.74
1 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 15.35
2 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 92 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 15.51
ΑΝΕΜΟΣ +3,2

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:70.04 ΠΡΙΜ:68.14
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 79 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 64.52
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 64.55
3 ΚΟΤΛΙΔΑ ΟΛΓΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 65.57
4 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 92 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 66.76
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 80 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 67.94
χ ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 95 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΚΥΡΗ

3.000 Μ. ΦΥΣ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:13.50.00 ΠΡΙΜ:12.30.00
1 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΒΑΡΝΤΟΥΙ 94 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 13.02.46

10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΟΡΙΟ:60.00.00 ΠΡΙΜ:57.30.00
1 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 91 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 56.32.40

ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ:5.15 ΠΡΙΜ:5.45
1 ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΑΣ ΑΡΗΣ 6.04
2 ΔΕΛΗΦΩΤΗ ΛΟΥΚΙΑ 92 ΠΑΟΚ 5.91
3 ΓΚΑΡΝΕΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 91 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.72
4 ΠΟΛΟΖΟΚ ΙΟΥΛΙΑ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.70
5 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 85 ΠΑΟΚ 5.67
6 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 90 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 5.56
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΘΗ 81 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 5.33
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 90 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 5.14
9 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.12
10 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 5.10
11 ΤΖΙΟΥΡΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.06
12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.94
13 ΔΗΜΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 91 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.60
14 ΤΣΕΡΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 91 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 4.57
15 ΚΑΡΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.46
16 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 93 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 4.23
17 ΤΣΑΚΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 85 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 4.03
18 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΗ 89 ΠΑΟΚ 3.82
χ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΚΥΡΗ

ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ:1.53 ΠΡΙΜ:1.60
1 ΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 1.68
2 ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 84 ΠΑΟΚ 1.64
3 ΚΟΛΟΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 1.60
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 1.58
5 ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 88 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 1.50
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 1.50
χ ΚΟΥΣΙΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 91 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΥΡΗ
χ ΣΑΛΑΜΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΑΚΥΡΗ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ:3.00 ΠΡΙΜ:3.20
1 ΚΑΛΑΦΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 94 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.45
2 ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.20
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 3.20
4 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 95 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.10
5 ΦΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 83 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.00
6 ΜΑΚΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 83 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.80
7 ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 90 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.80
8 ΣΑΜΟΛΑΔΟΥ ΕΛΛΗ 88 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.80
χ ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 91 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΑΚΥΡΗ
χ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 95 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΑΚΥΡΗ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΟΡΙΟ:10.80 ΠΡΙΜ:11.40
1 ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΑΣ ΑΡΗΣ 12.71
2 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 85 ΠΑΟΚ 12.54
3 ΔΕΛΗΦΩΤΗ ΛΟΥΚΙΑ 92 ΠΑΟΚ 11.55
4 ΓΚΑΡΝΕΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 91 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.55
5 ΠΑΥΛΟΥ-ΜΠΕΝΑΖΗ ΑΘΗΝΑ 94 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 11.11

ΣΦΑΙΡΑ ΟΡΙΟ:10.20 ΠΡΙΜ:11.50
1 ΤΑΚΑ ΑΝΝΑ 88 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.38
2 ΛΙΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 92 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 12.81
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 71 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 12.76
4 ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 11.76
5 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 11.42
6 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.35
7 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 95 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11.12
8 ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ ΑΝΝΑ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 9.70
9 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 8.86
10 ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 93 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 8.83
11 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.87
12 ΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.80
13 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 6.64

ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ:34.00 ΠΡΙΜ:36.00
1 ΤΑΚΑ ΑΝΝΑ 88 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 47.26
2 ΑΚΡΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 43.22
3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 91 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 41.98
4 ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 39.02
5 ΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 86 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 36.46
6 ΒΑΣΔΕΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 88 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 36.44
7 ΧΑΜΠΟΥΝΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 36.06
8 ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 93 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 35.15
9 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 88 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 30.95
10 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 26.98
11 ΤΟΝΤΖΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ 95 ΟΡΦΕΑΣ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 24.24

ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ:34.00 ΠΡΙΜ:38.00
1 ΑΝΘΡΩΠΑΚΗ ΘΕΑΝΩ 89 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 42.56
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 91 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 39.89
3 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 90 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 38.08
4 ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 93 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 33.35
5 ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 32.51
6 ΚΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 91 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 32.38
7 ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 92 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 32.28
8 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 26.87

ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ:38.00 ΠΡΙΜ:41.00
1 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 56.30
2 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 55.18
3 ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΖΩΗ 90 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 43.63
4 ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 40.47
5 ΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 40.45
6 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 38.64
7 ΑΝΔΡΕΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 89 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 35.98
8 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 35.31
9 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 27.41

4 Χ 100 Μ. ΟΡΙΟ:53.64 ΠΡΙΜ:50.14
1 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 48.24
2 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 49.76
3 Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 51.17
4 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 51.79
5 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 52.60
6 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 61.57

4 Χ 400 Μ. ΟΡΙΟ:4.18.14 ΠΡΙΜ:4.10.14
1 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.59.51
2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 4.12.79
3 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.24.87
4 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 4.30.14

chridand
25-06-11, 22:34
ΚΡΗΤΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α' ΗΜΕΡΑ

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ 1.10
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΡΙΣ 1993 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 11.79
2 ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 11.89
3 ΚΛΑΔΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 12.16
4 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.26
5 ΠΑΛΙΜΕΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.47
6 ΤΟΥΡΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1980 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.62
7 ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.64
100Μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ +1.10
1 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1990 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 10.55
2 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 10.87
3 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.99
4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.04
5 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1979 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.04
6 ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1981 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 11.22
7 ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11.33
100Μ ΑΝΔΡΩΝ Γ΄ΣΕΙΡΆ - ΑΝΕΜΟΣ +1.50
1 ΔΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.43
2 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.47
3 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΟΔΑΜΑΝΘΥΣ 1993 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.57
4 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11.60
5 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 11.61
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 1993 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.59
7 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.80

100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ : ΟΡΙΟ 11.54 ΥΨΗΛΗ 10.94
1 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1990 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 10.55
2 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 10.87
3 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.99
4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.04
5 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1979 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.04
6 ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1981 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 11.22
7 ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11.33
8 ΔΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.43
9 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.47
10 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΟΔΑΜΑΝΘΥΣ 1993 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.57
11 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 1993 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.59
12 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11.60
13 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 11.61
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΡΙΣ 1993 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 11.79
15 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.80
16 ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 11.89
17 ΚΛΑΔΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 12.16
18 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.26
19 ΠΑΛΙΜΕΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.47
20 ΤΟΥΡΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1980 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.62
21 ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.64

400Μ ΑΝΔΡΩΝ - Α΄ΣΕΙΡΑ
1 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 48.38
2 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 48.52
3 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1979 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 49.30
4 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1977 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 49.46
5 ΛΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.04
6 ΤΣΟΜΑΝΙ ΓΚΕΝΤΙΑΝ 1992 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 50.55
7 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 52.76
400Μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ
1 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 50.06
2 ΔΑΓΛΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 51.06
3 ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 51.63
4 ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 52.20
5 ΠΟΥΪΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 54.42
400Μ ΑΝΔΡΩΝ Γ΄ΣΕΙΡΑ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1990 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.91
2 ΚΛΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 54.58
3 ΝΤΟΥΝΤΙΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 54.75
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.76
5 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 58.86

400Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΡΙΟ 53.54 - ΥΨΗΛΗ 50.14
1 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 48.38
2 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 48.52
3 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1979 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 49.30
4 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1977 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 49.46
5 ΛΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.04
6 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 50.06
7 ΤΣΟΜΑΝΙ ΓΚΕΝΤΙΑΝ 1992 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 50.55
8 ΔΑΓΛΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 51.06
9 ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 51.63
10 ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 52.20
11 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 52.76
12 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1990 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.91
13 ΠΟΥΪΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 54.42
14 ΚΛΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 54.58
15 ΝΤΟΥΝΤΙΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 54.75
16 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.76
17 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 58.86

800Μ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 2.04.00 - ΥΨΗΛΗ 1.56.00
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.50.73
2 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.54.10
3 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.57.98
4 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.59.03
5 ΡΙΖΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 2.05.70
6 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 2.18.37

5000Μ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ : 16.40.0 - ΥΨΗΛΗ 15.15.00
1 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 15.15.41
2 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.27.51
3 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.32.04
4 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 16.42.77
5 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1973 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 16.52.49
6 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 17.01.58
7 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 19.01.91

110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΑΝΕΜΟΣ -0.70 ΟΡΙΟ : 16.84 - ΥΨΗΛΗ 15.64
1 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 13.94
2 ΤΟΥΡΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 16.90
3 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 17.77
- ΡΙΖΑΪ ΤΑΟ 1993 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ ΕΓΚ

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 1.88 - ΥΨΗΛΗ 2.00
1 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.00
2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.00
3 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.88

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 3.80 - ΥΨΗΛΗ 4.40
1 ΡΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.60
2 ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.40
3 ΚΙΟΣΕ ΜΙΚΕΛΕ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.30
- ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1989 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0.00
- ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 0.00

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 6.30 - ΥΨΗΛΗ 7.10
1 ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.45
2 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1987 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 7.37
3 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 6.88
4 ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.62
5 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.53
6 ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.12
7 ΤΟΥΡΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.10
8 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.85
9 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.61
10 ΛΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.24

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 12.30 - ΥΨΗΛΗ 13.80
1 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18.37
2 ΚΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14.11
3 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.40
4 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.48
5 ΚΟΖΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1986 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.06
6 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.91
- ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 00.00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1975 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 55.40
2 ΚΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 48.90
3 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 44.43

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 44.00 - ΥΨΗΛΗ 50.00
1 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 71.02
2 ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 66.53
3 ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.63
4 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39.88
5 ΝΙΚΟΛΙΔΣΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41.02

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 45,64 - ΥΨΗΛΗ 43.04
1 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 42.35
ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 42.85
ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 43.31
ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΝΤΟΥΝΤΙΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
4 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44.08
ΤΖΑΦΚΑ ΛΟΤΑΡ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 44.69
ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΟΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΤΑΜΠΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ +0.5
1 ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.70
2 ΚΛΑΔΟΥ ΡΙΤΗΝΗ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 13.97
3 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.05
4 ΜΗΧΤΑΡΙΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.23
5 ΤΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 14.25
6 ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗ ΑΓΛΑΪΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 14.44
100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ +0.9
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.40
2 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.87
3 ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.14
4 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.29
5 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.36
6 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 13.46
7 ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14.02

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΡΙΟ 13,54 - ΥΨΗΛΗ 12.74
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.40
2 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.87
3 ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.14
4 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.29
5 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.36
6 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 13.46
1 ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.70
2 ΚΛΑΔΟΥ ΡΙΤΗΝΗ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 13.97
7 ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14.02
3 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.05
4 ΜΗΧΤΑΡΙΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.23
5 ΤΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 14.25
6 ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗ ΑΓΛΑΪΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 14.44

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 64.04 - ΥΨΗΛΗ 60.14
1 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1985 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 56.74

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 2.30.00 - ΥΨΗΛΗ 2.23.00
1 ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 2.12.17
2 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 2.19.42

5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 20.40.00 - ΥΨΗΛΗ 19.00.00
1 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 17.19.50
2 ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1968 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18.03.32
3 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 18.49.08
4 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 18.54.13
5 ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 19.22.20
6 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 19.25,91

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΑΝΕΜΟΣ +0.6 ΟΡΙΟ 17,84 - ΥΨΗΛΗ 15.74
1 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.93
- ΙΒΑΝΟΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1994 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ ΑΚΥΡΗ

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 1.53 - ΥΨΗΛΗ 1.60
1 ΙΒΑΝΟΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1994 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.63
2 ΜΠΕΚΙΑΡΑΪ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1995 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1.63
3 ΚΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1,53

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 3.00 - ΥΨΗΛΗ 3.20
1 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.32
2 ΜΗΧΤΑΡΙΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.20
3 ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΧΡΙΤΣΙΝΑ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.80
- ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 0.00

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 5.15 - ΥΨΗΛΗ 5.45
1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1983 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.77
2 ΦΩΝΑΖΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.70
3 ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.63
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1983 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.56
5 ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.20
6 ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.78
7 ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗ ΑΓΛΑΪΑ 1994 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 4.58

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΑΪΤΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1989 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.90
2 ΚΑΠΠΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.53
3 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1985 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.50

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 34.00 - ΥΨΗΛΗ 36.00
1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 49.80
2 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 44.28
3 ΤΑΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 1991 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44.25
4 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.40
5 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1989 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.18
6 ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 40.80
7 ΓΑΪΤΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1989 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 38.28

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 38.00 - ΥΨΗΛΗ 42.00
1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ` 1994 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.42
2 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 49.25
3 ΖΑΜΠΡΑ ΣΟΦΙΑ 1987 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 44.97
4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44.23
5 ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.29
6 ΚΑΠΠΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.87
7 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.53

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 53.64 - ΥΨΗΛΗ 50.14
1 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.85
ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1988
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1983
ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984
ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ 1988
2 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 51.24
ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1994
ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1992
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΧΡΙΤΣΙΝΑ 1995
ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 1994

Β' ΗΜΕΡΑ

ΑΝΔΡΕΣ

200Μ ΑΝΔΡΩΝ - Α΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ -0.4
1 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1990 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 21.02
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 21.81
3 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 21.86
4 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1979 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.92
5 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 22.16
6 ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1981 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 22.39
7 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 23.87
200Μ ΑΝΔΡΩΝ - Β΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ -1.6
1 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.13
2 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1977 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 22.78
3 ΔΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 22.90
4 ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΠΛΑΤΩΝ 1980 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 23.18
5 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.33
6 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 25.16
200Μ ΑΝΔΡΩΝ Γ΄ΣΕΙΡΑ - ΑΝΕΜΟΣ +2.3
1 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 22.99
2 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.39
3 ΤΖΑΦΚΑ ΛΟΤΑΡ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.50
4 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1990 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.68
5 ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 23.40
6 ΤΟΥΡΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1982 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 25.04

200Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΡΙΟ 23.84 - ΥΨΗΛΗ 22.24
1 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1990 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 21.02
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 21.81
3 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 21.86
4 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1979 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.92
5 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.13
6 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 22.16
7 ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1981 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 22.39
8 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1977 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 22.78
9 ΔΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 22.90
10 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 22.99
11 ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΠΛΑΤΩΝ 1980 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 23.18
12 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.33
13 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.39
14 ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 23.40
15 ΤΖΑΦΚΑ ΛΟΤΑΡ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.50
16 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1990 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.68
17 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 23.87
18 ΤΟΥΡΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1982 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 25.04
19 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 25.16

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 4.20.0 - ΥΨΗΛΗ 3.57.00
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.53.58
2 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.05.23
3 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.10.17
4 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 4.35.73
5 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 4.53.45

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 60.04 - ΥΨΗΛΗ 58.14
1 ΛΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.75
2 ΤΣΟΜΑΝΙ ΓΚΕΝΤΙΑΝ 1992 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 54.10
3 ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΠΛΑΤΩΝ 1980 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 54.74
4 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 56.58

3000Μ ΦΕ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 10.40.00 - ΥΨΗΛΗ 9.49.00
1 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.57.24
2 ΡΙΖΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 10.36.69
- ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ ΕΓΚΑΤ

1000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 52.00.00 - ΥΨΗΛΗ 49.30.00
1 ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.05.81

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 13.40 - ΥΨΗΛΗ 14.30
1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1985 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.75 -0.1
2 ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.86 0.0
3 ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.67 -1.2
4 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 12.92 0.4
5 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.18 1.1
6 ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.85 0.5
- ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 00.00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 49.00- ΥΨΗΛΗ 55.00
1 ΒΟΛΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.75
2 ΚΑΚΕΠΕΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.27
3 ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 45.83

4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 3.36.14 - ΥΨΗΛΗ 3.27.04
1 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.18.70
ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994
ΔΑΓΛΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1979
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986
2 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.24.93
ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991
ΧΑΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1994
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΑΝΕΜΟΣ 0.1 ΟΡΙΟ 28.04 - ΥΨΗΛΗ 26.24
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 25.01
2 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.83
3 ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 26.73
4 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.57
5 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.82

1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 5.24.00 - ΥΨΗΛΗ 4.57.00
1 ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 4.39.13
2 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.54.12
3 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 5.04.35
4 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.08.31
5 ΜΑΝΔΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 5.22.68

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 0ΡΙΟ 70.04 - ΥΨΗΛΗ 68.14
1 ΧΑΝΤΖΗ-ΝΕΑΓΚ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1976 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 59.14
2 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1985 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 60.01

3000Μ ΦΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 13.50.00 - ΥΨΗΛΗ 12.30.00
1 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 11.44.06
2 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΡΑΦΕΛΑ-ΠΗΓΗ 1994 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 12.47.69

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 10.80 - ΥΨΗΛΗ 11.40
1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1983 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.33 -0.2
2 ΦΩΝΑΖΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.95 -0.4
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1983 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.95 0.1
4 ΖΟΛΩΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1988 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.65 1.1

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 34.00 - ΥΨΗΛΗ 38.00
1 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1976 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 52.66
2 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1985 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44.80
3 ΖΩΧΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1985 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 38.35
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1989 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 37.17
5 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1985 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 35.48
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 32.87
7 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 1994 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28.90

4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 4.18.14 - ΥΨΗΛΗ 4.10.14
1 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.07.03
ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993
ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1992
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1985

ioannis
25-06-11, 22:43
Α/Α ΑΡ.ΑΘΛ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ

100Μ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -1,7
1 124 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.73
2 111 ΣΕΛΙΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1991 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦ 11.74
3 144 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.80
4 107 ΛΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 ΑΣ ΟΛ ΧΩΡ ΦΟΙΒΟΣ 12.03
5 146 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛ 12.38
6 101 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12.58
147 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 1983 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛ ΑΚΥΡ

2Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -1,7
1 150 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.17 7
2 112 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞ 1978 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 11.33 5
3 140 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.38 4
4 118 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.41 3
5 134 ΔΑΜΙΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.44 2
6 132 ΡΟΥΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.46 1
7 123 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1986 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.47 1
8 128 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1991 ΦΙΔΕΙΠ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 14.02

3Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -0,5
1 114 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1983 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.84 13
2 105 ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.90 11
3 145 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1993 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.94 10
4 138 ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.10 9
5 117 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.15 8
6 122 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.17 6
7 113 ΠΕΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1977 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.60
8 127 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1989 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 11.73

4Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -1,6
1 116 ΑΝΑΠΑΚΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1990 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.20
2 135 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12.30
3 143 ΤΣΙΟΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.67
4 109 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 12.72
5 133 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1975 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12.79
6 120 ΓΕΡΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1995 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 13.09
7 99 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1959 ΓΑΣ ΩΡΟΠΟΙΩΝ 13.45

5Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -2,6
1 115 ΠΑΡΤΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 11.57
2 102 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 11.60
3 129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΑΣ ΚΑΖ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 11.63
4 131 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11.69
5 104 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.78
6 142 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.80
7 130 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.93

6Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -2,5
1 125 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.62
2 108 ΧΑΣΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1995 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 11.84
3 148 ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1981 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΙΠ 11.88
4 141 ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12.04
5 96 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.49

7Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -1,8
1 103 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 11.64
2 126 ΠΙΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 12.13
3 121 ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12.19
4 119 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12.35
5 100 ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12.50

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ 0
1 129 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1993 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.15 4
2 145 ΒΟΧΤΣΙΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1994 ΑΓΕ ΑΓ ΣΤΕΦ ΟΙΟΝ 13.59
3 134 ΤΑΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.67
4 145 ΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 1995 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠ ΜΥΘ 13.70
5 140 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13.80
6 137 ΞΙΠΠΑ ΣΟΦΙΑ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13.98
7 136 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1992 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14.98
8 128 ΜΑΚΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1995 ΑΣ ΟΛ ΧΩΡ ΦΟΙΒΟΣ 15.06

2Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -1,2
1 144 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1976 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ 12.67 13
2 133 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.80 5
3 132 ΕΛΓΚΑΜΠΡΙ ΜΑΡΙΑΝ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.17 4
4 125 ΚΑΦΕΤΖΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1976 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡ 13.21 2
5 143 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.45 1
6 135 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΕΛ 1995 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13.61
7 142 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 1982 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 13.77
χ 130 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΚΥΡ

3Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -0,1
1 139 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13.78
2 138 ΘΑΝΟΥ ΜΥΡΤΩ 1991 ΑΣ ΟΛ ΧΩΡ ΦΟΙΒΟΣ 13.85
3 126 ΣΜΥΡΛΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1994 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 13.99
4 141 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΣΟΦΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14.27
5 131 ΣΟΦΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.33
6 127 ΤΣΑΓΚΑΝΑ ΕΥΑ 1993 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 14.37
7 123 ΜΑΝΙΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1993 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 15.28

200Μ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +1,8
1 114 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21.71 13
2 122 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.09 11
3 117 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.24 9
4 352 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22.48 7
5 324 ΛΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 ΑΣ ΟΛ ΧΩΡ ΦΟΙΒΟΣ 23.63 1
6 92 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 24.44
7 160 ΚΟΡΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 24.63
2Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +3,8
1 118 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.30 8
2 123 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.69 6
3 89 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1987 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.77 5
4 388 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 22.79 4
5 108 ΧΑΣΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1995 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 23.87
6 142 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23.98
7 390 ΝΤΟΥΡΟ ΑΚΙΛΕ 1995 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 24.82
3Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +4,5
1 145 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1993 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 22.19 10
2 389 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23.00 2
3 2 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1989 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 23.47 1
4 95 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1995 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 23.68 1
5 7 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24.10
6 428 ΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1989 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 24.12
7 143 ΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 25.64


4Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +2,4
1 399 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 22.95 3
2 125 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.31 1
3 5 ΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 23.35 1
4 376 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝ 1981 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23.64 1
5 147 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 1983 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛ 24.35
6 370 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1991 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 29.30


5Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +3,7
1 432 ΠΡΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛ 23.86
2 4 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 24.27
3 1 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 24.86
4 6 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 25.23
5 383 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛ 25.33
6 3 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1975 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25.67
7 422 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 25.80
8 60 ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1974 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡ 29.12

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


Α/Α ΑΡ.ΑΘΛ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ

1Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +3,5
1 76 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 26.9 5
2 118 ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 27.7 2
3 111 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27.9
4 145 ΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 1995 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 28.4
5 70 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 29.0
6 72 ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 29.1
7 75 ΚΑΜΠΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 30.1

2Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +3,2
1 84 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 25.8 10
2 129 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1993 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 26.5 7
3 132 ΕΛ ΓΚΑΜΠΡΙ ΜΑΡΙΑΜ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26.6 6
4 143 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 27.0 4
5 458 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 1995 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27.5 3
6 69 ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΙΝΤΙΑ 1989 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 27.9
7 73 ΧΡΗΣΙΜΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 29.3
8 77 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 ΑΣ Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ 33.2

3Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +3,4
1 133 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.6 13
2 427 ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ 1995 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 25.7 11
3 109 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 26.3 9
4 74 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26.5 8
5 68 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27.8 1
6 142 ΤΣΙΡΙΓΚΟΒΑΝ ΑΡΓΥΡΩ 1982 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 28.8
7 141 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΣΟΦΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 29.2
8 71 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΜΜ. 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 29.3

400Μ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΑΡ.ΑΘΛ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1Η ΣΕΙΡΑ
1 77 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 49.22 13
2 76 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 49.50 11
3 89 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1987 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49.65 10
4 88 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50.32 9
5 94 ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1997 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 50.63 7
6 83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 51.07 6
7 90 ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 55.96
2Η ΣΕΙΡΑ
1 86 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 50.40 8
2 110 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 51.64 4
3 78 ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51.74 3
4 95 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1995 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 52.83 1
5 93 ΜΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53.36 1
6 84 ΒΑΓΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 53.84
7 92 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 54.27
3Η ΣΕΙΡΑ
1 82 ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΣ ΑΝΑΓ ΛΑΜΙΑΣ 52.32 2
2 80 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΙΑΝ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52.58 1
3 91 ΣΕΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 52.68 1
4 85 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52.73 1
5 74 ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΣΑΚΑ 53.48 1
6 427 ΔΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992 ΓΑΣ ΩΡΟΠΕΙΩΝ 53.60
7 70 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 54.25
4Η ΣΕΙΡΑ
1 71 ΓΚΡΟΒΕ ΑΝΤΑΜ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51.24 5
2 72 ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 52.44 1
3 75 ΜΑΥΡΟΚΑΠΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 52.91 1
4 73 ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 54.47
5 87 ΡΟΥΣΑΚΟ ΦΡΟΜΑΝ 1994 ΑΣ ΟΛ ΧΩΡ ΦΟΙΒΟΣ 58.78
6 60 ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1974 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣ 64.59

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ
1 112 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60.06 7
2 107 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60.66 6
3 334 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΑΣ ΟΛ ΧΩΡ ΦΟΙΒΟΣ 60.71 5
4 110 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 61.17 4
5 106 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 61.94 3
6 114 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 65.27
2Η ΣΕΙΡΑ
1 109 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΩ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 58.70 13
2 117 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓ ΛΑΜΙΑΣ 59.05 11
3 119 ΜΑΝΔΥΛΑ ΔΑΦΝΗ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59.81 10
4 120 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 59.82 9
5 104 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 1991 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 59.84 8
6 108 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 62.17 1
7 113 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1989 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 62.95 1
3Η ΣΕΙΡΑ
1 111 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 62.28 2
2 115 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 62.72 1
3 116 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 1994 ΓΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64.50
4 118 ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 64.95
5 105 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1994 ΑΣ ΟΛ ΧΩΡ ΦΟΙΒΟΣ 74.12

800Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 441 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 1.59.49
2 327 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1.59.62
3 53 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑΚΑ 2.00.94
4 369 ΚΑΤΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 1985 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 2.02.19
5 50 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.02.20
6 61 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 2.03.53
7 431 ΡΗΓΟΣ ΠΑΝΑΓΩΙΤΗΣ 1993 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡ 2.04.58
8 339 ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2.05.21
9 393 ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.05.44
10 93 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1993 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2.07.77
11 309 ΚΑΞΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2.12.10
12 398 ΣΙΑΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1964 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 2.14.47
13 51 ΝΤΑΝΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1973 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.18.91
14 394 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΪΟΣ 1994 ΑΣ Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ 2.24.45
15 52 ΚΟΥΡΜΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1960 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.30.21
16 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2.35.19

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 117 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.19.56 13
2 87 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2.21.60 11
3 66 ΚΟΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1987 ΚΩΑΚΟΣ ΑΟ Ο ΦΙΛΙΝΟΣ 2.21.93 10
4 334 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΑΣ Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ 2.24.26 2
5 107 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.26.45 1
6 98 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 2.32.87
7 101 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2.33.67
8 82 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.33.91
9 81 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.34.71
10 105 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1994 ΑΣ Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ 2.54.33

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ


Α/Α ΑΡ.ΑΘΛ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 63 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣ 3.54.66 13
2 54 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1981 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.56.75 11
3 57 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3.59.11 9
4 450 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.07.65 8
5 67 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ 4.10.99 7
6 53 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑΚΑ 4.11.23 6
7 49 ΤΣΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1995 ΣΑΚΑ 4.11.70 5
8 449 ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.12.22 4
9 50 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 4.14.54 3
10 61 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ 4.14.60 2
11 48 ΣΤΥΛΛΑ ΝΤΟΡΙΑΝ 1992 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.19.31 1
12 58 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 4.22.40
13 55 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.24.78
14 47 ΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 4.25.02
15 59 ΠΟΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.29.19
16 62 ΚΑΞΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.29.58
17 66 ΤΣΟΛΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ 4.32.38
18 51 ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1973 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 4.48.52
19 68 ΛΟΙΔΩΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5.00.66
20 52 ΚΟΥΡΜΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1960 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.08.29

1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 96 ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1981 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡ 4.25.50 13
2 97 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΣΑΚΑ 4.36.61 11
3 95 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΑ 1994 ΣΑΚΑ 5.03.23 8
4 101 ΤΣΟΥΠΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5.05.63 7
5 102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.08.68 6
6 100 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΔΑΦΝΗ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.10.64 5
7 98 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΝΤΙΝΑ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΜΥΤ 5.14.64 4
8 94 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.19.99 3
9 90 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.20.43 2
10 91 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.23.62 1
11 92 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.25.64
12 103 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.28.29

5000Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 54 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15.18.75 7
2 15 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1984 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 16.05.12 5
3 450 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 16.07.29 4
4 46 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 16.21.26 3
5 58 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1982 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 16.25.94 2
6 8 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 16.35.58 1
7 13 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 17.07.32
8 19 ΝΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 17.08.03
9 16 ΜΑΡΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 17.19.61
10 47 ΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 17.24.99
11 48 ΣΤΥΛΛΑ ΝΤΟΡΙΑΝ 1992 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 17.42.93
12 59 ΠΟΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 17.43.13
13 10 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18.17.44
14 11 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡ 18.28.39
15 14 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1980 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡ 18.41.52
16 9 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1965 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18.52.10
χ 12 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΓΚ
χ 33 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡ ΕΓΚ
χ 68 ΛΟΙΔΩΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡ ΕΓΚ
χ 18 ΒΩΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1967 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΓΚ

5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 67 ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1981 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡ 17.15.26 13
2 102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19.33.80 2
3 88 ΚΙΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ 1992 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 20.22.45 1

110EΜΠ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝΕΜΟΣ +1,3

1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14.94 13
2 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1985 ΣΑΚΑ 16.78 1

100EΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΝΕΜΟΣ +1,7

1 150 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14.28 13
2 149 ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1994 ΑΓΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝ ΤΟ ΟΙΟΝ 16.43 2
3 147 ΧΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 16.60 1

400ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ

1 94 ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1987 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 55.50 13
2 25 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 1992 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 56.29 11
3 347 ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 59.70 1
4 338 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1973 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 72.88
5 337 ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1962 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 94.69

400ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 80 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1991 ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ 63.05 13
2 78 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 1991 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 66.36 11
3 119 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67.02 10
4 112 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 67.61 9
5 108 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 67.89 8
6 25 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 70.08
7 106 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 72.51
8 79 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 75.63

3000ST ΑΝΔΡΩΝ

1 46 ΜΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 9.50.65 2
χ 33 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΓΚ

3000ST ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 88 ΚΙΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ 1992 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ 12.07.39 13
χ 87 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝ ΚΑΛΥΜΝ ΕΓΚ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 41.48 26
ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ - ΣΚΟΥΜΑΣ - ΓΚΑΒΕΛΑΣ - ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ
2 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41.97 22
ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΜΥΤΗΣ - ΛΕΙΒΑΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
3 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42.97 20
ΡΟΥΣΣΗΣ - ΚΟΥΡΗΣ - ΤΥΡΝΑΖΗΣ - ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ
4 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 43.833 8
ΔΕΛΗΣ - ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ - ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 43.840 6
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ - ΤΡΑΚΑΣ
6 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 45.01 4
ΜΥΛΩΝΑΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ - ΣΕΙΤΗΣ - ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ
7 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 45.57 2
ΝΤΟΥΡΟ - ΝΤΙΝΕ - ΝΤΡΙΓΟΣ - ΖΙΑΚΑΣ
8 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛ 47.06
ΠΡΩΤΟΣ - ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΑΡΗΣ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 50.28 10
ΜΠΕΡΝ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
2 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52.37 6
ΧΡΗΣΙΜΟΥ - ΑΝΔΡΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΖΑΧΑΡΙΑ - ΜΑΡΟΥΛΗ
3 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 52.40 4
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ - ΚΑΜΠΗ - ΤΑΣΣΗ
4 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 52.84 2
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΗΜΟΥ
5 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53.70
ΤΣΑΓΚΑΝΑ - ΒΕΡΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΜΥΡΛΑΚΗ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.28.36 10
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΥΡΝΑΖΗΣ - ΓΚΡΟΒΣ - ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
2 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 3.29.68 6
ΠΑΝΤΑΚΗΣ - ΚΑΤΑΡΑΣ - ΧΑΤΖΙΚΟΣ - ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 3.30.06 4
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΠΡΙΦΤΙ - ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ
4 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3.33.05 2
ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ - ΧΑΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΟΛΛΙΑΣ - ΚΟΛΛΙΑΣ
5 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.39.04
ΜΥΛΩΝΑΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ - ΣΕΙΤΗΣ
6 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.24.43
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ -ΜΑΥΡΟΚΑΠΝΙΔΗΣ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4.07.17 26
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ - ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ - ΛΥΜΠΟΥΣΗ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.07.55 22
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ - ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΡΔΑΛΟΥ - ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ
3 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 4.17.03 2
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ - ΜΑΝΔΗΛΑ - ΜΑΡΟΥΛΗ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

10000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ

1 81 ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 48.48.96 13

10000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 83 ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 56.24.53 13

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7.62 13
2 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.85 5
3 ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.80 4
4 ΠΕΪΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1977 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.57 3
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6.56 2
6 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 6.32 1
7 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 6.25
8 ΔΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1994 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5.77
9 ΣΥΝΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 5.50
10 ΚΩΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 5.23
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.13

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.56 13
2 ΒΑΘΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.54 11
3 ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1992 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 5.45 10
4 ΚΑΦΕΤΖΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1976 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5.40 5
5 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.38 4
6 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 5.26 3
7 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1980 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.18 2
8 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞ. 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.17 1
9 ΧΑΤΖΗΛΑΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 1986 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 5.10
10 ΝΕΣΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1975 ΠΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 4.97
11 ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1990 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.94
12 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 1995 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.91
13 ΧΟΥΔΑΛΗ ΔΑΝΑΗ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.90
14 ΠΙΛΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 1990 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.87
15 ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.70
16 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1992 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.47
17 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.36
18 ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.01

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 1983 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 15.13 13
2 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.88 11
3 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.59 1
4 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 13.34
5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1967 ΑΟ ΟΛΥΜΠ ΚΗΦΙΣ 12.83

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.19 13
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1980 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.16 11
3 ΧΑΤΖΗΛΑΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 1986 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.73 10
4 ΠΙΛΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 1990 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 11.53 9
5 ΒΑΘΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.51 8
6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.29 3
7 ΝΕΣΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1975 ΠΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11.24 2
8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.09 1
9 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 10.49
10 ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.40
11 ΞΙΠΠΑ ΣΟΦΙΑ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9.52

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

-

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ 1.80 13
2 ΒΛΑΧΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 1.68 11
3 ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1990 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.62 10
4 ΚΥΡΤΑΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ 1.60 9
5 ΤΣΑΧΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 1995 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.53 1
6 ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ 1.50
7 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ 1.50

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.20 13
2 ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1982 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.70 11
3 ΠΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.60 10
4 ΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.40 9
5 ΚΑΦΚΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.20 2.5
5 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.20 2.5
7 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.10 1

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.40 13
2 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.40 11
3 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΛΥΔΙΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.40 10
4 ΔΙΩΧΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.30 9
5 ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.00 1

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15.48 13
2 ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.27 11
3 ΤΣΙΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14.23 10
4 ΓΑΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 1983 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 14.18 9
5 ΜΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1972 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.60 3
6 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛ 12.40 2
7 ΞΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1976 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 12.38 1
8 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12.20
9 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 11.93
10 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΣΑΜΟΥ 11.60
11 ΤΟΜΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 Α ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔ 11.36
12 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1975 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛ 10.51

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 ΑΣ ΚΑΖ ΚΑΛΥΜΝ 11.94 13
2 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ 1987 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 11.60 11
3 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 11.16 3
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.82 2
5 ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΝΟΜΙΚΗ 1992 ΑΣ ΚΑΖ ΚΑΛΥΜΝ 10.43 1
6 ΣΑΒΒΑΛΑ ΛΟΥΙΖΑ 1995 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 9.52
7 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 ΑΣ ΟΛ ΧΩΡ ΦΟΙΒΟΣ 7.90
8 ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 1993 ΑΣ ΟΛ ΧΩΡ ΦΟΙΒΟΣ 6.65
9 ΑΡΓΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5.59

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΓΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 54.50 13
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 ΑΣ ΑΝΑΓ ΣΑΜΟΥ 43.55 11
3 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛ 42.70 10
4 ΚΟΥΡΑΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1979 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 41.85 2
5 ΞΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1976 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 40.30 1
6 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1975 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛ 36.08
7 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34.99
8 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1948 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 33.47
9 ΓΚΕΝΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ 28.85

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΟΥΡΕΒΕΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1985 ΑΣ ΑΝΑΓ. ΣΑΜΟΥ 38.73 13
2 ΚΑΤΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ 38.37 11
3 ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΝΟΜΙΚΗ 1992 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ 26.70

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 68.45 13
2 ΧΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 56.68 11
3 ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1988 ΣΑΚΑ 56.51 10
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΙΣΣΑΡΙΩΝ 1988 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛ 55.24 9
5 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 54.74 3
6 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 54.73 2
7 ΚΕΡΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1990 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 53.42 1
8 ΓΚΕΝΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧ 1993 ΓΣ ΑΝΑΓ ΛΑΜΙΑΣ 48.72
9 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 37.92
10 ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1962 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 33.37
11 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32.60

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΑΡΣΑ ΤΡΑΙΑΝΤΑΦ 1988 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝ ΣΑΜΟΥ 51.40 13
2 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ 1987 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 47.65 11
3 ΚΟΥΡΕΒΕΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1985 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝ ΣΑΜΟΥ 44.57 10

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1973 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 50.21 13
2 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΑ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44.95 2
3 ΚΟΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 44.70 1

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΣΚΟΥΤΑΡΗ ΙΣΜΗΝΗ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 33.73

StivoZ.gr
25-06-11, 22:45
ΟΑΚΑ - Κ1&Κ2
ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ

100Μ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -1,1
1 391 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 11.56
2 406 ΚΟΝΤΟΠΥΡΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12.01
3 417 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.22
4 392 ΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.83
5 401 ΜΝΗΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13.17
6 411 ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1986 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13.29
7 388 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1994 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓ 14.03

2Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -0,4
1 139 ΓΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1979 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10.72 13
2 399 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1985 ΟΣΦΠ 10.78 11
3 405 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 10.94 10
4 410 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1989 ΟΣΦΠ 11.20 3
5 409 ΝΙΑΜΟΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1995 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 11.46 2
6 404 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1992 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.61
7 397 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.81

3Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -1,4
1 295 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1977 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11.04 4
2 402 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1994 ΟΣΦΠ 11.50 1
3 398 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1986 ΟΣΦΠ 11.84
4 408 ΜΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 1990 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11.93
5 390 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.25
6 396 ΚΑΠΕΝΤΑΝΙ ΕΡΒΙΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.37

4Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -1,8
1 400 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΟΣΦΠ 11.65
2 393 ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11.82
3 407 ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.87
4 403 ΒΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.15
5 394 ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.47
6 137 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1972 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 12.68
7 387 ΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1995 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓ 13.23
8 106 ΜΠΡΟΥΝΟ ΜΑΛΑΙ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13.47

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -0,5
1 321 ΠΑΝΕΤΑ ΝΙΚΗ 1986 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12.39 11
2 320 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13.69
3 325 ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΖΩΗ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.77
4 323 ΣΕΛΙΕΒΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 13.85
5 316 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.03

2Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -1,5
1 324 ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΓΝΗ 1987 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12.17 13
2 318 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1975 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.67 10
3 319 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13.02 6
4 148 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1986 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13.05 5
5 314 ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13.24 3
317 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1984 ΟΣΦΠ ΑΚΥΡ

3Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ -0,7
1 313 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.88 7
2 322 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13.20 4
3 326 ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 13.45 2
4 327 ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 13.54 1
5 315 ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.11
6 312 ΛΑΛΙΖΑ ΖΑΧΑΡΑ 1995 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓ 15.36

200Μ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +2,9
1 432 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.05 2
2 492 ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 23.26 1
3 469 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 1976 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 23.43 1
4 499 ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.60 1
5 497 ΜΠΑΛΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 25.33
6 496 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΥΡΩΝ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 25.75

2Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +1,5
1 486 ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 21.920 10
2 494 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.36 7
3 489 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 22.41 6
4 495 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1989 ΟΣΦΠ 22.87 5
5 493 ΒΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 24.05
6 490 ΚΑΠΕΝΤΑΝΙ ΕΡΒΙΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 25.21
7 387 ΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 27.42

3Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +2,8
1 399 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 ΟΣΦΠ 21.61 13
2 412 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΣΕΑΣ 21.917 11
3 531 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.26 8
4 430 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.91 4
5 488 ΚΑΤΟΧΩΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.98
6 474 ΜΑΓΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 1990 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 24.10
7 22 ΚΩΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24.71

4Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +2,0
1 483 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 22.07 9
2 487 ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.97 3
3 23 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.17 1
4 498 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΣΦΠ 23.36 5
5 491 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23.84 1
6 21 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24.53

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +4,7
1 52 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 27.26 4
2 56 ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 27.77 2
3 54 ΓΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1994 ΟΣΦΠ 27.92 1
4 55 ΧΟΤΖΑ ΣΙΝΤΙ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 28.54
5 312 ΛΑΛΙΖΑ ΖΑΧΑΡΑΤΗ 1995 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 31.85

2Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +3,1
1 318 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1975 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 25.46 10
2 53 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 26.03 9
3 51 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 26.48 6
4 61 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27.35 3
5 57 ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΖΩΗ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 28.70
6 58 ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 29.17

3Η ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +4,6
1 1 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1988 ΟΣΦΠ 23.52 13
2 478 ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΓΝΗ 1987 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 23.93 11
3 328 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26.10 8
4 62 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26.31 7
5 333 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 27.17 5
6 50 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 30.07

400Μ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ
1 425 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 50.74 3
2 432 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.07 1
3 436 ΖΥΦΗ ΑΝΔΡΕΑ 1992 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 51.39 1
4 433 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1995 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 52.46 1
5 424 ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 53.20 1
6 429 ΧΑΦΑΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 54.04
7 428 ΚΑΤΑΧΩΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57.81
8 435 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 57.82

2Η ΣΕΙΡΑ
1 144 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49.20 9
2 416 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49.24 7
3 421 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 1990 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖ 49.27 6
4 430 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 50.05 5
5 426 ΓΑΡΜΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52.54 1
6 422 ΝΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52.71 1
7 420 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 53.94
8 434 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 57.44

3Η ΣΕΙΡΑ
1 415 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΟΣΦΠ 47.52 13
2 418 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1986 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 48.14 11
3 412 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 48.82 10
4 431 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1978 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49.22 8
5 423 ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 50.69 4
6 419 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 53.40 1
7 404 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53.53 1

4Η ΣΕΙΡΑ
1 97 ΤΖΙΡΤΖΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1986 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 50.86 2
2 81 ΠΑΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 51.15 1
3 98 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 51.64 1
4 79 ΚΛΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1990 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 56.12

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1Η ΣΕΙΡΑ
1 335 ΓΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1994 ΟΣΦΠ 62.87 3
2 338 ΚΑΡΑΧΛΕ ΝΑΥΣΙΚΑ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 63.36 2
3 332 ΧΟΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 65.11
4 331 ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 66.63
5 337 ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 71.80

2Η ΣΕΙΡΑ
1 328 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 60.08 13
2 329 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 60.18 6
3 336 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 60.59 5
4 330 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 61.90 4
5 333 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 63.79 1

800Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 471 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.56.40 8
2 500 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.56.59 6
3 472 ΤΖΙΡΤΖΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1986 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1.58.37 5
4 480 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1983 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1.58.62 4
5 464 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.58.94 3
6 476 ΤΕΡΤΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.02.51 2
7 463 ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.03.71 1
8 479 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.05.30
9 484 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2.06.43
10 478 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2.06.56
11 475 ΒΕΝΤΟΥΡΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 2.06.71
12 468 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2.07.01
13 477 ΓΑΛΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.07.14
14 485 ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1989 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2.07.35
15 467 ΚΑΪΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 2.07.37
16 453 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.11.89
17 473 ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 2.11.94
18 482 ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2.13.29
19 481 ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2.17.91
20 470 ΚΑΤΣΑΡΑΣ-ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔ/ΛΟΥ 2.23.49

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 64 ΜΑΛΙΚΙ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2.24.18 4
2 63 ΣΑΡΡΗ ΙΟΛΑΝΔΑ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.26.17 2
3 342 ΛΟΥΤΡΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.29.72 1
4 65 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.32.53
5 59 ΜΟΥΣΚΑΙ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2.46.56
χ 60 ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΕΓΚ

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 441 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.53.14 13
2 442 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1987 ΟΣΦΠ 3.56.66 11
3 440 ΜΑΥΡΟΕΙΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ 1985 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.58.50 8
4 439 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1983 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 4.02.86 7
5 446 ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.09.42 6
6 69 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.10.69 5
7 438 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.15.96 4
8 447 ΤΕΡΤΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.16.07 3
9 64 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1992 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝ 4.18.28 2
10 448 ΓΑΛΕΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.18.82 1
11 445 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.24.45
12 65 ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1989 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4.31.15
13 443 ΚΑΡΑΠΕΤΙΑΝ ΜΠΑΡΣΕΓ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.36.57
χ 455 ΜΙΣΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΕΓΚ

1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 339 ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1981 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.39.00 13
2 99 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 5.00.27 2
3 342 ΛΟΥΤΡΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 5.07.67

5000Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 396 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΟΣΦΠ 14.42.00 13
2 440 ΜΑΥΡΟΕΙΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ 1985 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 15.41.95 3
3 397 ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1989 ΟΣΦΠ 15.42.77 2
4 400 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1973 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 15.51.00 1
5 374 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1992 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 16.41.91
6 300 ΦΟΛΕΤΑ ΜΑΡΑΝΤΟΝ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.02.11
7 24 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17.06.51
χ 398 ΒΩΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΓΚ

5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 339 ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1981 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17.30.27 13

110EΜΠ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝΕΜΟΣ +1,3

1 389 ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1990 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14.69 13
2 385 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1978 ΟΣΦΠ 14.93 11
3 386 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1988 ΟΣΦΠ 15.98 1

100EΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΝΕΜΟΣ +1.7

1 310 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ 1984 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 14.63 13
2 311 ΣΚΕΥΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΤΤΙΚ 16.31 1

400ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ

1 418 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1986 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 51.02 13
2 416 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1982 ΟΣΦΠ 52.03 11
3 465 ΝΑΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 ΟΣΦΠ 53.36 10
4 466 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1983 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 61.11

400ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 336 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 68.49 2
2 311 ΣΚΕΥΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΑ 1994 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 78.06

3000ST ΑΝΔΡΩΝ

1 454 ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.29.91 13
2 456 ΝΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 9.30.25 11
3 457 ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1989 ΟΣΦΠ 9.37.17 10
4 451 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.39.70 9
5 452 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝ 9.49.54 1
χ 56 ΒΩΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝ ΕΓΚ

3000ST ΓΥΝΑΙΚΩΝ

-

10000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ

1 26 ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 46.59.13 13
2 27 ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 48.37.67 11
3 28 ΑΝΔΡΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 48.38.80 10

10000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 82 ΛΟΥΦΕΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1990 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 61.46.75 1

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 42.28 26
ΧΑΡΔΟΥΒΑΛΗΣ - ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΗΛΙΑΣ
2 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 42.57 22
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΒΑΣ - ΠΑΧΗΣ - ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ
3 ΟΣΦΠ 42.59 20
ΦΩΤΙΑΔΗΣ - ΜΥΛΩΝΑΣ - ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ
4 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 43.90 2
ΚΛΑΔΗΣ - ΤΣΙΜΕΝΗΣ - ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΟΣΦΠ 47.69 26
ΡΕΝΤΟΥΜΗ - ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ - ΧΑΛΚΙΑ - ΦΕΡΡΑ
2 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 49.07 22
ΜΗΤΣΟΥ - ΔΕΡΒΕΝΗ - ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΕΤΑ
3 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49.23 20
ΚΑΤΣΟΥΛΑ - ΣΑΡΡΗ - ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ - ΜΑΣΩΝΟΥ
χ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΚΥΡ
ΚΩΣΤΟΥΛΑ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.20.47 26
ΧΑΦΑΓΚΑ - ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.21.91 22
ΚΛΑΔΗΣ - ΔΟΥΡΙΔΑΣ - ΤΣΙΜΕΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΑΣ
3 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.28.35 6
ΚΑΣΣΟΣ - ΤΣΑΚΑΛΗΣ - ΠΡΕΝΤΖΑΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
4 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 3.31.52 4
ΚΥΡΙΑΖΗΣ - ΚΑΡΒΕΛΑΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΤΖΙΡΤΖΙΡΗΣ
5 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 3.33.20 2
ΝΤΟΚΟΣ - ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ - ΒΕΡΒΕΡΗΣ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.00.66 26
ΚΑΡΑΧΛΕ - ΜΑΣΩΝΟΥ - ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ - ΓΕΩΡΓΑΛΑ

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΚΟΥΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 6.44 2
2 ΜΠΟΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1993 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 6.04

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1987 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 5.79 13
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡ. 1992 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.59 11
3 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 5.32 1
4 ΣΕΛΙΑΒΟ ΑΝΑΣΤ. 1995 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.75
5 ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛ. 1991 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.55

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΜΠΟΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1993 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12.96
2 ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.80

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1987 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΙΝΙΑΣ 12.48 13
2 ΚΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.57 11
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 1992 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.52 10
4 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11.38 2
5 ΦΩΤΕΙΝΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Φ 1988 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11.30 1
6 ΓΚΙΑΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10.61

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΟΣΦΠ 2.06 13
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2.06 11
3 ΑΛΑΜΠΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.92 2
4 ΔΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.90 1

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΦΩΤΕΙΝΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Φ 1988 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 1.64 13
2 ΠΡΕΚΑΤΕ ΖΩΗ 1989 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1.64 11
3 ΜΕΤΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.56 1
4 ΡΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.50

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Θ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.70 13
2 ΔΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19983 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.40 11
3 ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.20 2
4 ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΔΙΟΝ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.00 1
χ ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1976 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΚΥΡ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ. 1986 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.35 13
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜ. 1984 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.85 11
3 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΔΗΜ. 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.50 10

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16.08 13
2 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 ΟΣΦΠ 15.82 11
3 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1978 ΟΣΦΠ 14.54 10
4 ΚΩΝΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1977 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 14.36 9
5 ΚΑΡΑΜΙΚΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7.01

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΜΠΟΛΣΑΚΟΒΑΪΤΕ ΡΕΝΑΤΑ 1977 ΟΣΦΠ 13.73 13
2 ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 1983 ΟΣΦΠ 12.61 11
3 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12.34 10

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΚΩΝΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1977 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 57.52 13
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1985 ΟΣΦΠ 53.72 11
3 ΝΤΙΜΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1989 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 45.10 10
4 ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1973 ΟΣΦΠ 36.56
5 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 33.60

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 1983 ΟΣΦΠ 48.30 13
2 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 38.41 11
3 ΜΠΟΛΣΑΚΟΒΑΙΤΕ ΡΕΝΑΤΑ 1977 ΟΣΦΠ 32.81

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ


Α/Α ΑΡ.ΑΘΛ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΟΣΦΠ 66.77 13
2 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΠΑΡ. 1994 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 58.02 11
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1985 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 53.60 4
4 ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 53.57 3
5 ΓΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 51.50 2
6 ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1976 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 51.25 1
7 ΜΑΛΟΥΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1994 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 47.30
8 ΠΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 43.82
9 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1994 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 33.45

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΣΤΑΣΙΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1985 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 46.50 13

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΣΤΑΘΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 69.57 13
2 ΔΗΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1982 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 60.65 11

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 41.12 2
2 ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1988 ΟΣΦΠ 36.97


Βαθμολογίες

1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 278 129 407
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 194 80 274
3 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 63 92 155
4 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 92 34 126
5 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 2 124 126
6 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 52 --- 52
7 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 23 27 50
8 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 24 11 35
9 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 5 11 16
10 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14 --- 14
11 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11 --- 11
12 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 10 --- 10
13 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 4 5
14 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4 --- 4
15 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4 --- 4
16 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 3 --- 3
17 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ --- 2 2
18 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑΣ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 2 --- 2
19 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1 --- 1

Kater
26-06-11, 14:28
ΠΑΤΡΑ 25 -26 / 06 / 2011

Ανδρες

100 Μ ΑΝΔΡΩΝ
10΄΄94 - 11΄΄54
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 87 ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 10.80 13
2 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 10.81 11
3 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 89 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.85 10
4 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 91 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 10.87 9
5 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣ. 92 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.06 7
6 ΜΠΡΑΝΤΖΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11.15 6
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 11.25 5
8 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 11.31 4
9 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 85 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 11.33 3
10 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.41 2
11 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11.41 1
12 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. 88 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.55
13 ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 87 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.75
14 ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11.76
15 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 84 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 11.86
16 ΜΠΕΛΤΣΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 95 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 11.91
17 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 11.99
18 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝ. 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 12.02
19 ΚΑΠΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.41
20 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 95 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 12.57
21 ΓΚΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 72 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.77
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΑΚ.

200Μ ΑΝΔΡΩΝ
22΄΄24 - 23΄΄84
1 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 87 ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 21.82 13
2 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 21.93 11
3 ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 89 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 22.89 3
4 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞ. 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 23.45 2
5 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 23.53 1
6 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ. 88 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23.98
7 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 92 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 24.13
8 ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 74 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 24.16
9 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 24.19
10 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 24.24
11 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝ. 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 24.29
12 ΣΕΧΟΥ ΜΩΥΣΗ 95 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 24.29
13 ΜΠΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 24.46
14 ΜΠΕΛΤΣΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 95 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 24.57
15 ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 24.83
16 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 24.85
17 ΚΑΠΩΝΗΣ ΝΙΚ. 94 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 25.20
18 ΜΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 94 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 25.53
19 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 94 ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΗΝΗ 26.86
20 ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 92 ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΗΝΗ 30.60
...

400Μ ΑΝΔΡΩΝ
50΄΄14 - 53΄΄54
1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 86 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 49.57 13
2 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΠΟΕΛ 49.79 11
3 ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 89 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 50.57 8
4 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 50.60 7
5 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 92 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 51.37 6
6 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 51.60 5
7 ΠΛΑΓΙΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 94 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 51.63 4
8 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 52.40 3
9 ΚΙΤΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 52.41 2
10 ΣΕΧΟΥ ΜΩΥΣΗ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 52.86 1
11 ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 74 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 53.71
12 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 53.98
13 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 54.20
14 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 54.62
15 ΜΠΟΒΙΑΤΣΗΣ ΒΑΣ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 54.97
16 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΦΩΤΗΣ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 55.79
17 ΓΚΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 92 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 57.09
χ ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΑΚ.

800Μ ΑΝΔΡΩΝ
1΄55΄΄00 - 2΄04΄΄00
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΠΟΕΛ 1.54.77 13
2 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.55.04 11
3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.56.56 9
4 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 95 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1.58.72 8
5 ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 89 ΑΠΟΕΛ 1.59.25 5
6 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝ. 91 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1.59.97 6
7 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.00.06 5
8 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.00.35 4
9 ΑΥΓΗΤΑΣ ΔΗΜ. 78 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.02.14 3
10 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 95 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.03.05 2
11 ΜΑΝΑΪ ΤΖΟΥΑΝ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.03.49 1
12 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 2.04.25
13 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.05.83
14 ΓΚΙΩΚΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 95 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.07.49
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 82 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.07.54
16 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.10.49
17 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.16.89
18 ΚΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.27.52

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ
3΄57΄΄00 - 4΄20΄΄00
1 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.02.76 9
2 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.06.14 7
3 ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 91 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 4.06.53 6
4 ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 89 ΑΠΟΕΛ 4.09.84 5
5 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ. 89 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.09.89 4
6 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 95 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.12.81 3
7 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.13.46 2
8 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ 94 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 4.17.97 1
9 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. 82 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 4.21.63
10 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 92 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.22.54
11 ΜΑΝΑΪ ΤΖΟΥΑΝ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 4.24.18
12 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.25.84
13 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.26.50
14 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4.27.07
15 ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.27.39
16 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 82 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4.29.18
17 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 4.29.55
18 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 65 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4.29.92
19 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.35.21
20 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 88 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 4.50.98
21 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 92 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.00.15
22 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.09.17
23 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 91 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΕΓΚ.
5.000 Μ
15΄15΄΄00 - 16΄40΄΄00
1 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15.12.85 13
2 ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 91 ΑΠΟΕΛ 15.39.71 2
3 ΑΡΤΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 73 ΑΠΟΕΛ 16.33.65 1
4 ΝΤΕΛΙΜΠΑΣΗ ΦΑΤΙΟΝ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17.07.45
5 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 84 ΑΠΟΕΛ 17.10.22
6 ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 71 ΓΣΜ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 17.11.10
7 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 17.29.82
8 ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 17.42.12
9 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 71 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 18.34.50

110.ΕΜΠ
15΄΄64 - 16΄΄84
1 ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 92 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 16.27 2

400Μ ΕΜΠ
58΄΄14 - 60΄΄04
1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 86 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 55.86 13
2 ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 91 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 56.98 11
3 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 94 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 57.49 10
4 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 58.90 1
5 ΤΟΥΡΛΑΣ ΘΩΜΑΣ 92 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.02.71
6 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 1.04.81
7 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. 93 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 1.05.07

3.000Μ Φ.ΕΜΠ
9΄49΄΄00 - 10΄40΄΄00
1 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝ. 91 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 9.32.06 13
2 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. 82 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 10.31.72 1
3 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. 93 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 11.56.67
ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 94 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΕΓΚ.

10.000Μ ΒΑΔΗΝ
49΄30΄΄00 - 52΄00΄΄00
1 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 47.17.34 13
4 ΛΟΥΛΟ ΣΩΚΡΑΤ. 93 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 50.04.34 3
3 ΜΑΛΑΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓ. 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50.39.59 2
4 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 51.37.95 1
5 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 88 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ ΕΓΚ.

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
42΄΄94 - 45΄΄64
1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 42.64 26
(ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι. ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ Δ. 92 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣ. 92)
2 Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
(ΓΑΛΑΝΗΣ Β. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
3 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
(ΜΠΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΝΗΣ Γ. ΜΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΤΣΑΚΟΣ ΤΟΓΙΑΣΘ)

4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ
3΄27΄΄04 - 3΄36΄΄14
1 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 3.31.89
2 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 3.32.57
3 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.35.48
4 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 3.42.82
5 ΑΠΟΕΛ 3.44.05

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
6.30 - 7.10
1 ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ 82 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 7.70 13
2 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΣ 91 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 7.29 11
3 ΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ 93 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 7.06 5
4 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 85 ΓΣΜ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 6.91 4
5 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 84 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 6.64 3
6 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 93 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6.56 2
7 ΑΓΑΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΚΕΡΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 6.39 1
8 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ. 95 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 6.22
9 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 84 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 6.09
10 ΣΔΡΑΛΑΓΚΑΣ ΚΛΕΑΡ. 91 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.40
11 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ. 95 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 5.34
χ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΚ.
χ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ ΑΚ.

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1.88 - 2.00
1 ΣΙΒΑΚ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 93 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.95 2
2 ΦΙΛΑΪ ΜΕΛΙΝΤΙΑΝ 95 ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΗΝΗ 1.83
ΧΑΣΙΩΤΗ ΘΕΜ 94 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΚ.

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
13.40 - 14.30
1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 88 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.97 4
2 ΑΓΑΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 13.85 2
3 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ. 92 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13.49 1

ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
3.80 - 4.30
1 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4.30 13
2 ΓΕΛΑΤΣΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4.30 11
3 ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓ. 95 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 3.90 2,5
4 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. 90 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 3.90 2,5
5 ΜΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 3.80 1
χ ΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΑΚ.

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
12.30 - 13.80
1 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ. 82 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 19.68 13
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. 80 ΑΠΟΕΛ 13.90 11
3 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝ. 91 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 13.88 10
4 ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝ. 86 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 13.26 3
5 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 72 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 13.24 2
6 ΣΙΑΚΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.84 1
7 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 72 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12.04
8 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝ. 88 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 11.90
9 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 11.72
10 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 86 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 11.28
11 ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 86 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.10
12 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.33
13 ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΔΗΜ. 93 ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΗΝΗ 10.28
14 ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.06

ΔΙΣΚΟΣ
38.00 - 42.00
1 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ. 82 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 49.85 13
2 ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝ. 86 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 40.65 4
3 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 72 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 39.85 3
4 ΣΙΑΚΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 39.30 2
5 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 38.04 1
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. 80 ΑΠΟΕΛ 35.40
7 ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΑΣΟΣ 85 ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 35.23
8 ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 89 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 31.77

ΑΚΟΝΤΙΟ
49.00 - 55.00
1 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 89 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 60.59 13
2 ΝΤΕΜΨΙΑΣ ΖΩΗΣ 87 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 57.69 11
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 86 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 56.39 10
4 ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜ. 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 55.48 9
5 ΠΕΙΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔ. 88 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 54.00 4
6 ΔΙΑΜΑ ΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝ. 88 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 52.33 3
7 ΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 93 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 51.31 2
8 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ. 92 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 50.00 1
9 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 48.55
10 ΒΙΔΙΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡ. 72 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 46.26
11 ΤΡΥΠΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 87 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 44.45
12 ΚΑΛΙΝΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔ. 91 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 44.13
13 ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 94 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 42.88

ΣΦΥΡΑ
44.00 - 50.00
1 ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 60.20 13
2 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 91 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 47.80 1
3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ 91 ΓΣΜ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 39.80

Γυναίκες

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13΄΄54 - 12΄΄74
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΤΣΟΠΑΝΙΔΗ ΟΛΓΑ 83 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.34 13
2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣ. 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.63 11
3 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΔΗΜ. 91 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.89 7
4 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚ. 95 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.02 6
5 ΜΠΟΓΡΗ ΕΛΕΝΗ 89 ΓΣΜ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 13.08 5
6 ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤ. 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.27 4
7 ΓΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 95 ΑΟΑ ΚΟΝΔΩΡ 13.37 3
8 ΜΠΙΛΙΣΗ ΧΑΡΑ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13.40 2
9 ΦΙΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 13.48 1
10 ΚΛΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 93 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 13.55
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜ. 93 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13.58
12 ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤ. 95 ΑΓΣ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 13.58
13 ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 91 ΑΓΣ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 13.59
14 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ 94 ΑΓΣ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 13.74
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΕΤΑΞ. 95 ΑΠΟΕΛ 14.24
16 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΗΛΙΑΝΑ 95 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 14.42

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
28΄΄04 - 26΄΄24
1 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΔΗΜ. 91 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.94 13
2 ΤΣΟΠΑΝΙΔΗ ΟΛΓΑ 83 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 26.26 7
3 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 94 ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 26.50 6
4 ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ 94 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 26.73 5
5 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ 91 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 27.29 4
6 ΜΠΟΓΡΗ ΕΛΕΝΗ 89 ΓΣΜ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 27.36 3
7 ΜΠΙΛΙΣΗ ΧΑΡΑ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 27.69 2
8 ΝΤΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 95 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 27.72 1
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 93 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 28.62
10 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜ. 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 28.99
11 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 29.10
12 ΦΙΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 29.19
13 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤ. 89 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 29.63
14 ΚΑΠΟΤΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 91 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 29.79
15 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 29.86
16 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ. 91 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΕΓΚ.

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΡΙΑ. Β: 64.04 - Υ: 60.14
1 ΑΝΤΕΡΕΜΙ ΑΝΤΕΟΛΑ 88 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 57.20 13
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΤΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 58.64 11
3 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ. 91 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 58.90 10
4 ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ 94 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 61.73 2
5 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛ. 94 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 62.29 1
6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜ. 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 64.48
7 ΝΤΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 95 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 64.73
8 ΡΗΓΑ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΑΟ ΚΟΝΔΩΡ 65.48
9 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 65.48
10 ΚΩΛΕΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 65.56
11 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 68.01

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΡΙΑ. Β: 2.30.00 - Υ: 2.22.00
1 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΝΙΚΗ 90 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 2.10.38 13
2 ΑΝΤΕΡΕΜΙ ΑΝΤΕΟΛΑ 88 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.12.27 11
3 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ 94 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 2.13.87 10
4 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.16.40 9
5 ΦΩΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 95 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 2.17.26 8
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2.22.58 7
7 ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 95 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2.24.22 6
8 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ 95 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2.24.81 5
9 ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 95 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.26.05 4
10 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 95 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 2.28.14 3
11 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.28.21 2
12 ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 95 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 2.28.52 1
13 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.28.75 1
14 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡ. 95 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.31.28
15 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 95 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 2.31.37
16 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΝΗ 94 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.47.02

1500
Β: 5.24.00 - Υ: 4.57.00
1 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΝΙΚΗ 90 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 4.31.47 13
2 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.39.82 11
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.56.80 10
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 4.59.29 9
5 ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 95 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.02.81 8
6 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 77 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.03.31 7
7 ΛΟΥΒΗ ΘΕΟΝΗ 87 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.06.18 6
8 ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 95 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 5.06.42 5
9 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 67 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.06.56 4
10 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.07.88 3
11 ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.14.26 2
12 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.20.41 1
13 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 93 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.26.49
14 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 92 ΑΠΟΕΛ 5.30.08
15 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΝΗ 94 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 6.14.42



5.000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 20.40.00 - Υ: 19.00.00
1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 85 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18.19.90 13
2 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 77 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 18.46.40 11
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19.01.20 4
4 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 67 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 19.06.16 3
5 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 87 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 19.46.76 2
6 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 93 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20.19.98 1
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣ. 92 ΑΠΟΕΛ 20.51.64
8 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 82 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 21.06.91
10.000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 60.00.00 - Υ: 57.30.00
1 ΤΖΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 82 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 50.13.48 13
2 ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 89 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 56.18.48 11
3 ΣΑΡΡΑ ΑΜΑΛΙΑ 76 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 57.46.46 1
4 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 62.26.40
5 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΙΣΤΗ 94 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 62.37.30
ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 93 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΕΓΚ.

100Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 17.84 - Υ: 15.74
1 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΑΟ ΚΟΝΔΩΡ 16.10 2
2 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 92 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 18.14 0



400Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 70.04 - Υ: 68.14
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ. 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.09.51 2
2 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΚΑΛΙΟΠΗ 95 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.10.52


4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 53.64 - Υ: 50.14
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 51.55 10
(ΠΑΡΙΣΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΝΙΤΣΑ ΤΣΟΠΑΝΙΔΗ Ο.)
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 51.61 6
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡ. ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛ. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ Ν.)
ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 52.79 4
(ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΗΛ. ΚΛΩΝΗ ΑΓ. ΜΠΑΝΑΓΗ ΑΡ. ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ Β.)
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 53.51 2
(ΣΠΙΝΟΥ ΑΜ. ΚΛΑΔΗ Β. ΚΑΠΟΤΑ Σ. ΞΕΝΟΥ Κ.)

4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 4.18.14 - Υ: 4.10.00
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.05.18 26
ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4.09.38 22

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 5.15 - Υ: 5.45

1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 85 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 6.10 13
2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.66 11
3 ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 92 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 5.37 1
4 ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 95 ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 5.03
5 ΝΤΕΜΑΪ ΛΕΝΙΤΣΑ 95 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 5.02
6 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΒΑΡΒΡΑΡΑ 94 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 4.88
7 ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 90 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.82
8 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 85 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 4.78
9 ΞΕΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 95 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4.70
10 ΛΙΑΚΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 93 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 4.51
11 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 93 ΓΣΜ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 4.38
χ ΜΠΟΣΜΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 86 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Α


ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 1.53 - Υ: 1.60
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 85 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.90 13
2 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΑΙΚ. 95 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 1.69 11
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ. 93 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.69 10
4 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝ. 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΓΕ 1.63 9
5 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ 91 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.60 8
6 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΓΕΩΡ. 92 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.57 3
7 ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 93 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 1.53 2
8 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 93 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 1.53 1
9 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔ. 95 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.48
10 ΘΩΜΑ ΔΑΝΑΗ 93 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 1.38

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 10.80 - Υ: 11.40
1 ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 92 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 11.76 13
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.33 2
3 ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ 85 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.28 1
4 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΑΟΑ ΚΟΝΔΩΡ 10.65
5 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 85 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 10.45
6 ΘΩΜΑ ΔΑΝΑΗ 95 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 10.23
7 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΝΙΝΑ 94 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 10.06
8 ΠΑΡΘΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 95 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 09.62

ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 3.00 - Υ: 3.20
1 ΜΑΝΟΥ ΛΟΡΕΛΑ 90 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4.05 13
2 ΓΚΟΝΤΖΑΪ ΝΕΡΑΪΔΑ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.60 11
3 ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 90 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.60 10
4 ΜΠΟΣΜΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 86 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.20 9
5 ΤΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 91 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.00 1

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 10.20 - Υ: 11.50
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 10.84 4
2 ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.47 2
3 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 10.30 1
4 ΜΑΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 94 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.94
5 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡ. 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 8.18

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 34.00 - Υ: 38.00
1 ΛΥΚΑ ΑΟΥΡΟΛΕ 91 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 44.92 13
2 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 94 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 43.84 11
3 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 42.40 10
4 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 38.84 9
5 ΜΑΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 94 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 35.80 3
6 ΤΟΥΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 35.77 2
7 ΤΣΟΜΠΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 93 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 35.41 1
8 ΒΛΑΧΑΚΗ ΗΡΙΣ 87 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 30.65

ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 38.00 - Υ: 41.00
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 89 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 44.67 13

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 34.00 - Υ: 36.00
1 ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 36.44 13
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 83 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 28.85

Βαθμολογία σύνολο
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 119,0
ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 102,0
ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 88,0
ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 84,0
ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 74,0
ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 64,5
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 62,0
ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 56,0
ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 52,5
ΑΟ ΠΕΛΟΨ 52,0
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 47,0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 44,0
ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 40,0
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 30,0
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 27,0
ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 27,0
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 25,0

Kater
26-06-11, 22:29
Λάρισα

Άνδρες

100Μ

1 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 88 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 10.75
2 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.33
3 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.37
4 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 94 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΙΚΙΣ 11.40
5 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11.41
6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 93 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.48
7 ΠΑΡΑΣΚΕΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝ 11.50
8 ΝΤΑΝΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 94 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 11.54
9 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΖΗΣΗΣ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 11.54
10 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11.56
11 ΚΕΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 92 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.62
12 ΔΑΔΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -ΝΙΚ 93 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 11.64
13 ΜΟΣΧΟΒΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 90 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.75
14 ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 86 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 11.78
15 ΚΕΜΠΑΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 95 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 11.81
16 ΜΑΓΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 11.89
17 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 94 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.97
18 ΣΟΡΜΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ-ΘΕΟΔ 92 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 12.06
19 ΜΗΝΑΡΕΤΖΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 95 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 12.16
20 ΖΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 12.17
21 ΤΑΡΓΟΝΤΣΙΔΗΣ-ΚΑΝΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝ 94 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 12.20
22 ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 12.22
23 ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.24
24 ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 12.42

200M

1 ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 89 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 21.55
2 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.11
3 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΖΗΣΗΣ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.13
4 ΜΠΕΚΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 94 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 23.21
5 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 23.27
6 ΧΑΡΑΟΥΛΑΣΒΙΛΙ ΤΕΙΜΟΥΡΑΖ 86 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 23.33
7 ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 23.50
8 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.52
9 ΝΤΑΝΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 94 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 23.52
10 ΧΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.53
11 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 94 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23.85
12 ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 86 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 23.93
13 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 23.96
14 ΔΑΔΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 23.97
15 ΜΑΓΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 24.11
16 ΜΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 91 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 24.17
17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 95 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 24.34
18 ΜΗΤΑΛΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 24.61
19 ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 24.72
20 ΜΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 24.73
21 ΣΟΡΜΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ-ΘΕΟΔΩΡ 92 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 25.02
22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 94 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 25.11
23 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΠΑΡΗΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 25.39

400Μ

1 ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 89 ΓΑΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 47.56
2 ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 48.60
3 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 86 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.75
4 ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 49.79
5 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 91 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 50.11
6 ΜΠΕΚΤΣΗΣ ΤΡΙΦΩΝ 94 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 51.05
7 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 51.10
8 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 88 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 52.17
9 ΧΑΡΑΟΥΣΒΙΛΙ ΤΕΙΜΟΥΡΑΖ 86 ΓΑΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 52.22
10 ΤΣΙΠΗ ΛΕΥΤΕΡ 94 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 52.49
11 ΧΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 52.67
12 ΜΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 91 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 53.37
13 ΜΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 54.61
14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 94 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 55.65
15 ΜΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 56.55
16 ΜΗΤΑΛΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 56.66
17 ΓΙΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 57.69
ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ ΕΓΚ

800Μ

1 ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 1.52.99
2 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 86 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.55.14
3 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.57.02
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 80 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 1.58.01
5 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 88 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.00.05
6 ΔΟΥΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.02.68
7 ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2.02.95
8 ΣΟΛΠΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 90 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 2.04.34
9 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.04.52
10 ΜΕΤΑ ΝΤΕΝΙΣ 92 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 2.05.16
11 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 84 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 2.05.20
12 ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.08.40
13 ΜΠΑΡΔΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 93 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2.08.44
14 ΜΠΟΣΚΟΚΑΙ ΚΟΡΑΝΤΟ 92 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2.11.45
15 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.25.25

1500Μ

1 ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 76 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3.58.95
2 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 79 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 4.02.20
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.13.07
4 ΡΟΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.17.96
5 ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4.21.31
6 ΚΟΥΓΙΟΥΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.22.86
7 ΜΠΟΣΚΟΚΑΙ ΚΟΡΑΝΤΟ 92 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 4.41.49
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 90 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΓΚ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 80 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΕΓΚ

5000M

1 ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 76 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15.01.62
2 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 79 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 15.06.67
3 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 75 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15.12.83
4 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 83 ΓΣ ΠΥΛΗΣ 15.42.14
5 ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 78 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 16.23.54
6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.38.34
7 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 92 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16.54.87
8 ΚΟΚΚΟΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 73 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 17.05.35
9 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 89 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 17.16.96
10 ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 90 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 17.37.39
ΣΑΜΟΛΑΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 80 ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΓΚ
ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΓΚ

3000Μ ΦΕ

1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 92 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9.43.28
2 ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 78 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 9.44.68
3 ΜΕΤΑ ΝΤΕΝΙΣ 92 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 10.00.62
4 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 92 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.22.61
5 ΔΟΥΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 10.24.70
6 ΜΠΑΡΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 93 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 10.41.37

110Μ ΕΜΠ

1 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 82 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 14.72
2 ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.29
3 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 91 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.38
4 ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 92 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.48
5 ΓΑΡΑΦΟΥΛΙΑΣ ΑΧΙΛΛΙΟΣ 91 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 16.07
6 ΜΙΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 16.42
7 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 90 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 16.59


400Μ ΕΜΠ

1 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 91 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 54.37
2 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 91 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 57.19
3 ΝΑΤΖΙΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 92 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 59.08
4 ΤΣΙΠΗ ΛΕΥΤΕΡ 94 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 59.74
5 ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 61.61
6 ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 62.53
7 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ 91 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 63.18

4Χ100Μ

1 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 43.49
(ΠΑΡΑΣΚΕΥΙΔΗΣ ΝΙΚ/ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤ/ΧΑΡΑΟΥΣΒΙΛΙΛΙ ΓΚ/ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧ
2 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 43.90
(ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ/ΝΑΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤ/ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤ/ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙ
3 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 45.03
(ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΜΟΣΧΟΒΙΔΗΣ ΑΝΤ/ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ/ΚΕΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘ
4 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 46.30
(ΜΠΑΚΑΣ Γ/ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Γ/ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ/ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΙΟΝ
5 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 46.35
(ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΙΩΑΝ/ΧΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓ/ΖΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓ/ΜΗΣΙΟΣ ΝΙΚ

4Χ400Μ

1 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.24.30
(ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ/ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜ/ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝ)
2 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 3.25.12
(ΧΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓ/ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚ/ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ Β/ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

10000Μ ΒΑΔΗΝ

1 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 82 ΑΣ ΦΙΛ.ΒΕΡΟΙΑΣ 44.05.02
2 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 84 ΑΣ ΦΙΛ.ΒΕΡΟΙΑΣ 48.02.87
3 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 ΑΣ ΦΙΛ.ΒΕΡΟΙΑΣ 49.24.10

ΜΗΚΟΣ

1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 88 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 7.28
2 ΠΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 84 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 7.19
3 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 92 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 7.15
4 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.90
5 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 82 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 6.84
6 ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6.82
7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 90 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 6.74
8 ΝΑΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 6.65
9 ΤΑΡΓΟΝΤΣΙΔΗΣ-ΚΑΝΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝ 94 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.54
10 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 6.53
11 ΛΙΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 94 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6.53
12 ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.39
13 ΜΙΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6.14
14 ΛΑΓΙΟΚΟΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 5.83
15 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 82 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.81
16 ΣΚΡΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.29

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

1 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 92 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.80
2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 90 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15.24
3 ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15.16
4 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14.79
5 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 88 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 14.63
6 ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 13.53
7 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.35


ΥΨΟΣ

1 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 80 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1.93
2 ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.88
3 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.83
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 95 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

χ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 82 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α

ΣΦΑΙΡΑ

1 ΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 93 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14.31
2 ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 83 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14.00
3 ΝΤΟΙ ΑΡΙΑΝ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 13.56
4 ΓΕΡΑΓΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 92 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 12.99
5 ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΟΣ 89 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 12.76
6 ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 92 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 12.18
7 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.71
8 ΒΑΙΤΣΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 93 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.68

ΔΙΣΚΟΣ

1 ΤΡΕΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 89 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 54.55
2 ΣΙΩΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 80 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 43.90
3 ΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 93 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ..ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 43.21
4 ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 89 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 41.50
5 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 80 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 41.41
6 ΚΑΡΑΦΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 91 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 40.65
7 ΠΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 84 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 39.70
8 ΒΑΙΤΣΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 39.15
9 ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 77 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 34.05
10 ΒΑΙΤΣΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 93 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 31.58
11 ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 83 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 30.72

ΑΚΟΝΤΙΟ

1 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 90 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 68.57
2 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 91 ΓΑΣ ΜΕΓ, ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 64.71
3 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 92 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 62.49
4 ΝΤΟΙ ΑΡΙΑΝ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 61.90
5 ΕΥΑΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 91 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 57.82
6 ΠΑΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 88 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 55.80
7 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΓΑΣ ΜΕΓ, ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 55.48
8 ΤΣΙΑΠΑΝΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 91 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 53.88
9 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 87 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 53.42
10 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 90 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 50.00
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 76 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 49.51
12 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 48.96
13 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 83 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 48.32
14 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 83 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 47.96
15 ΤΣΑΛΚΑΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 44.58
16 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 93 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 43.29
17 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 38.40
18 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 63 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 38.32

ΣΦΥΡΑ

1 ΑΡΣΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 78 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 55.22
2 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 92 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 53.60
3 ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 70 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 51.48
4 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 80 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 49.10
5 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 88 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 47.22
6 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 79 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 45.51
7 ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 77 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 44.25
8 ΦΕΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 86 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 42.38
9 ΛΙΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 86 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 40.05
10 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 61 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 35.95

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ

1 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 94
2 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 85
3 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 82
4 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 80
5 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 42
6 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 38
7 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 37
8 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 36
9 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 32
10 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 27
11 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 26
12 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 22
13 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΙΚΙΣ 17
14 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16
15 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 15
16 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15
17 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 14
18 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14
19 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 14
20 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13
21 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 13
22 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 13
23 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 12
24 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 11
25 ΓΑΣ ΚΙΛΙΚΙΣ 10
26 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 6
27 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 4
28 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 3
29 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 3
30 ΓΣ ΠΥΛΗΣ 3
31 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2
32 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 1


Γυναίκες

100Μ

1 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 87 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 12.35 13
2 ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.75 5
3 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝ 12.94 4
4 ΔΑΛΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 92 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 13.14 3
5 ΦΛΩΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 13.25 2
6 ΒΑΒΑΤΣΟΥΛΑ ΟΛΓΑ 94 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝ 13.33 1
7 ΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 94 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 13.57
8 ΛΥΓΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 85 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 13.80

200Μ

1 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 87 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 24.64 13
2 ΦΛΩΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 26.66 4
3 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 95 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 26.85 3
4 ΒΑΒΑΤΣΟΥΛΑ ΟΛΓΑ 94 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝΙΤ 26.97 2
5 ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 27.02 1
6 ΟΣΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 93 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 28.85

400Μ

1 ΚΑΤΣΟΥΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 94 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 60.72 4
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 93 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 61.44 2
3 ΠΑΤΣΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 62.85 1
4 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 95 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 64.26
5 ΟΣΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 93 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 64.35
6 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 69.19
7 ΖΙΩΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 70.24

800Μ

1 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.14.95 13
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 93 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 2.26.38 2
3 ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.28.78
4 ΤΖΙΚΑΛΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 92 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 2.30.62
5 ΘΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 95 ΓΣ Β " Η ΝΙΚΗ" 2.32.78
6 ΝΤΙΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.33.06
7 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 95 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 2.35.30
8 ΔΡΕΒΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 94 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 2.37.74
9 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 95 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3.00.71


1500Μ
1 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.36.19 13
2 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 92 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 4.59.73 6
3 ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 95 ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ 5.00.60 5
4 ΜΑΡΚΑΔΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ 87 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.06.17 4
5 ΡΕΒΒΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 95 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 5.10.57 3
6 ΘΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 95 ΓΣ Β " Η ΝΙΚΗ" 5.12.47 2
7 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 95 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 5.19.98 1
8 ΔΡΕΒΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 94 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 5.30.12
9 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 95 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6.10.42

5000Μ

1 ΜΑΡΚΑΔΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ 87 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 19.09.37 4
2 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 92 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 19.28.03 2
3 ΔΗΜΟΥΛΑ ΦΑΝΗ 92 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20.18.90 1
ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 ΕΓΚ

100Μ ΕΜΠ

1 ΒΑΔΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.20 13
2 ΜΙΦΤΑΡΙ ΖΑΚΛΙΝΑ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15.80 2
3 ΨΑΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 16.22 2
4 ΣΕΠΚΑ ΕΛΕΝΗ 90 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.48 1


400Μ ΕΜΠ

1 ΜΙΦΤΑΡΙ ΖΑΚΛΙΝΑ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64.92 13
2 ΠΑΤΣΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 67.09 11
3 ΣΕΠΚΑ ΕΛΕΝΗ 90 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 70.04 1
4 ΤΣΙΝΟΒΙΤΣ ΕΛΕΝΑ 94 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 71.28

3000Μ ΦΕ
χ ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 93 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 ΑΚΥΡΗ

10000 Μ ΒΑΔΗΝ

1 ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 85 ΦΟ ΑΡΙΔΙΑΙΑΣ 48.07.84 13
2 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 90 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 50.37.25 11
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 56.44.55 10

4Χ100Μ

1 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 52.80 2
(ΣΤΑΤΗΡΗ ΠΑΡ/ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡ/ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ Κ/ΓΚΑΤΖΑ ΙΩΑΝ)
2 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 56.01
(ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑ/ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΣΤ/ΛΥΓΟΥΡΑ ΘΕΟΔ)
χ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕ
(ΚΙΟΡΤΣΗ ΕΛ/ΜΑΣΛΙΓΚΑ Ε/ΜΑΣΛΙΓΚΑ ΔΗ/ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡ)

4Χ400Μ

1 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4.22.50 Ε.Ο
(ΓΚΑΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ Κ-ΝΤΙΣΤΑ ΣΟΦΙΑ-ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ)

ΜΗΚΟΣ

1 ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 89 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6.08 13
2 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 91 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.73 11
3 ΜΑΣΛΙΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 89 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.71 10
4 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 91 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 5.70 9
5 ΒΑΔΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.65 8
6 ΧΕΙΛΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ 91 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 5.58 7
7 ΚΟΝΤΟΡΗΓΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 95 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.53 6
8 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 5.36 5
9 ΜΑΤΑΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 93 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.25 4
10 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.19 3
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.18 1
12 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5.18 2
13 ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 91 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.13
14 ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 92 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΟΤΧΩΡΟΥ 5.07
15 ΠΙΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.04
16 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 94 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 4.72
17 ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.64

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

1 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 91 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.93 13
2 ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 89 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.68 11
3 ΚΟΝΤΟΡΗΓΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 95 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.04 10
4 ΜΑΤΑΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 93 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.89 9
5 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 91 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.77 8
6 ΔΑΛΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 92 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 11.66 7
7 ΠΙΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.64 6
8 ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 91 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.32 4
9 ΤΣΕΝΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 11.21 3
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.10 2
11 ΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 94 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.89 1
12 ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 92 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 10.75
13 ΑΡΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 94 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 10.26
χ ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 94 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Α
χ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 93 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α
χ ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α

ΥΨΟΣ

1 ΨΑΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1.53 2

ΣΦΑΙΡΑ

1 ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 91 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 12.82 13
2 ΔΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 93 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 12.42 11
3 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 85 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 12.38 10
4 ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ 87 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 11.70 9
5 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 93 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΙΚΙΣ 11.09 4
6 ΑΡΓΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 92 ΕΔΕΣΑΙΚΗ ΓΕ 10.90 3
7 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 92 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 10.48 2
8 ΣΤΑΝΙΤΣΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ 94 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 10.25 1
9 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 93 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 9.92
10 ΒΕΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 92 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 9.86
11 ΘΩΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 93 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 9.68
12 ΚΟΥΜΑΡΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 8.92

ΔΙΣΚΟΣ

1 ΑΡΓΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 92 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 40.78 13
2 ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 91 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 36.06 11
3 ΘΩΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 93 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 34.89 2
4 ΔΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 93 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 34.08 1
5 ΚΟΥΜΑΡΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 29.00

ΑΚΟΝΤΙΟ

1 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 85 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 52.81 13
2 ΜΠΟΣΚΟΚΑΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ 94 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 45.61 11
3 ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 89 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 43.43 10
4 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ 92 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 39.59 9
5 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 93 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 39.52 8
6 ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ 94 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 36.14 2
7 ΧΑΙΔΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 95 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 34.83 1
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 95 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 32.25
9 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 92 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 31.18
10 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ 94 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 29.11
11 ΒΕΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 92 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 28.18

ΣΦΥΡΑ

1 ΖΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 94 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 42.80 13
2 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 42.45 11
3 ΤΖΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 93 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 41.97 3
4 ΚΕΡΕΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 82 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 41.56 4
5 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 84 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 40.72 2
6 ΚΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 40.47 1
7 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 35.51


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 102
2 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 58
3 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 50
4 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 46
5 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 34
6 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 31
7 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 30
8 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18
9 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 16
10 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15
11 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 13
12 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 12
13 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 12
14 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12
15 ΓΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10
16 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 10
17 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 9
18 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6
19 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5
20 ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ 5
21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 4
22 ΟΦΚΑ ΦΙΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4
23 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΙΚΙΣ 4
24 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 3
25 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3
26 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3
27 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 2
28 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 1

geohat
28-06-11, 13:15
ΣΤΟΝ 4ο ΟΜΙΛΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ 3 ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ?ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΘΜΟΥΣ!!! ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

aggelakos
29-06-11, 12:45
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ..
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΑΝΤΡΩΝ ΣΤΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΟΥ ΟΑΚΑ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΕΤΕ?