PDA

Επιστροφή στο Forum : 2017



  1. Ελληνικές παρουσίες σε εξωτερικό 2017
  2. Χειμερινό κύπελλο ρίψεων (Θεσσαλονίκη)
  3. Αγώνες 25ης Μαρτίου (Λευκωσία)
  4. Άπτερα (Χανιά)
  5. αγώνες ρίψεων "Χάρης Χατζηαδαμίδης" (Κιλκίς)
  6. Φωτιάδεια (Πάτρα)
  7. Σχολικοί Β' φάση (7 όμιλοι)
  8. Παγκύπριοι μαθητικοί αγώνες
  9. Διασυλλογικό Π/Κ - όμιλοι
  10. Διασυλλογικό συνθέτων
  11. Διασυλλογικό Α/Γ - 1η αγωνιστική
  12. Διασυλλογικό Α/Γ - όμιλοι Αιγαίου
  13. Παγκόσμιο σκυταλοδρομιών (Μπαχάμες)
  14. Βεργώτεια (Αργοστόλι)
  15. αγώνες ρίψεων "Κ.Γιαταγάνας" (Εθνικός)
  16. Σχολικοί Γ' φάση (Πάτρα)
  17. Φεστιβάλ ρίψεων "Μ.Μανωλόπουλος" (Τρίπολη)
  18. Διασυλλογικό ΠΠ/ΠΚ Α'
  19. Διασυλλογικό Α/Γ - 2η αγωνιστική
  20. 5εθνής συνάντηση Ε/Ν (Ουκρανία)
  21. Αγώνες στη μνήμη Αλέκας Σιούλη (Πάτρα)
  22. Χανιά 2017
  23. Ορσίππεια (Μέγαρα)
  24. Ν.Ζαχαριάδης (Θεσσαλονίκη)
  25. Εαρινοί Κύπρου - Μάτσεια (Λευκωσία)
  26. Καποδίστρεια (Κέρκυρα)
  27. Αμεινίας (Παλλήνη)
  28. Φεστιβάλ αλμάτων (Καλλιθέα)
  29. Πανελ.πρωτάθλημα 10.000μ. (Μέγαρα)
  30. αγώνες ρίψεων "Κ.Σπανίδης" (Θεσσαλονίκη)
  31. Παπαφλέσσεια (Καλαμάτα)
  32. Ηράκλεια
  33. Πανελ.πρωτάθλημα συνθέτων (Σέρρες)
  34. Θώδεια (Λουτράκι)
  35. Αγώνες Μικρών Κρατών Ευρώπης (SanMarino)
  36. Χειμωνίδεια (Θεσ/νίκη)
  37. Ημερίδα αλμάτων (Σέρρες)
  38. Ιόνιοι αγώνες (Λευκάδα)
  39. Filothei Women Gala
  40. Αλεξάνδρεια (Έδεσσα) 1o grand-prix
  41. 5ο Athens Street Pole Vault (Συνταγμα) 2017
  42. Βαλκανικό Π/Κ (Κωνσταντινούπολη)
  43. Βενιζέλεια (Χανιά)
  44. Δ.Βραιμάκης (Χαλκίδα)
  45. Παπαναστάσεια
  46. 6α Γιτάνεια (Ηγουμενίτσα, 4/6)
  47. Φοιτητικό πρωτάθλημα (Σέρρες) 1/6
  48. Πανιώνια
  49. 2o grand-prix (Ορεστικό)
  50. Ευ.Δεπάστας (Σχηματάρι)
  51. Αιγιάλεια
  52. Ελευθέρια (Κιλκίς)
  53. Σιθώνεια (Νικήτη)
  54. Κνώσεια (Ηράκλειο) 10/6
  55. Δίια εν Ολύμπω (Κατερίνη) 2/6
  56. Κραχτίδεια (Δράμα)
  57. Πανελ.Πρωτάθλημα Α/Γ (Πάτρα) 17-18/6
  58. Παγκύπριοι Αγώνες (Λεμεσός) 17-18/6
  59. Ευρωπαικό ομάδων
  60. Πανελλήνιο Π/Κ (Τρίκαλα)
  61. "Χρ.Βουδούρης" (Θήβα) 2017
  62. Βαλκανικό Ε/Ν
  63. Τοφάλεια
  64. "Τ.Ξένος" (Χολαργός)
  65. αγώνες Δυτ.Κρήτης (Χανιά) 1/7
  66. Πρωτάθλημα Ενόπλων Δυνάμεων & Σωμάτων Ασφαλείας (Σχηματάρι)
  67. Πανελλήνιο Ε/Ν (Κατερίνη)
  68. Παγκύπριοι Π/Κ (Λεμεσός)
  69. Παγκόσμιο Π/Κ (Nairobi)
  70. Ευρωπαικό Νέων (Bydgoszcz)
  71. Παγκύπρια ημερίδα (Λευκωσία)
  72. Βαλκανικό πρωτάθλημα (Novi Pazar)
  73. Πανελλήνιο πρωτάθλημα ΠΠ/ΠΚ (2 όμιλοι) 2017
  74. Ευρωπαικό Εφήβων/Νεανίδων (Grosseto)
  75. Παγκύπρια ημερίδα (Λεμεσός)
  76. Δαβιτζόγλεια (Καβάλα)
  77. Ευρωπαικό Φεστιβάλ Νεότητας (Gyor)
  78. Πανελλήνιο Νέων (Λάρισα)
  79. Συνάντηση Π/Κ Ελλάδα-Κύπρος (Σπάρτη)
  80. Παγκόσμιο πρωτάθλημα (London)
  81. Ευρωπαικό συλλόγων Ε/Ν (Leiria)
  82. Κωνσταντινίδεια (Νάουσα) 30/9
  83. Μπεκιάρεια (Σέρρες) 1/10
  84. Αιγαιοπελαγίτικοι (Μύκονος)