PDA

Επιστροφή στο Forum : 2016



  1. Χειμερινό κύπελλο ρίψεων (Άγ.Κοσμάς)
  2. Ελληνικές παρουσίες σε εξωτερικό 2016
  3. Παγκύπριοι Μαθητικοί αγώνες Λυκείων (Λευκωσία, 5/4)
  4. Διασυλλογικό Π/Κ
  5. Σχολικοί Β' φάση
  6. Διασυλλογικό ΠΠ/ΠΚ Α'
  7. Διασυλλογικό Α/Γ - 1η αγωνιστική
  8. Διασυλλογικό συνθέτων
  9. Μιραμπέλο (Αγ.Νικόλαος)
  10. Διασυλλογικό Α/Γ - 2η αγωνιστική
  11. Σχολικό πρωτάθλημα - τελική φάση (Πάτρα)
  12. 4ο Athens Street Pole Vault (Συνταγμα) 2016
  13. φεστιβάλ ρίψεων "Κ.Γιαταγάνας" (Εθνικός)
  14. αγώνες ρίψεων "Κ.Σπανίδης" (Θεσσαλονίκη, 14/5)
  15. αγώνες αλμάτων προς τιμήν Ρ.Εμιγιάν (Άγιος Κοσμάς, 14/5)
  16. Μάτσεια (Λευκωσία, 14-15/5)
  17. Βεργώτεια (Αργοστόλι, 14/5)
  18. 6οι Ιόνιοι (Λευκάδα, 14/5)
  19. Χανιά 2016
  20. Πανελλήνιο πρ. 10.000μ. (Μέγαρα, 21/5/2016)
  21. Αμεινίας ο Παλληνεύς
  22. Αχίλλεια (Γρεβενά, 25/5/2016)
  23. Παπαφλέσσεια (Καλαμάτα, 28/5)
  24. Ηράκλεια, 28.5.2016
  25. Θώδεια, Λουτράκι (28.5.2016)
  26. φεστιβάλ ρίψεων - Τρίπολη (29.5.2016)
  27. "Ν.Ζαχαριάδης" (Θεσσαλονίκη, 29.5.2016)
  28. Δίια εν Ολυμπω (Κατερίνη, 28.5.2016)
  29. Αλεξάνδρεια (Έδεσσα, 1.6.2016)
  30. Μεσογειακοί Νέων (Tunis)
  31. Βραιμάκεια (Χαλκίδα, 4/6/2016)
  32. Βενιζέλεια (Χανιά, 4/6)
  33. Παπαναστάσεια (ΠΓΣ, 4-5/6)
  34. Πανελλήνιο πρωτάθλημα συνθέτων (Σέρρες, 4-5/6)
  35. 5α Γιτάνεια (Ηγουμενίτσα)
  36. Ελευθέρια (Κιλκίς)
  37. "Ν.Κοτσίδης" (Θεσσαλονίκη, 5/6/2016)
  38. Filothei Women Gala
  39. Άργος Ορεστικό
  40. Πρωτάθλημα μικρών κρατών Ευρώπης (Μάλτα, 11/6/2016)
  41. "Ευ.Δεπάστας" (Σχηματάρι, 11/6/2016)
  42. Σιθώνεια (12/6/2016)
  43. "Τ.Ξένος" (Χολαργός, 12/6/2016)
  44. Κνώσσεια (Ηράκλειο, 10-11.6.2016)
  45. Πανιώνια (Νέα Σμύρνη, 11/6/2016)
  46. "Αλ.Σιούλη" (Θεσσαλονίκη, 11.6.2016)
  47. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
  48. Παγκύπριοι Αγώνες Α/Γ
  49. Πανελληνιο πρωτάθλημα Π/Κ (Τρίκαλα)
  50. Βαλκανικοί Α/Γ (Pitesti)
  51. Βαλκανικοί Π/Κ (Krusevac)
  52. Βαλκανικοί Ε/Ν (Bolu)
  53. Πανελλήνιο πρωτάθλημα ΠΠ/ΠΚ (2 όμιλοι)
  54. Ευρωπαικό πρωτάθλημα (Amsterdam, 6-10/7)
  55. Πανελληνιο πρωτάθλημα E/N (Σέρρες)
  56. Παγκ.Γυμνασιάδα (Τραπεζούντα)
  57. Τοφάλεια (Πάτρα)
  58. Ευρωπαικό Π/Κ (Τιφλίδα)
  59. Παγκόσμιο Ε/Ν (Bydgoszcz)
  60. "Χρ.Βουδούρης" (Θήβα)
  61. Πρωτάθλημα Ενόπλων Δυνάμεων & Σωμάτων Ασφαλείας (Αίγιο)
  62. Συνάντηση Π/Κ Ελλάδα-Κύπρος (Λευκωσία)
  63. Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων (Λάρισα)
  64. Ολυμπιακοί Αγώνες (στίβος: 12-21/8/2016)
  65. Αιγαιοπελαγίτικοι
  66. Kids Sprint (ΚΠΙΣΝ, 11.12.2016)